League of Legends Build na Gwen
Build Gwen Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 49.3%
- her
- 214,694
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 1.2%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 8% | 47.9% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.8% | -0.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.2% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 52.2% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.7% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 42.3% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.1% | -0.9 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.4 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 50.8% | 0.0 může být náhoda | 15:08 | |
| 30% | 48.5% | -0.3 může být náhoda často v ztrátě | 14:48 | |
| 13% | 50.2% | +0.4 může být náhoda | 15:42 | |
| 6% | 55.3% | +1.1 jasný rozdíl často ve vedení | 14:40 | |
| 2% | 51.4% | -0.2 může být náhoda | 13:35 | |
| 2% | 52.9% | -1.3 může být náhoda často ve vedení | ||
| <1% | 47.4% | -2.7 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 32% | 50.5% | nejčastěji kupované | |
| 32% | 50.6% | vyrovnané | |
| 4% | 53.5% | vyhrávaly víc | |
| 4% | 49.2% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 51.6% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 52.1% | vyrovnané | |
| 7% | 44.9% | vyrovnané | |
| 4% | 55.3% | vyhrávaly víc |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 32% | 7% | |
| 4% | 23% | |
| 32% | 36% | |
| 23% | 26% | |
| 13% | 10% | |
| 7% | 9% | |
| 46% | 48% | |
| 61% | 63% | |
| 31% | 32% | |
| 25% | 24% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 50.5% | +2.9 může být náhoda | 12:19 | |
| 14% | 47.3% | -3.1 jasný rozdíl | 12:33 | |
| 13% | 47.2% | -2.4 jasný rozdíl | 11:48 | |
| 3% | 52.2% | +2.3 může být náhoda | 11:50 | |
| <1% | 48.3% | -1.1 jasný rozdíl | 11:36 | |
| <1% | 51.6% | -2.0 jasný rozdíl | ||
| <1% | 55.1% | -1.0 jasný rozdíl | ||
| <1% | 47.6% | -0.8 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 31% | 29,756 | |
| 13% | 12,570 | |
| 10% | 10,127 | |
| 6% | 5,823 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 52.7% | +0.5 může být náhoda | 20:52 | |
| 18% | 51.0% | -0.7 může být náhoda | 20:48 | |
| 16% | 51.1% | -0.8 může být náhoda | 20:28 | |
| 8% | 51.7% | +0.6 může být náhoda | 20:50 | |
| 1% | 63.0% | +2.1 může být náhoda často ve vedení | 20:18 | |
| 1% | 55.2% | +1.7 může být náhoda | ||
| 1% | 47.0% | -1.8 může být náhoda | ||
| <1% | 56.5% | +3.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 31% | 29,756 | |
| 13% | 12,570 | |
| 10% | 10,127 | |
| 6% | 5,823 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 59.4% | +1.9 může být náhoda | 26:35 | |
| 19% | 55.7% | -0.9 může být náhoda | 26:34 | |
| 13% | 55.4% | -0.6 může být náhoda | 26:46 | |
| 10% | 51.7% | -2.5 může být náhoda | 27:39 | |
| 5% | 57.6% | -0.7 může být náhoda | 26:51 | |
| 4% | 53.9% | +0.1 může být náhoda | ||
| 4% | 55.5% | -0.4 může být náhoda | ||
| <1% | 60.2% | +3.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 31% | 29,756 | |
| 13% | 12,570 | |
| 10% | 10,127 | |
| 6% | 5,823 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 30% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zhonyiny přesýpací hodiny.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 57.7% | -2.1 jasný rozdíl | 31:46 | |
| 35% | 61.6% | +1.9 může být náhoda | 31:00 | |
| 10% | 59.4% | -1.3 jasný rozdíl | 31:32 | |
| 5% | 61.8% | +0.5 může být náhoda | 31:03 | |
| 2% | 79.2% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 61.2% | -0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 54.4% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| 2% | 62.5% | +2.4 může být náhoda |
Předmět 5Tvůrce Žlebu
Tvůrce Žlebu vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: -0.1 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 58.3% | -0.7 může být náhoda | 35:07 | |
| 11% | 60.3% | -0.5 může být náhoda | 36:06 | |
| 10% | 62.7% | -0.9 může být náhoda | ||
| 9% | 55.7% | -0.1 může být náhoda | 35:14 | |
| 5% | 73.9% | kupováno už ve vedení |
Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | 51.8% | 37:49 | |
| 12% | 48.9% | 37:57 | |
| 10% | 49.3% | 38:50 | |
| 9% | 55.6% | 38:38 | |
| 9% | 52.6% | 37:27 |
Klíčová runaNepolevující útok
Nepolevující útok vyhrává častěji než Dobyvatel, nejčastější volba: +1.0 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.1% | -0.6 může být náhoda | |
| 12% | 49.2% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.5% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.4% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.3% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 47.6% | -1.0 může být náhoda | |
| <1% | 42.2% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 37.0% | -6.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Triumf vyhrává častěji než Duchapřítomnost, nejčastější volba: +2.6 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 48.7% | -1.8 může být náhoda | |
| 11% | 49.2% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 10% | 51.5% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.6% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.3% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.3% | +2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.7% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 51.4% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +2.1 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 11% | 48.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 52.4% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 55.0% | +4.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.8% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 46.6% | -1.0 může být náhoda |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +2.0 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 8% | 51.4% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.7% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 48.7% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.9% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.2% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.3% | -2.5 může být náhoda | |
| <1% | 41.4% | -3.0 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+0.8 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 26% | 50.1% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 13% | 49.2% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.5% | +0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyUdržování kondice + Porost
Udržování kondice + Porost vyhrává častěji než Neochvějnost + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +3.6 proti -2.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.0% | -2.6 může být náhoda | |
| 7% | 51.8% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.4% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.7% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.3% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.1% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.2% | +3.6 jasný rozdíl |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.4 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.1% | -2.2 může být náhoda | |
| 5% | 51.7% | +2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.9% | -0.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.0 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.2% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.0% | +2.0 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.2 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 11% | 50.6% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.4% | +1.2 jasný rozdíl |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher E > Q > W: -1.1 na 100 her. Q > E > W, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 49.5% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | 1% | 35.1% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.6% | -1.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.5% výher. Nejdřív E: 55.2% výher (málo her).
KouzlaVyčerpat + Vznítit
Vyčerpat + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +2.3 proti 0.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.1% | 0.0 může být náhoda | |
| 12% | 48.4% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.5% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 50.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 50.8% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +2.3 jasný rozdíl |
- výher
- 52.3%
- her
- 9,701
- Vliv na výhry
- +3.0
- Pickrate
- 4.6%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 8% | 47.9% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.8% | -0.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.2% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 52.2% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.7% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 42.3% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.1% | -0.9 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 49% | 53.0% | |
| 27% | 52.9% | |
| 10% | 54.6% | |
| 8% | 52.4% | |
| 4% | 54.2% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 52.3% |
Předmět 2Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 87% | 54.6% | |
| 5% | 51.7% | |
| 4% | 53.9% | |
| 2% | 63.9% | |
| 1% | 50.0% |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 73% | 60.2% | |
| 5% | 59.2% | |
| 5% | 54.9% | |
| 5% | 54.8% | |
| 2% | 55.0% |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 64.1% | |
| 25% | 60.8% | |
| 4% | 64.7% | |
| 3% | 62.0% | |
| 2% | 51.2% |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 28% | 58.0% | |
| 9% | 58.9% | |
| 9% | 69.0% | |
| 8% | 60.8% | |
| 5% | 62.2% |
Předmět 6Zhouba lichů
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 32% | 63.1% | |
| 19% | 60.5% | |
| 9% | 52.6% | |
| 5% | 70.0% | |
| 4% | 77.8% |
Klíčová runaNával lovce bouří
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 50.9% |
EQW
SchopnostiE > Q > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 49.5% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | 1% | 35.1% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.6% | -1.1 může být náhoda |
KouzlaVyčerpat + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.1% | 0.0 může být náhoda | |
| 12% | 48.4% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.5% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 50.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 50.8% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +2.3 jasný rozdíl |
Build Gwen Jungle
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.2%
- her
- 72,505
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 0.4%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 52.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 24% | 50.1% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 18% | 50.4% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 18% | 50.1% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 51.1% | +0.6 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +2.1 proti -1.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 51.1% | -1.7 může být náhoda | 14:42 | |
| 13% | 48.6% | +0.5 jasný rozdíl často v ztrátě | 17:32 | |
| 11% | 57.0% | +1.9 jasný rozdíl často ve vedení | 14:29 | |
| 9% | 53.2% | +2.1 jasný rozdíl | 18:04 | |
| 2% | 53.6% | -1.1 může být náhoda | 15:20 | |
| 1% | 55.4% | +0.1 může být náhoda | ||
| <1% | 50.5% | příliš velké na důvěru |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.0% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 50.7% | vyrovnané | |
| 9% | 55.6% | vyhrávaly víc | |
| 3% | 54.9% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 52.3% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 53.3% | vyrovnané | |
| 8% | 59.5% | vyhrávaly víc | |
| 2% | 41.1% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 16% | 2% | |
| 3% | 15% | |
| 1% | 5% | |
| 39% | 42% | |
| 18% | 15% | |
| 44% | 47% | |
| 12% | 14% | |
| 59% | 61% | |
| 19% | 18% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 51.4% | +2.6 může být náhoda | 11:12 | |
| 15% | 49.3% | -2.7 jasný rozdíl | 10:47 | |
| 7% | 51.6% | -1.1 jasný rozdíl | 10:52 | |
| <1% | 43.5% | -5.2 jasný rozdíl | 11:45 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 44% | 17,721 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,593 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 52.7% | +0.6 může být náhoda | 19:18 | |
| 13% | 50.6% | -1.2 může být náhoda | 19:31 | |
| 8% | 51.2% | +0.3 může být náhoda | 18:51 | |
| 6% | 50.8% | -1.3 může být náhoda | 19:25 | |
| 3% | 65.0% | +2.1 může být náhoda často ve vedení | 19:35 | |
| 1% | 53.0% | -1.4 může být náhoda | ||
| 1% | 80.9% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 52.5% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 44% | 17,721 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,593 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 59.1% | +2.2 může být náhoda | 25:21 | |
| 12% | 57.0% | -1.7 může být náhoda | 24:59 | |
| 11% | 53.6% | -1.4 může být náhoda | 25:22 | |
| 10% | 52.4% | -2.6 může být náhoda | 26:16 | |
| 3% | 53.6% | -1.1 může být náhoda | 25:19 | |
| 2% | 83.8% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 55.1% | -1.3 může být náhoda | ||
| 1% | 54.2% | -2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 44% | 17,721 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,897 | |
| 7% | 2,593 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 61.6% | +1.0 může být náhoda | 29:46 | |
| 30% | 59.5% | -1.2 jasný rozdíl | 30:31 | |
| 8% | 61.1% | -0.8 může být náhoda | 30:13 | |
| 6% | 84.3% | kupováno už ve vedení | ||
| 4% | 66.5% | -0.8 může být náhoda | 29:17 | |
| 3% | 57.5% | +0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 59.5% | -0.8 může být náhoda |
Předmět 5Závoj Paní smrti
Závoj Paní smrti vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: +1.3 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 56.4% | -1.7 může být náhoda | 33:54 | |
| 12% | 63.9% | +0.4 může být náhoda | ||
| 10% | 70.3% | kupováno už ve vedení | 30:03 | |
| 9% | 60.3% | +0.6 může být náhoda | ||
| 9% | 60.8% | +0.3 může být náhoda | ||
| 6% | 53.7% | -0.5 může být náhoda | 33:48 | |
| 6% | 61.9% | +1.3 může být náhoda | 34:31 |
Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 52.7% | 36:22 | |
| 14% | 57.9% | 35:38 | |
| 11% | 55.1% | 36:27 | |
| 9% | 55.2% | 36:54 | |
| 8% | 55.0% | 38:04 |
Klíčová runaNepolevující útok
Nepolevující útok vyhrává častěji než Dobyvatel, nejčastější volba: +1.0 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.2% | -1.6 může být náhoda | |
| 21% | 52.7% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 14% | 51.2% | +0.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.6% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 49.7% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 44.5% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 49.0% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 53.3% | +3.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.0 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 51.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 18% | 52.8% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 14% | 51.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 9% | 44.4% | -6.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 54.8% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 50.5% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: -0.3 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.2% | -1.5 může být náhoda | |
| 19% | 52.8% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 13% | 51.0% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.0% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.5% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 49.5% | -3.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +1.7 proti -1.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.9% | -1.9 může být náhoda | |
| 21% | 52.8% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 12% | 50.9% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 7% | 52.5% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.9% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.3% | +3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.8% | -2.8 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.6% | +2.1 může být náhoda | |
| 16% | 51.0% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 9% | 45.6% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 51.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.5% | -0.6 jasný rozdíl |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Vratné peníze
Trojitý lektvar + Vratné peníze vyhrává častěji než Magické boty + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +2.1 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.2% | -1.2 může být náhoda | |
| 15% | 52.7% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 53.8% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.3% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.7% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 55.2% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.4% | -2.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.8 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.8% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 51.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 53.7% | +0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.6 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 50.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 52.9% | +1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 6% | 51.1% | +0.8 může být náhoda | |
| 4% | 50.5% | -0.2 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +6.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 51.3% | +6.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 1% | 33.6% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.6% | -0.2 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.6% výher. Nejdřív E: 44.4% výher (málo her).
- Q
- E
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaDuch + Udeřit
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.2% | +1.6 může být náhoda | |
| 19% | 49.7% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.0% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.5% | -5.1 jasný rozdíl |
- výher
- 57.1%
- her
- 5,735
- Vliv na výhry
- +2.8
- Pickrate
- 8.1%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 52.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 24% | 50.1% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 18% | 50.4% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 18% | 50.1% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 51.1% | +0.6 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 57.1% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 57.1% |
Předmět 2Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 70% | 58.3% | |
| 17% | 55.3% | |
| 7% | 51.9% | |
| 3% | 72.1% | |
| <1% | 61.5% |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 70% | 62.3% | |
| 9% | 58.1% | |
| 5% | 49.5% | |
| 3% | 58.5% | |
| 2% | 67.9% |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 38% | 65.4% | |
| 25% | 61.8% | |
| 5% | 60.0% | |
| 3% | 62.9% | |
| 2% | 60.0% |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 29% | 60.7% | |
| 8% | 65.6% | |
| 8% | 66.1% | |
| 4% | 76.5% | |
| 3% | 50.0% |
Předmět 6Nával bouře
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 52.7% | 36:22 | |
| 14% | 57.9% | 35:38 | |
| 11% | 55.1% | 36:27 | |
| 9% | 55.2% | 36:54 | |
| 8% | 55.0% | 38:04 |
Klíčová runaDobyvatel
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 57.8% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 51.3% | +6.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 1% | 33.6% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.6% | -0.2 jasný rozdíl |
- Q
- E
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaDuch + Udeřit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.2% | +1.6 může být náhoda | |
| 19% | 49.7% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.0% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.5% | -5.1 jasný rozdíl |
Build Gwen Mid
- výher
- 52.5%
- her
- 40,382
- Vliv na výhry
- +2.4
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.4 proti -0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 33% | 53.9% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.3% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.1% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.1% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 37.3% | -3.3 může být náhoda | |
| <1% | 52.9% | -0.7 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 84% | 54.5% | +2.9 může být náhoda | 14:09 | |
| 7% | 48.0% | -3.1 jasný rozdíl | 14:38 | |
| 4% | 50.0% | -1.1 jasný rozdíl | 13:54 | |
| 3% | 53.8% | -1.5 jasný rozdíl | 13:31 | |
| 2% | 50.8% | -2.0 jasný rozdíl | 13:00 | |
| 1% | 52.6% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| <1% | 43.3% | příliš velké na důvěru |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 66% | 55.6% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 55.4% | vyrovnané | |
| 3% | 44.8% | vyrovnané | |
| 3% | 53.8% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 67% | 56.2% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 55.0% | vyrovnané | |
| 2% | 45.6% | vyrovnané | |
| 1% | 52.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 3% | 11% | |
| 7% | 1% | |
| 43% | 46% | |
| 9% | 7% | |
| 65% | 68% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 53.4% | +0.5 může být náhoda | 12:13 | |
| 25% | 53.8% | +0.7 může být náhoda | 11:36 | |
| 2% | 48.7% | -4.6 jasný rozdíl | 11:47 | |
| 1% | 45.9% | -4.4 jasný rozdíl | 12:47 | |
| 1% | 51.3% | -2.8 může být náhoda | 11:18 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 9,355 | |
| 14% | 3,072 | |
| 7% | 1,599 | |
| 4% | 969 |
Předmět 2Zhoubnost
Zhoubnost patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +3.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 76% | 56.0% | +0.1 může být náhoda | 20:28 | |
| 9% | 55.4% | +0.5 může být náhoda | 19:25 | |
| 4% | 54.2% | -0.8 může být náhoda | 20:17 | |
| 3% | 51.8% | -2.1 může být náhoda | 20:44 | |
| 2% | 63.9% | +0.5 může být náhoda | 20:28 | |
| 2% | 51.7% | -1.2 může být náhoda | ||
| 1% | 59.0% | +2.2 může být náhoda | ||
| 1% | 52.9% | -0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 9,355 | |
| 14% | 3,072 | |
| 7% | 1,599 | |
| 4% | 969 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 62.5% | +2.1 může být náhoda | 25:41 | |
| 10% | 59.8% | -1.4 může být náhoda | 25:11 | |
| 9% | 56.4% | -2.5 může být náhoda | 25:29 | |
| 6% | 56.7% | -1.0 může být náhoda | 26:02 | |
| 3% | 56.5% | -1.6 může být náhoda | 26:50 | |
| 2% | 58.5% | -0.8 může být náhoda | ||
| 2% | 55.9% | -1.1 může být náhoda | ||
| 1% | 83.4% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 9,355 | |
| 14% | 3,072 | |
| 7% | 1,599 | |
| 4% | 969 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 65.5% | +1.6 může být náhoda | 29:23 | |
| 15% | 63.8% | -1.5 jasný rozdíl | 29:12 | |
| 10% | 58.5% | -1.0 jasný rozdíl | 30:36 | |
| 7% | 63.9% | -0.5 může být náhoda | 29:11 | |
| 4% | 60.3% | -1.1 jasný rozdíl | ||
| 3% | 61.6% | -1.2 jasný rozdíl | ||
| 2% | 77.6% | kupováno už ve vedení |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 62.5% | +0.2 může být náhoda | 33:33 | |
| 25% | 60.2% | -2.3 může být náhoda | 32:44 | |
| 9% | 63.2% | -0.1 může být náhoda | 33:08 | |
| 9% | 66.1% | -0.1 může být náhoda |
Předmět 6Nával bouře
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | 53.9% | 35:35 | |
| 18% | 55.4% | 36:05 | |
| 13% | 55.6% | 36:12 | |
| 7% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 36:08 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.8% | +1.7 může být náhoda | |
| 17% | 48.8% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 16% | 54.1% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 60.5% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 49.2% | -3.2 může být náhoda | |
| <1% | 47.6% | -3.3 může být náhoda | |
| <1% | 56.8% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -4.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 53.8% | +1.7 může být náhoda | |
| 13% | 48.2% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 9% | 53.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 7% | 53.7% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 52.2% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 56.4% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 47.9% | -2.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Trojitý lektvar vyhrává častěji než Zásilka sušenek, nejčastější volba: +1.8 proti +1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 53.8% | +1.3 může být náhoda | |
| 17% | 48.9% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 13% | 54.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 53.6% | +1.8 může být náhoda | |
| 2% | 53.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | -2.0 může být náhoda | |
| <1% | 43.4% | -3.9 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Všeuměl
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 54.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 16% | 54.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 15% | 49.0% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 15% | 52.8% | -0.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.9% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -2.5 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 19% | 52.9% | +0.2 může být náhoda | |
| 13% | 48.6% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.2% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.8% | +0.4 může být náhoda |
Vedlejší runyŽenoucí se bouře + Oblačný plášť
Ženoucí se bouře + Oblačný plášť vyhrává častěji než Absolutní soustředění + Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +1.5 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 53.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 53.1% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 59.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 53.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 57.1% | +1.5 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.2 proti -2.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.7% | -2.3 může být náhoda | |
| 10% | 54.4% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 53.1% | +2.2 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.6 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 6% | 54.2% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 53.4% | +0.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.0 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 53.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 13% | 52.6% | +1.0 může být náhoda | |
| 4% | 50.3% | -1.0 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher E > Q > W: -3.3 na 100 her. Q > E > W, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 53.2% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | 1% | 41.1% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.7% | -3.3 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.0% výher. Nejdřív E: 55.6% výher (málo her).
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Duch + Teleport, nejčastější volba: +0.6 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 53.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 32% | 53.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 23% | 52.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 52.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 49.7% | -2.3 může být náhoda | |
| 2% | 51.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.7% | +0.6 může být náhoda |
Build Gwen Bot
- výher
- 51.8%
- her
- 2,081
- Vliv na výhry
- +0.9
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.2 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 52.6% | +1.0 může být náhoda | |
| 31% | 54.3% | +1.2 může být náhoda | |
| 10% | 43.4% | -2.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.1 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 51.6% | -1.5 může být náhoda | 14:19 | |
| 10% | 55.9% | +1.1 může být náhoda | 14:27 |
Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 53.8% | +1.0 může být náhoda | 11:56 | |
| 27% | 50.2% | -0.9 může být náhoda | 11:25 | |
| 8% | 42.2% | -3.1 může být náhoda | 11:43 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 38% | - | 443 | |
| 20% | - | 231 | |
| 4% | 66.7% | 47 | |
| 4% | - | 41 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 53.0% | -1.6 může být náhoda | 19:04 | |
| 5% | 64.9% | +0.9 může být náhoda | 18:36 | |
| 4% | 53.8% | +0.7 může být náhoda | 18:56 | |
| 4% | 54.0% | -2.5 může být náhoda | 19:38 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 38% | - | 443 | |
| 20% | - | 231 | |
| 4% | 66.7% | 47 | |
| 4% | - | 41 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 57.1% | +0.2 může být náhoda | 24:53 | |
| 10% | 54.4% | -0.7 může být náhoda | 24:11 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 38% | - | 443 | |
| 20% | - | 231 | |
| 4% | 66.7% | 47 | |
| 4% | - | 41 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 63.0% | +1.2 může být náhoda | 28:58 |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | 61.1% | 32:05 |
Předmět 6Nával bouře
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 34:12 | |
| 13% | - | 34:52 | |
| 12% | - | 34:57 | |
| 11% | - | 35:54 | |
| 10% | - | 35:10 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 55.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 29% | 47.5% | -2.9 může být náhoda | |
| 22% | 53.6% | +2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 55.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 22% | 44.6% | -4.9 jasný rozdíl | |
| 12% | 57.6% | +4.8 může být náhoda | |
| 9% | 54.4% | +2.2 může být náhoda | |
| 8% | 49.4% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Zásilka sušenek
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 31% | 47.5% | -3.1 může být náhoda | |
| 19% | 55.2% | +4.1 může být náhoda | |
| 3% | 63.3% | -0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Všeuměl
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 26% | 46.4% | -3.5 může být náhoda | |
| 22% | 54.5% | +3.2 může být náhoda | |
| 4% | 54.9% | -1.2 může být náhoda | |
| 4% | 50.7% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 28% | 54.0% | +2.3 může být náhoda | |
| 22% | 47.1% | -2.7 může být náhoda |
Vedlejší runyAbsolutní soustředění + Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 53.3% | -0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 52.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 15% | 51.5% | -0.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.6 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 6% | 50.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 5% | 49.0% | -0.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.0 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.3% | -1.1 může být náhoda | |
| 18% | 52.7% | +2.0 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 52.6% | +2.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Teleport
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 22% | 49.0% | -1.9 může být náhoda | |
| 21% | 50.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 10% | 47.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 6% | 58.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 6% | 60.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 5% | 44.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 4% | 53.8% | -1.3 může být náhoda |
Nejlepší hráči Gwen
Zobrazit vše (9,609)Běžná hra na Top
213,997 herProti všem šampionům na Top
- Top 23 % Poš. / min 863
- Top 24 % Zlato / min 417
- Spodních 6 % Asistence 4.5
- Killy
- 6.4 Top 48 %
- Smrti
- 6.6 Nejméně 41 %
- Solo killy
- 2.8 Top 41 %
- Účast na killech
- 33% Spodních 16 %
- Poš. týmu
- 23% Top 25 %
- Farma / min
- 6.7 Top 31 %
- Vize / min
- 0.77 Top 38 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 38 %
- První krev
- 12% Spodních 44 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:28
- Level 11 v 13:40
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 84% Fyzické 16%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 36% Přímé 8%Běžná hra na Jungle
72,538 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 10 % Farma / min 7.0
- Nejméně 14 % Smrti 5.7
- Spodních 14 % Asistence 6.3
- Killy
- 7.5 Top 31 %
- Solo killy
- 1.5 Top 29 %
- Účast na killech
- 44% Spodních 40 %
- Poš. týmu
- 20% Top 14 %
- Poš. / min
- 750 Top 17 %
- Zlato / min
- 454 Top 14 %
- Vize / min
- 0.86 Top 40 %
- Ovládací totemy
- 1.0 Spodních 37 %
- První krev
- 3% Spodních 22 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:00
- Level 11 v 16:39
- blue buff jako první v 37 % her
- První drak v 7:30
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 87% Fyzické 13%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%Běžná hra na Mid
40,676 herProti všem šampionům na Mid
- Top 4 % Zlato / min 456
- Nejméně 27 % Smrti 6.3
- Spodních 3 % Asistence 4.7
- Killy
- 7.2 Spodních 44 %
- Solo killy
- 2.4 Spodních 48 %
- Účast na killech
- 38% Spodních 7 %
- Poš. týmu
- 24% Top 33 %
- Poš. / min
- 859 Top 43 %
- Farma / min
- 6.7 Top 27 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 40 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 11 %
- První krev
- 5% Spodních 9 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:21
- Level 11 v 15:13
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 39% Přímé 8%Běžná hra na Bot
1,956 herProti všem šampionům na Bot
- Top 17 % Zlato / min 477
- Nejméně 24 % Smrti 6.8
- Spodních 1 % Asistence 5.6
- Killy
- 7.9 Spodních 49 %
- Solo killy
- 1.4 Top 32 %
- Účast na killech
- 42% Spodních 6 %
- Poš. týmu
- 22% Top 34 %
- Poš. / min
- 826 Top 44 %
- Farma / min
- 6.6 Top 29 %
- Vize / min
- 0.63 Spodních 29 %
- Ovládací totemy
- 0.3 Spodních 7 %
- První krev
- 9% Spodních 27 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:33
- Level 11 v 18:40
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 87% Fyzické 13%Zemřel na
Fyzické 57% Magické 36% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Gwen na Top.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Gwen na Top.
-
Gwen s Zaahen: +4.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-7.6) · 622 her · Sloučeno · 24 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Tryndamere: +4.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-6.6) · 1,437 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Sejuani: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-5.0) · 2,963 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Lee Sin: -4.02 výhry na 100 her (rozpětí -4.97 až -3.08) · 11,109 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Nidalee: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -0.8) · 1,346 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Qiyana: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -2.2) · 9,201 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Sion: +4.9 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-7.0) · 2,081 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Lissandra: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.4) · 3,774 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Yasuo: +1.60 výhry na 100 her (rozpětí 0.88-2.32) · 20,167 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Cassiopeia: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -7.8 až -2.6) · 1,232 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Mel: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -3.9) · 5,618 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Ryze: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -1.6) · 1,556 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Sivir: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.5) · 4,447 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Kog'Maw: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.9) · 2,822 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Smolder: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.7) · 5,757 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Ezreal: -4.25 výhry na 100 her (rozpětí -5.14 až -3.37) · 12,683 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Ashe: -1.93 výhry na 100 her (rozpětí -2.90 až -0.96) · 10,491 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Lucian: -1.6 výhry na 100 her (rozpětí -2.7 až -0.5) · 8,088 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Braum: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-5.2) · 4,920 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Rell: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.3) · 3,776 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Nami: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-3.7) · 7,836 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gwen s Camille: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -0.8) · 1,026 her · Sloučeno · 16 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Pyke: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -3.6 až -1.3) · 6,890 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen s Karma: -1.8 výhry na 100 her (rozpětí -3.1 až -0.5) · 5,341 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů