League of Legends Diana için build
Diana Mid build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 51.4%
- maç
- 8,430
- Kazanma etkisi
- +1.2
- Seçilme oranı
- 1.9%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.8% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | -1.4 net fark | |
| <1% | 80.0% | -2.3 net fark | |
| <1% | 66.7% | -2.0 net fark | |
| <1% | 33.3% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -2.1 net fark |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 51.9% | +1.2 şans olabilir | 12:46 | |
| 12% | 49.8% | -1.7 net fark | 13:39 | |
| 4% | 44.2% | +0.8 şans olabilir | 13:10 | |
| 1% | 46.2% | -1.2 net fark | 13:16 | |
| 1% | 69.2% | -1.2 net fark | 10:44 | |
| <1% | 40.0% | -0.7 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| <1% | 0.0% | -2.0 net fark çoğu zaman geride |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 80% | 55.8% | en çok alınan | |
| 9% | 48.5% | dengeli | |
| 6% | 43.5% | dengeli | |
| 1% | 50.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 77% | 57.1% | en çok alınan | |
| 17% | 58.2% | dengeli | |
| 1% | 37.5% | yeterli maç yok | |
| 1% | 0.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 6% | 17% | |
| 9% | 1% | |
| 22% | 26% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 51.7% | -0.5 şans olabilir | 10:46 | |
| 22% | 51.1% | +1.2 net fark | 11:15 | |
| 6% | 51.1% | -0.2 şans olabilir | 11:26 | |
| 5% | 55.3% | -0.7 şans olabilir | 10:58 | |
| 1% | 36.4% | -1.6 şans olabilir | 10:49 | |
| 1% | 40.0% | -0.7 şans olabilir | ||
| 1% | 33.3% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 30.0% | -2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 40% | 1,545 | |
| 8% | 297 | |
| 7% | 292 | |
| 6% | 234 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 52.4% | -1.1 şans olabilir | 19:20 | |
| 12% | 51.9% | -0.4 şans olabilir | 20:32 | |
| 7% | 45.7% | +1.0 şans olabilir | 18:45 | |
| 6% | 47.1% | +1.2 şans olabilir | 18:52 | |
| 4% | 55.2% | +0.7 şans olabilir | 20:18 | |
| 3% | 77.8% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 53.8% | +1.1 şans olabilir | ||
| <1% | 20.0% | +2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 40% | 1,545 | |
| 8% | 297 | |
| 7% | 292 | |
| 6% | 234 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 53.4% | -1.0 şans olabilir | 25:38 | |
| 17% | 54.4% | +0.4 şans olabilir | 24:46 | |
| 11% | 58.9% | +0.3 şans olabilir | 25:07 | |
| 4% | 57.4% | +0.4 şans olabilir | 24:58 | |
| 4% | 80.4% | zaten öndeyken alınıyor | 20:08 | |
| 3% | 61.0% | +1.0 şans olabilir | ||
| 2% | 60.0% | +1.2 şans olabilir | ||
| <1% | 75.0% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 40% | 1,545 | |
| 8% | 297 | |
| 7% | 292 | |
| 6% | 234 |
Eşya 4Lich Boğan
Lich Boğan: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 60.9% | 0.0 şans olabilir | 30:25 | |
| 21% | 62.9% | -0.2 şans olabilir | 28:51 | |
| 8% | 53.5% | -0.7 şans olabilir | 29:16 | |
| 7% | 48.8% | 0.0 şans olabilir | 30:50 | |
| 5% | 58.6% | +0.3 şans olabilir | 29:56 | |
| 3% | 76.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 2% | 58.3% | +0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 57.1% | +1.8 şans olabilir |
Eşya 5Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: en çok seçilenden (Hiçlik Değneği) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.0% | -0.6 şans olabilir | 34:14 | |
| 18% | 67.7% | +0.4 şans olabilir | 34:09 | |
| 10% | 58.8% | -0.8 şans olabilir | 32:22 | |
| 8% | 78.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 7% | 58.3% | +1.5 şans olabilir | 34:57 | |
| 5% | 77.8% | -0.9 şans olabilir | 34:06 | |
| 5% | 25.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| 4% | 57.1% | +1.4 şans olabilir |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 38:59 | |
| 15% | - | 39:09 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 14% | 53.4% | -0.5 net fark | |
| 3% | 51.5% | -2.6 net fark | |
| 2% | 36.1% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | -5.1 net fark | |
| <1% | 14.3% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | +3.8 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 15% | 53.8% | -0.6 net fark | |
| 2% | 48.9% | -2.9 net fark | |
| 2% | 56.8% | -1.7 net fark | |
| 2% | 36.1% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 28.6% | -3.2 net fark | |
| <1% | 20.0% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | +2.3 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 12% | 53.9% | -0.8 net fark | |
| 3% | 56.3% | +1.8 şans olabilir | |
| 2% | 56.6% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 47.9% | -2.6 net fark | |
| 1% | 54.8% | -2.4 net fark | |
| 1% | 38.5% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | +3.0 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 14% | 53.7% | -0.7 net fark | |
| 4% | 44.2% | -0.4 net fark | |
| 3% | 48.2% | +1.8 şans olabilir | |
| 2% | 53.8% | -2.1 net fark | |
| 1% | 51.8% | -2.9 net fark | |
| 1% | 42.9% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | +2.7 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 34% | 51.0% | -0.5 net fark | |
| 3% | 32.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 63.6% | -2.9 net fark | |
| 1% | 62.5% | -3.6 net fark |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Kemik Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +0.8 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 70.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 60.0% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 57.1% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 25.0% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.9% | +1.8 şans olabilir | |
| 4% | 47.9% | -1.8 net fark | |
| 1% | 37.5% | -1.5 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 54.5% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | -0.6 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 12% | 47.0% | +0.9 net fark | |
| 2% | 40.0% | -1.1 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 50.9% | +2.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 5% | 50.9% | -3.6 net fark |
| WQEW + Q + E | 4% | 48.1% | -1.0 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 25.0% | +1.5 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | <1% | 66.7% | -4.3 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 0.0% | -3.7 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 51.6% galibiyet. Önce W: 49.6% galibiyet (dengeli).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.9% | +2.2 şans olabilir | |
| 7% | 49.0% | -2.0 net fark | |
| 1% | 50.0% | -2.4 net fark | |
| <1% | 40.0% | -2.0 net fark | |
| <1% | 66.7% | -3.1 net fark | |
| <1% | 100.0% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -1.3 şans olabilir |
- galibiyet
- 59.4%
- maç
- 658
- Kazanma etkisi
- +3.8
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.8% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | -1.4 net fark | |
| <1% | 80.0% | -2.3 net fark | |
| <1% | 66.7% | -2.0 net fark | |
| <1% | 33.3% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -2.1 net fark |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 87% | 60.5% | |
| 9% | 57.6% | |
| 2% | 69.2% | |
| <1% | 66.7% | |
| <1% | 100.0% |
Eşya 1Lich Boğan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 59.7% | |
| 24% | 61.5% | |
| 12% | 62.5% | |
| 3% | 52.6% | |
| 3% | 52.6% |
Eşya 2Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 61% | 58.9% | |
| 16% | 67.0% | |
| 7% | 53.7% | |
| 5% | 73.3% | |
| 4% | 68.0% |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 51% | 57.7% | |
| 19% | 71.4% | |
| 5% | 63.2% | |
| 5% | 47.1% | |
| 2% | 88.9% |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 66.0% | |
| 20% | 55.6% | |
| 4% | 100.0% | |
| 3% | 50.0% | |
| 2% | 0.0% |
Eşya 5Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 25% | 57.1% | |
| 11% | 66.7% | |
| 11% | 0.0% | |
| 11% | 33.3% | |
| 4% | 100.0% |
Eşya 6Yıldırım Asası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 51.7% | -0.5 şans olabilir | 10:46 | |
| 22% | 51.1% | +1.2 net fark | 11:15 | |
| 6% | 51.1% | -0.2 şans olabilir | 11:26 | |
| 5% | 55.3% | -0.7 şans olabilir | 10:58 | |
| 1% | 36.4% | -1.6 şans olabilir | 10:49 | |
| 1% | 40.0% | -0.7 şans olabilir | ||
| 1% | 33.3% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 30.0% | -2.0 şans olabilir |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Ana sıra 3Kızart
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
Savunma parçasıCan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 60.3% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 50.9% | +2.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 5% | 50.9% | -3.6 net fark |
| WQEW + Q + E | 4% | 48.1% | -1.0 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 25.0% | +1.5 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | <1% | 66.7% | -4.3 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 0.0% | -3.7 net fark |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.9% | +2.2 şans olabilir | |
| 7% | 49.0% | -2.0 net fark | |
| 1% | 50.0% | -2.4 net fark | |
| <1% | 40.0% | -2.0 net fark | |
| <1% | 66.7% | -3.1 net fark | |
| <1% | 100.0% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -1.3 şans olabilir |
Diana Orman build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 50.1%
- maç
- 7,555
- Kazanma etkisi
- +0.2
- Seçilme oranı
- 1.7%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu
Yosunezen Yavrusu: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 45.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 24% | 50.5% | +1.4 net fark | |
| 19% | 47.8% | -1.9 net fark | |
| 11% | 47.1% | -0.9 şans olabilir | |
| 5% | 44.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 51.3% | +1.6 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 48.5% | -1.8 şans olabilir | 13:28 | |
| 18% | 47.3% | +2.2 net fark | 14:37 | |
| 13% | 46.9% | +1.3 net fark | 15:09 | |
| 2% | 51.4% | +0.2 net fark | 13:49 | |
| 1% | 45.5% | -2.4 şans olabilir | 12:59 | |
| 1% | 22.2% | -3.5 şans olabilir | ||
| <1% | 100.0% | -2.8 şans olabilir çoğu zaman önde |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.3% | en çok alınan | |
| 23% | 50.2% | dengeli | |
| 6% | 31.8% | dengeli | |
| 2% | 54.2% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 47.2% | en çok alınan | |
| 22% | 49.5% | dengeli | |
| 4% | 41.2% | yeterli maç yok | |
| 3% | 50.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 23% | 4% | |
| 6% | 22% | |
| 12% | 18% |
Eşya 1Gündüz ve Gece
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 47.7% | +2.8 şans olabilir | 10:45 | |
| 19% | 46.2% | -2.1 net fark | 10:10 | |
| 11% | 51.3% | -1.6 net fark | 9:57 | |
| 3% | 38.9% | -2.8 net fark | 10:39 | |
| 3% | 43.5% | -1.8 net fark | 10:26 | |
| 1% | 50.0% | -0.2 net fark | ||
| 1% | 54.5% | -0.6 net fark | ||
| <1% | 33.3% | +0.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 964 | |
| 6% | 201 | |
| 6% | 186 | |
| 5% | 161 |
Eşya 2Vadiyaran
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 49.0% | +1.7 şans olabilir | 18:41 | |
| 13% | 52.8% | +0.3 şans olabilir | 18:09 | |
| 10% | 41.0% | -2.8 şans olabilir | 18:43 | |
| 7% | 42.2% | 0.0 şans olabilir | 19:13 | |
| 6% | 49.5% | -1.0 şans olabilir | 19:47 | |
| 5% | 39.5% | -0.7 şans olabilir | ||
| 2% | 80.0% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 0.0% | +2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 964 | |
| 6% | 201 | |
| 6% | 186 | |
| 5% | 161 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +5.1, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 50.7% | +0.2 şans olabilir | 25:12 | |
| 11% | 51.6% | +0.4 şans olabilir | 24:04 | |
| 9% | 59.6% | +0.3 şans olabilir | 24:46 | |
| 9% | 54.5% | -1.1 şans olabilir | 24:38 | |
| 8% | 53.3% | -0.6 şans olabilir | 24:29 | |
| 3% | 85.3% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 44.8% | -1.9 şans olabilir | ||
| <1% | 0.0% | +2.2 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 964 | |
| 6% | 201 | |
| 6% | 186 | |
| 5% | 161 |
Eşya 4Liandry'nin Eziyeti
Liandry'nin Eziyeti: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 59.4% | -0.6 şans olabilir | 29:17 | |
| 22% | 57.1% | +0.4 şans olabilir | 30:13 | |
| 16% | 57.1% | -1.1 şans olabilir | 30:04 | |
| 5% | 60.0% | -0.7 şans olabilir | 30:31 | |
| 5% | 55.6% | -0.2 şans olabilir | 30:46 | |
| 4% | 81.0% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 4% | 57.1% | +0.3 şans olabilir | ||
| <1% | 100.0% | +2.6 net fark |
Eşya 5Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: en çok seçilenden (Gölgealev) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 63.8% | -1.0 şans olabilir | 33:31 | |
| 16% | 57.1% | -0.1 şans olabilir | 32:45 | |
| 15% | 61.5% | -1.4 şans olabilir | 34:05 | |
| 6% | 36.4% | +0.2 şans olabilir | 33:12 | |
| 6% | 80.0% | zaten öndeyken alınıyor | 30:54 | |
| 5% | 33.3% | +1.1 şans olabilir | ||
| 3% | 100.0% | -0.1 şans olabilir | ||
| 1% | 100.0% | +1.2 şans olabilir |
Eşya 6Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 39:12 | |
| 13% | - | 34:43 | |
| 11% | - | 36:38 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.8% | +3.4 şans olabilir | |
| 16% | 48.8% | -3.3 net fark | |
| 1% | 26.3% | +0.6 net fark | |
| 1% | 50.0% | -3.9 net fark | |
| <1% | 42.9% | -2.9 net fark | |
| <1% | 50.0% | -2.9 net fark | |
| <1% | 0.0% | -5.8 net fark | |
| <1% | 0.0% | -5.7 net fark |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.7% | +3.4 şans olabilir | |
| 17% | 47.3% | -3.1 net fark | |
| 1% | 40.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 57.1% | -3.7 net fark | |
| <1% | 40.0% | -2.8 net fark | |
| <1% | 25.0% | -0.1 net fark | |
| <1% | 100.0% | -4.2 net fark | |
| <1% | 0.0% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 2Efsane: Hız
Efsane: Hız: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende +2.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.5% | +2.2 şans olabilir | |
| 15% | 46.6% | -3.4 net fark | |
| 4% | 53.2% | +2.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.0% | -0.8 net fark | |
| 1% | 36.4% | -5.1 net fark | |
| <1% | 55.6% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 42.9% | -1.2 net fark | |
| <1% | 40.0% | -4.1 net fark |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +2.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 47.5% | +2.1 şans olabilir | |
| 14% | 49.2% | -3.2 net fark | |
| 6% | 53.3% | +2.2 şans olabilir | |
| 3% | 44.0% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 35.9% | -3.1 net fark | |
| 1% | 43.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 27.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 60.0% | -1.4 net fark |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.0% | +2.3 şans olabilir | |
| 21% | 47.1% | -0.2 net fark | |
| 13% | 46.5% | -3.6 net fark | |
| 4% | 49.4% | -1.2 net fark | |
| 2% | 40.6% | -0.8 net fark |
İkincil rünlerSihirli Pabuçlar + Üçlü Tonik
Sihirli Pabuçlar + Üçlü Tonik: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.3, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 4% | 51.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 47.5% | +3.3 net fark | |
| 1% | 46.2% | +1.5 net fark | |
| 1% | 28.6% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | +1.8 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | +0.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.5% | +3.3 şans olabilir | |
| 17% | 47.1% | -3.3 net fark | |
| <1% | 66.7% | -2.2 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.6% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 37.5% | -2.4 net fark | |
| <1% | 50.0% | -0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 47.2% | -0.1 şans olabilir | |
| 5% | 49.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 63.3% | -0.3 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 47.6% | +2.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 5% | 45.4% | -4.5 net fark |
| WQEW + Q + E | 5% | 51.2% | +0.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 60.0% | -5.7 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 66.7% | -3.7 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -1.9 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 50.2% galibiyet. Önce W: 49.7% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 100% | 47.6% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 25.0% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -1.8 şans olabilir |
- galibiyet
- 52.3%
- maç
- 18,405
- Kazanma etkisi
- +2.3
- Seçilme oranı
- 5.4%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 45.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 24% | 50.5% | +1.4 net fark | |
| 19% | 47.8% | -1.9 net fark | |
| 11% | 47.1% | -0.9 şans olabilir | |
| 5% | 44.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 51.3% | +1.6 net fark |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 49% | 51.8% | |
| 26% | 53.0% | |
| 18% | 54.8% | |
| 6% | 53.8% | |
| 1% | 54.9% |
Eşya 1Gündüz ve Gece
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 79% | 52.9% | |
| 10% | 50.1% | |
| 6% | 53.2% | |
| 2% | 47.2% | |
| 1% | 49.0% |
Eşya 2Vadiyaran
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 63% | 54.1% | |
| 7% | 50.9% | |
| 7% | 50.5% | |
| 5% | 51.0% | |
| 4% | 53.7% |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 44% | 55.0% | |
| 11% | 61.8% | |
| 9% | 54.1% | |
| 7% | 54.7% | |
| 3% | 57.1% |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 24% | 59.0% | |
| 11% | 57.0% | |
| 6% | 54.0% | |
| 5% | 58.7% | |
| 4% | 53.9% |
Eşya 5Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 12% | 53.9% | |
| 10% | 53.6% | |
| 4% | 62.4% | |
| 4% | 50.0% | |
| 3% | 60.9% |
Eşya 6Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 8% | 50.0% | |
| 6% | 52.4% | |
| 6% | 52.4% | |
| 5% | 52.9% | |
| 4% | 42.9% |
Ana rünYenilmez
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Ana sıra 2Efsane: Hız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Ana sıra 3Son Darbe
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
İkincil yolİlham
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 11% | 52.9% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 47.6% | +2.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 5% | 45.4% | -4.5 net fark |
| WQEW + Q + E | 5% | 51.2% | +0.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 60.0% | -5.7 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 66.7% | -3.7 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -1.9 şans olabilir |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 100% | 47.6% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 25.0% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -1.8 şans olabilir |
Diana Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 48.3%
- maç
- 17,369
- Kazanma etkisi
- -1.5
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.5% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 43.8% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 35.8% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 51.8% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.8 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -2.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 49.2% | -2.0 şans olabilir | 14:01 | |
| 23% | 48.4% | +2.4 net fark çoğu zaman geride | 14:34 | |
| 13% | 48.1% | +0.6 net fark | 15:30 | |
| 3% | 55.1% | +0.7 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:03 | |
| 1% | 49.3% | -1.1 şans olabilir | 14:17 | |
| 1% | 60.2% | -0.3 şans olabilir | ||
| 1% | 44.1% | -2.6 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.3% | en çok alınan | |
| 27% | 50.7% | dengeli | |
| 4% | 47.0% | dengeli | |
| 2% | 50.0% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 46% | 47.8% | en çok alınan | |
| 21% | 47.1% | dengeli | |
| 5% | 46.5% | dengeli | |
| 2% | 58.3% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 27% | 5% | |
| 4% | 21% | |
| 27% | 32% | |
| 28% | 32% | |
| 41% | 46% | |
| 27% | 22% | |
| 10% | 7% | |
| 16% | 19% | |
| 11% | 13% |
Eşya 1Gündüz ve Gece
Gündüz ve Gece, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.8% | -1.0 şans olabilir | 10:60 | |
| 24% | 48.0% | +0.3 şans olabilir | 11:55 | |
| 14% | 48.7% | -0.7 şans olabilir | 11:26 | |
| 10% | 49.9% | +1.8 net fark | 12:15 | |
| 7% | 48.5% | +0.7 şans olabilir | 12:20 | |
| 5% | 47.9% | -3.2 şans olabilir | ||
| 2% | 50.2% | -0.3 şans olabilir | ||
| 2% | 50.0% | 0.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,004 | |
| 8% | 590 | |
| 5% | 414 | |
| 5% | 361 |
Eşya 2Vadiyaran
Vadiyaran, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 50.2% | -1.7 şans olabilir | 19:38 | |
| 21% | 51.8% | +2.3 şans olabilir | 20:44 | |
| 10% | 50.1% | +0.5 şans olabilir | 20:28 | |
| 8% | 47.9% | -0.4 şans olabilir | 20:58 | |
| 6% | 51.5% | -2.0 şans olabilir | 19:25 | |
| 5% | 45.7% | -2.8 şans olabilir | ||
| 4% | 50.7% | -0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 52.8% | +2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,004 | |
| 8% | 590 | |
| 5% | 414 | |
| 5% | 361 |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | -1.4 şans olabilir | 26:17 | |
| 14% | 55.0% | -0.6 şans olabilir | 25:36 | |
| 9% | 54.4% | -1.1 şans olabilir | 25:00 | |
| 6% | 54.3% | -0.8 şans olabilir | 26:45 | |
| 4% | 52.5% | -1.0 şans olabilir | 25:42 | |
| 4% | 60.3% | +1.8 şans olabilir | ||
| 2% | 60.2% | +2.3 şans olabilir | ||
| 1% | 76.8% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,004 | |
| 8% | 590 | |
| 5% | 414 | |
| 5% | 361 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 50.9% | -0.6 şans olabilir | 31:17 |
Eşya 5Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 57.5% | 34:60 |
Eşya 6Banshee'nin Duvağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 38:01 | |
| 12% | - | 38:58 | |
| 9% | - | 38:43 | |
| 9% | - | 38:11 | |
| 5% | - | 38:58 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | -0.3 şans olabilir | |
| 20% | 47.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 16% | 49.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 13% | 47.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 43.7% | -4.8 şans olabilir | |
| 1% | 42.9% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 35.3% | -2.8 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.5% | -0.2 şans olabilir | |
| 15% | 49.2% | +1.5 şans olabilir | |
| 13% | 47.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 11% | 47.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 10% | 47.4% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 52.7% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 12% | 47.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 11% | 47.2% | -1.6 şans olabilir | |
| 10% | 46.9% | -0.1 şans olabilir | |
| 8% | 49.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 6% | 49.9% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 46.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 50.5% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 48.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 13% | 47.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 10% | 48.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 9% | 48.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 7% | 45.7% | -2.4 şans olabilir | |
| 6% | 51.3% | +3.1 net fark | |
| 4% | 50.1% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 46.9% | -0.6 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 36% | 48.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 48.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 46.1% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 45.5% | -2.2 şans olabilir |
İkincil rünlerBüyüme + Kemik Zırh
Büyüme + Kemik Zırh: en çok seçilenden (Kalkan Darbesi + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 5% | 44.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 3% | 46.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 45.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 56.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 53.0% | -0.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 17% | 47.0% | -1.3 şans olabilir | |
| 3% | 52.1% | +2.2 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 4% | 47.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 49.3% | -0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 47.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 20% | 49.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 4% | 48.7% | -0.1 şans olabilir |
WQE
YeteneklerW > Q > E
W > Q > E: en çok seçilenden (Q > W > E) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 82% | 48.5% | +0.6 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 13% | 47.1% | +0.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 4% | 46.6% | -3.2 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 48.8% | -1.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Önce Q: 47.5% galibiyet. Önce W: 55.2% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.6% | +1.4 şans olabilir | |
| 14% | 46.3% | -1.5 net fark | |
| 3% | 46.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 48.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -0.9 şans olabilir |
Diana Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 47.3%
- maç
- 2,603
- Kazanma etkisi
- -1.6
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 47.2% | +0.2 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 47.8% | -0.4 şans olabilir | 13:11 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 65% | 47.9% | en çok alınan | |
| 4% | 45.8% | yeterli maç yok | |
| 1% | 75.0% | yeterli maç yok | |
| 1% | 85.7% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 69% | 45.9% | en çok alınan | |
| 4% | 66.7% | yeterli maç yok | |
| 2% | 0.0% | yeterli maç yok | |
| 1% | 100.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 36% | 27% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 47.5% | -0.6 şans olabilir | 10:35 | |
| 21% | 47.7% | +0.7 şans olabilir | 11:13 | |
| 5% | 45.2% | -1.7 şans olabilir | 12:13 | |
| 4% | 44.6% | -1.5 şans olabilir | 11:34 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 307 | |
| 14% | 52.5% | 199 | |
| 11% | 57.7% | 154 | |
| 5% | - | 68 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 46.2% | -2.6 şans olabilir | 18:38 | |
| 8% | 47.0% | +0.6 şans olabilir | 18:16 | |
| 8% | 48.5% | 0.0 şans olabilir | 17:53 | |
| 7% | 43.4% | -1.6 şans olabilir | 19:54 | |
| 5% | 42.2% | -2.8 şans olabilir | 18:47 | |
| 3% | 54.7% | +1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 307 | |
| 14% | 52.5% | 199 | |
| 11% | 57.7% | 154 | |
| 5% | - | 68 |
Eşya 3Lich Boğan
Lich Boğan, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.1, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 45.1% | -1.8 şans olabilir | 25:06 | |
| 17% | 51.9% | -0.1 şans olabilir | 24:27 | |
| 16% | 53.7% | -0.8 şans olabilir | 24:24 | |
| 9% | 56.0% | +0.7 şans olabilir | 24:34 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 307 | |
| 14% | 52.5% | 199 | |
| 11% | 57.7% | 154 | |
| 5% | - | 68 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 50.5% | -0.9 şans olabilir | 29:42 | |
| 20% | 50.6% | -1.0 şans olabilir | 29:16 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 29% | - | 39:56 | |
| 12% | - | 42:13 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 46.1% | -1.8 şans olabilir | |
| 11% | 50.2% | +1.7 şans olabilir | |
| 4% | 55.2% | +1.2 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 46.3% | -1.4 şans olabilir | |
| 11% | 50.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 3% | 52.7% | 0.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 46.0% | -1.4 şans olabilir | |
| 10% | 50.4% | +1.5 şans olabilir | |
| 6% | 49.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 53.8% | +0.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 10% | 50.0% | +1.2 şans olabilir | |
| 8% | 46.1% | -1.8 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 46.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 43% | 46.4% | -0.1 şans olabilir |
İkincil rünlerMana Akışı Yüzüğü + Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.2% | -0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 7% | 46.1% | -0.3 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 46.6% | -1.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 46.5% | -1.0 şans olabilir | |
| 11% | 48.1% | +0.8 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 47.2% | +2.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 9% | 45.8% | -2.2 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 46.9% | +1.1 şans olabilir | |
| 8% | 45.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 7% | 44.1% | -1.5 şans olabilir | |
| 6% | 50.0% | -0.1 şans olabilir |
En iyi Diana oyuncuları
15,312 tanesinin hepsini görMid rolünde normal bir maç
5,236 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %9 Görüş / dk 0.77
- İlk %10 Solo kill 3.5
- En çok %24 Ölüm 7.0
- Kill
- 8.7 İlk %19
- Asist
- 5.7 Son %34
- Kill katılımı
- 43% İlk %35
- Takım hasarı
- 25% İlk %26
- Hasar / dk
- 888 İlk %33
- Farm / dk
- 6.4 Son %34
- Altın / dk
- 433 İlk %29
- Kontrol totemi
- 0.9 İlk %45
- İlk kan
- 15% İlk %23
Koridor rakibine karşı
- 5:13 itibarıyla 6. seviye
- 14:43 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 91% Fiziksel 9%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 40% Gerçek 7%Orman rolünde normal bir maç
4,629 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %11 Farm / dk 7.1
- İlk %31 Altın / dk 449
- Son %35 Kill katılımı 46%
- Kill
- 7.1 Son %47
- Ölüm
- 6.2 En çok %41
- Asist
- 7.5 Son %43
- Solo kill
- 1.4 İlk %47
- Takım hasarı
- 19% İlk %42
- Hasar / dk
- 685 İlk %43
- Görüş / dk
- 0.91 İlk %47
- Kontrol totemi
- 1.7 İlk %45
- İlk kan
- 5% Son %41
Rakip ormancıya karşı
- 6:54 itibarıyla 6. seviye
- 16:20 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %48 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:27
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 87% Fiziksel 13%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 37% Gerçek 7%Top rolünde normal bir maç
17,209 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %16 Solo kill 3.4
- İlk %24 İlk kan 17%
- En çok %33 Ölüm 7.3
- Kill
- 7.0 İlk %28
- Asist
- 5.4 Son %34
- Kill katılımı
- 36% İlk %44
- Takım hasarı
- 23% İlk %30
- Hasar / dk
- 840 İlk %39
- Farm / dk
- 6.4 İlk %45
- Altın / dk
- 409 İlk %38
- Görüş / dk
- 0.78 İlk %28
- Kontrol totemi
- 0.7 İlk %33
Koridor rakibine karşı
- 5:22 itibarıyla 6. seviye
- 13:22 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 87% Fiziksel 13%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 36% Gerçek 7%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Diana Mid maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Diana Mid maçlarından.
-
Diana ile Kayle: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-4.9) · 5,086 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Dr. Mundo: +1.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-2.3) · 9,098 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Fiora: +1.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.1-2.4) · 7,388 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile K'Sante: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -3.9 arası) · 5,108 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Lissandra: -3.9 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -1.2 arası) · 1,106 maç · Havuzdan · Bunun %15 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Cassiopeia: -3.9 100 maçta galibiyet (aralık -6.8 ile -0.9 arası) · 882 maç · Havuzdan · Bunun %18 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Bel'Veth: +4.1 100 maçta galibiyet (aralık 2.8-5.4) · 5,228 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Shyvana: +3.45 100 maçta galibiyet (aralık 2.53-4.37) · 11,365 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Wukong: +2.25 100 maçta galibiyet (aralık 1.44-3.06) · 14,855 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Locke: -5.7 100 maçta galibiyet (aralık -7.7 ile -3.7 arası) · 2,136 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Qiyana: -5.03 100 maçta galibiyet (aralık -5.98 ile -4.07 arası) · 10,516 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Rengar: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -3.2 arası) · 7,541 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Nilah: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-5.0) · 2,358 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Xayah: +2.33 100 maçta galibiyet (aralık 1.45-3.21) · 12,491 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Smolder: +1.77 100 maçta galibiyet (aralık 0.78-2.75) · 9,910 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Ezreal: -3.99 100 maçta galibiyet (aralık -4.64 ile -3.34 arası) · 23,669 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Corki: -2.5 100 maçta galibiyet (aralık -4.2 ile -0.7 arası) · 2,955 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Lucian: -2.14 100 maçta galibiyet (aralık -2.97 ile -1.31 arası) · 14,117 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Hwei: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-5.4) · 2,421 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Braum: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.3) · 8,012 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Milio: +2.12 100 maçta galibiyet (aralık 1.14-3.11) · 9,890 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Diana ile Mel: -4.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -2.9 arası) · 6,371 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Ahri: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.2 ile -0.5 arası) · 978 maç · Havuzdan · Bunun %17 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Diana ile Yuumi: -3.06 100 maçta galibiyet (aralık -4.06 ile -2.06 arası) · 9,602 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı