League of Legends Build voor Sona
Tier A · 72 #7 Support Patch 16.22
Alle rangen
Hun team
Sona Support build
Patch 16.21 - gewonnen
- 51.6%
- games
- 231,883
- Winimpact
- +1.6
- Pickrate
- 1.2%



Item nr. 1Echoes of Helia
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 23% | 18,718 |
|---|
  Ardent Censer, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 4,376 |
|---|
  Staff of Flowing Water, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 3,734 |
|---|
  Whispering Circlet, Staff of Flowing Water, Echoes of Helia | 4% | 3,091 |
|---|

Item nr. 2Whispering Circlet
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 23% | 18,718 |
|---|
  Ardent Censer, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 4,376 |
|---|
  Staff of Flowing Water, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 3,734 |
|---|
  Whispering Circlet, Staff of Flowing Water, Echoes of Helia | 4% | 3,091 |
|---|

Item nr. 3Staff of Flowing Water
Staff of Flowing Water hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +0.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Item nr. 3: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|
Moonstone Renewer | 25% | 59.3% | +0.4 kan toeval zijn | 28:16 |
|---|
Ardent Censer | 14% | 59.6% | +0.1 kan toeval zijn | 28:16 |
|---|
Staff of Flowing Water | 13% | 60.9% | +1.3 kan toeval zijn | 28:27 |
|---|
Whispering Circlet | 10% | 59.4% | -0.5 kan toeval zijn | 28:05 |
|---|
Dawncore | 9% | 62.3% | +1.2 kan toeval zijn | 28:44 |
|---|
Echoes of Helia | 5% | 60.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
|---|
Archangel's Staff | 3% | 60.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
|---|
Mejai's Soulstealer | 2% | 73.1% | gekocht als je al voor staat | |
|---|
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 23% | 18,718 |
|---|
  Ardent Censer, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 4,376 |
|---|
  Staff of Flowing Water, Moonstone Renewer, Echoes of Helia | 5% | 3,734 |
|---|
  Whispering Circlet, Staff of Flowing Water, Echoes of Helia | 4% | 3,091 |
|---|


Item nr. 5Dawncore
Item nr. 5 na Moonstone Renewer: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|
Dawncore | 24% | 76.1% | 39:02 |
|---|
WEQ
De skillsW > E > Q
W > E > Q wint vaker dan W > Q > E, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| WQEW + Q + E | 62% | 52.7% | +0.4 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 26% | 52.3% | -0.4 duidelijk verschil |
|---|
| WEQW + E + Q | 11% | 53.5% | +0.8 kan toeval zijn |
|---|
| QEWQ + E + W | 1% | 46.7% | -5.7 duidelijk verschil |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 52.3% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 47.6% | -6.3 duidelijk verschil |
|---|
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Sona Mid build
Patch 16.21 - gewonnen
- 38.3%
- games
- 825
- Winimpact
- -3.4
- Pickrate
- 0.0%


Item nr. 4Force of Nature
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Rabadon's Deathcap het meest gekozen.

Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Manaflow Band | 76% | 36.3% | -0.3 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: -1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 2: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Transcendence | 67% | 35.4% | -1.7 kan toeval zijn |
|---|

FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Adaptive Force | 90% | 37.0% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|

VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: -0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Verdedigingsshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Health Scaling | 77% | 36.4% | -0.8 kan toeval zijn |
|---|
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 37.8% | +1.6 kan toeval zijn |
|---|
| WQEW + Q + E | 11% | 33.0% | -3.4 kan toeval zijn |
|---|
Sona Bot build
Patch 16.21 - gewonnen
- 47.5%
- games
- 569
- Winimpact
- -0.6
- Pickrate
- 0.0%

De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De boots: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|
Sorcerer's Shoes | 38% | 54.2% | -0.1 kan toeval zijn | 15:31 |
|---|
Ionian Boots of Lucidity | 30% | 48.9% | -1.3 kan toeval zijn | 14:33 |
|---|

Item nr. 4Shadowflame
Item nr. 4: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|
Shadowflame | 14% | 53.8% | 29:28 |
|---|

Item nr. 5Rabadon's Deathcap

HoofdruneSummon Aery
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Summon Aery | 51% | 50.8% | +3.8 kan toeval zijn |
|---|
Arcane Comet | 20% | 35.0% | -4.4 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Manaflow Band | 72% | 46.4% | +2.7 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Hoofdrij 2: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Transcendence | 58% | 44.9% | -1.4 kan toeval zijn |
|---|
Absolute Focus | 12% | 55.9% | +2.1 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 3Gathering Storm
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 3: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Gathering Storm | 44% | 49.3% | +2.8 kan toeval zijn |
|---|
Scorch | 36% | 43.2% | -1.9 kan toeval zijn |
|---|

AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Adaptive Force | 64% | 46.5% | +0.9 kan toeval zijn |
|---|
Attack Speed | 25% | 46.3% | -1.2 kan toeval zijn |
|---|

FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Adaptive Force | 80% | 46.2% | +0.5 kan toeval zijn |
|---|

VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Verdedigingsshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Health Scaling | 66% | 46.1% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QWEQ + W + E | 75% | 49.4% | +2.5 kan toeval zijn |
|---|
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
Normale game als Support
223,585 games Patch 16.21 Tegen elke Support-champion
- Top 2% KP 56%
- Top 6% Assists per game 15.9
- Onderste 6% Farm per min 1.0
- Kills per game
- 2.0 Onderste 8%
- Deaths per game
- 6.2 Minste 7%
- Solokills
- 0.2 Onderste 7%
- Aandeel teamdmg
- 10% Onderste 11%
- Dmg / min
- 362 Onderste 10%
- Gold per min
- 307 Onderste 9%
- Vision per min
- 2.32 Top 16%
- Aantal control wards
- 6.0 Top 23%
- First bloods
- 4% Onderste 8%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:37
- Level 11 op 21:47
Middelste game per minuut
10 min15 min20 min Farmen -2-3-5 Gold -120-201-251
Toegebrachte schade
Magisch 81% Fysiek 19%
Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 40% True damage 5%
Normale game als Bot
508 games Patch 16.21 Tegen elke Bot-champion
- Top 5% Assists per game 12.0
- Top 7% KP 50%
- Onderste 3% Solokills 0.4
- Kills per game
- 4.3 Onderste 7%
- Deaths per game
- 6.4 Minste 13%
- Aandeel teamdmg
- 16% Onderste 10%
- Dmg / min
- 569 Onderste 10%
- Farm per min
- 4.4 Onderste 7%
- Gold per min
- 366 Onderste 8%
- Vision per min
- 0.65 Onderste 44%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 33%
- First bloods
- 7% Onderste 16%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:45
- Level 11 op 19:48
Middelste game per minuut
10 min15 min20 min Farmen -16-26-38 Gold -570-1,075-1,650
Toegebrachte schade
Magisch 82% Fysiek 18%
Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6% Teamgenoten
Support Patch 16.21 Alle 163 Matchups en teamgenoten komen uit games van Sona als Support.
Top -
+3.7 Sona met Singed: +3.7 winsten per 100 games (marge 1.9-5.6) · 2,604 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.0 Sona met Mordekaiser: +1.97 winsten per 100 games (marge 1.00-2.94) · 10,418 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+1.6 Sona met Ornn: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.1-3.1) · 3,989 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-5.2 Sona met K'Sante: -5.2 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -3.4) · 2,967 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-4.3 Sona met Rumble: -4.3 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -2.0) · 1,643 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.7 Sona met Jayce: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.1 tot -2.4) · 5,267 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Jungle -
+4.7 Sona met Briar: +4.7 winsten per 100 games (marge 3.6-5.8) · 7,368 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.8 Sona met Wukong: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.7-3.9) · 8,395 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.4 Sona met Shyvana: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.2-3.6) · 6,677 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-4.1 Sona met Qiyana: -4.1 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -3.0) · 8,131 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.0 Sona met Rengar: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -1.6) · 4,271 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.0 Sona met Lee Sin: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -2.0) · 9,860 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid -
+3.4 Sona met Vex: +3.4 winsten per 100 games (marge 2.0-4.8) · 4,585 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.6 Sona met Aurelion Sol: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.9-4.3) · 3,153 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.4 Sona met Veigar: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.4-3.5) · 8,979 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-4.5 Sona met Orianna: -4.5 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -3.0) · 3,889 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.3 Sona met Mel: -3.3 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -2.0) · 5,337 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.0 Sona met Azir: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.1) · 2,398 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot -
+3.1 Sona met Seraphine: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.3-5.0) · 2,598 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+3.0 Sona met Kog'Maw: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.4-4.5) · 3,628 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.4 Sona met Kalista: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.6-4.2) · 2,867 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-3.5 Sona met Ezreal: -3.47 winsten per 100 games (marge -4.24 tot -2.70) · 17,147 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.8 Sona met Samira: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -1.0) · 2,755 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.5 Sona met Draven: -2.5 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -0.9) · 3,562 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
ko.lol voor desktop Je volgende item, live in je game.
Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.
Voorbeeld