League of Legends Build na Gangplank
Build Gangplank Top
- výher
- 50.2%
- her
- 63,287
- Vliv na výhry
- +0.2
- Pickrate
- 1.9%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.3 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 12% | 49.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 9% | 50.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 5% | 52.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 50.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 48.0% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.0% | -1.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 49.9% | +0.9 může být náhoda | 14:20 | |
| 28% | 49.7% | -1.4 jasný rozdíl | 14:40 | |
| 15% | 56.0% | +0.9 může být náhoda často ve vedení | 15:00 | |
| 11% | 52.9% | -0.6 jasný rozdíl často ve vedení | 16:15 | |
| 8% | 50.0% | +0.1 může být náhoda | 15:39 | |
| <1% | 48.6% | -1.2 může být náhoda | ||
| <1% | 51.0% | -3.3 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 52.0% | nejčastěji kupované | |
| 22% | 51.5% | vyrovnané | |
| 12% | 55.8% | vyhrávaly víc | |
| 9% | 55.2% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 27% | 48.3% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 51.9% | vyhrávaly víc | |
| 14% | 53.4% | vyhrávaly víc | |
| 13% | 43.7% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 44% | 13% | |
| 2% | 23% | |
| 22% | 27% | |
| 15% | 11% | |
| 44% | 48% | |
| 9% | 11% | |
| 12% | 14% | |
| 6% | 8% | |
| 22% | 21% | |
| 15% | 17% |
Předmět 1Lovec esence
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 94% | 50.6% | +2.0 může být náhoda | 11:32 | |
| 5% | 48.4% | -1.7 jasný rozdíl | 13:06 | |
| <1% | 38.4% | příliš velké na důvěru | 13:36 | |
| <1% | 62.0% | -0.3 může být náhoda | 13:06 | |
| <1% | 47.4% | kupováno už ve vedení | 11:33 | |
| <1% | 49.4% | +0.7 může být náhoda | ||
| <1% | 45.1% | -2.0 jasný rozdíl | ||
| <1% | 50.0% | -3.0 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 10,597 | |
| 23% | - | 9,742 | |
| 8% | - | 3,265 | |
| 7% | 63.7% | 3,102 |
Předmět 2Výběrčí
Výhry navíc tady: -1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 51.8% | -1.1 může být náhoda | 18:55 | |
| 17% | 50.9% | +0.3 může být náhoda | 20:04 | |
| 9% | 52.6% | +2.6 může být náhoda | 19:18 | |
| 6% | 49.2% | -0.2 může být náhoda | 19:46 | |
| 2% | 53.3% | -0.8 může být náhoda | 19:39 | |
| 2% | 53.5% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 51.8% | +1.7 může být náhoda | ||
| 1% | 52.6% | -1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 10,597 | |
| 23% | - | 9,742 | |
| 8% | - | 3,265 | |
| 7% | 63.7% | 3,102 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.9 na 100 her, proti 0.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 55.4% | -0.9 může být náhoda | 25:04 | |
| 25% | 53.7% | +0.2 může být náhoda | 24:55 | |
| 9% | 54.8% | -0.3 může být náhoda | 24:59 | |
| 8% | 48.9% | -0.2 může být náhoda | 24:56 | |
| 7% | 53.3% | +1.5 může být náhoda | 24:54 | |
| 6% | 59.7% | +1.0 může být náhoda | ||
| 2% | 51.3% | +0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 58.8% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 10,597 | |
| 23% | - | 9,742 | |
| 8% | - | 3,265 | |
| 7% | 63.7% | 3,102 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 63.2% | -0.9 může být náhoda | 29:39 | |
| 18% | 57.1% | +0.6 může být náhoda | 29:17 | |
| 12% | 64.4% | +0.5 může být náhoda | 29:43 |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Energetický cyklomeč, nejčastější volba: +1.7 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 59.6% | -0.4 může být náhoda | 33:09 | |
| 17% | 57.1% | +1.7 může být náhoda | 34:34 | |
| 10% | 56.9% | 0.0 může být náhoda | 33:39 | |
| 10% | 57.1% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| 9% | 56.2% | -0.5 může být náhoda | 34:08 | |
| 7% | 53.2% | -0.6 může být náhoda | 33:55 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | 53.0% | 35:39 | |
| 18% | 58.6% | 37:36 | |
| 12% | 47.2% | 36:55 | |
| 7% | 52.3% | 35:27 | |
| 7% | 49.8% | 37:13 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Nával lovce bouří vyhrává častěji než Dotyk smrtícího ohně, nejčastější volba: +2.8 proti -0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 12% | 49.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 9% | 51.8% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 3% | 53.0% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 45.5% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.5% | -5.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Oblačný plášť
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 12% | 49.3% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 49.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 48.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.3 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 12% | 49.4% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 50.0% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.0 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 12% | 49.1% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 53.2% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 49.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 47.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 56.5% | +3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.4% | -2.5 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 27% | 50.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 51.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 50.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 46.6% | -1.2 může být náhoda |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Legenda: Horlivost
Poslední vzdor + Legenda: Horlivost vyhrává častěji než Podseknutí + Legenda: Zrychlení, nejčastější volba: +1.8 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.0% | -1.0 může být náhoda | |
| 10% | 52.0% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 54.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.2% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.0% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 56.3% | +1.8 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.0 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 7% | 50.4% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.9% | -1.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.7 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 51.7% | +1.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 10% | 50.3% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.5% | +0.2 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 50.3% | +2.5 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.8% | -1.7 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 44.5% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 56.5% | -3.3 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.1% výher. Nejdřív E: 50.1% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 10% | 47.0% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.3% | -0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.0% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.1% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 54.2% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 46.7% | -4.4 jasný rozdíl |
Build Gangplank Mid
- výher
- 49.2%
- her
- 6,107
- Vliv na výhry
- -0.6
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.4 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 20% | 48.8% | -1.6 může být náhoda | |
| 15% | 52.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 58.9% | +1.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 39.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 36.0% | -3.8 jasný rozdíl |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +2.2 proti -0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 49.2% | -0.3 může být náhoda | 13:06 | |
| 25% | 55.5% | +2.2 jasný rozdíl | 13:40 | |
| 14% | 49.8% | -1.6 může být náhoda | 13:45 | |
| 12% | 46.9% | -1.3 může být náhoda | 14:13 | |
| 10% | 47.7% | +0.3 může být náhoda | 13:58 | |
| 2% | 41.3% | -0.4 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.3% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 56.2% | vyrovnané | |
| 20% | 51.5% | vyrovnané | |
| 13% | 53.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.3% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 56.4% | vyrovnané | |
| 19% | 49.1% | vyrovnané | |
| 14% | 46.8% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 20% | 2% | |
| 6% | 19% | |
| 67% | 73% | |
| 21% | 26% | |
| 95% | 97% |
Předmět 1Lovec esence
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 92% | 49.9% | +1.5 může být náhoda | 10:50 | |
| 4% | 42.8% | -2.4 jasný rozdíl | 11:20 | |
| 2% | 60.8% | +1.5 může být náhoda | 11:57 | |
| 1% | 51.4% | +1.3 může být náhoda | 10:46 | |
| <1% | 52.6% | -2.8 může být náhoda | 14:05 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 1,275 | |
| 21% | 946 | |
| 6% | 280 | |
| 6% | 263 |
Předmět 2Výběrčí
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 51.3% | -0.4 může být náhoda | 18:27 | |
| 7% | 52.2% | +2.8 může být náhoda | 18:28 | |
| 6% | 46.2% | -0.9 může být náhoda | 19:44 | |
| 4% | 48.8% | -0.5 může být náhoda | 17:32 | |
| 4% | 55.2% | -0.4 může být náhoda | ||
| 4% | 53.1% | -1.2 může být náhoda | 18:06 | |
| 2% | 43.2% | -1.1 může být náhoda | ||
| 2% | 31.0% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 1,275 | |
| 21% | 946 | |
| 6% | 280 | |
| 6% | 263 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 54.9% | -0.8 může být náhoda | 24:17 | |
| 28% | 49.6% | +1.2 může být náhoda | 24:33 | |
| 9% | 56.4% | -1.1 může být náhoda | 23:47 | |
| 8% | 54.3% | +0.1 může být náhoda | 24:06 | |
| 7% | 54.7% | +0.7 může být náhoda | 23:17 | |
| 5% | 43.2% | -0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 37.5% | +0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 44.0% | -1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 1,275 | |
| 21% | 946 | |
| 6% | 280 | |
| 6% | 263 |
Předmět 4Ostří nekonečna
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Ostří nekonečna: +0.7 na 100 her. Pozdrav od lorda Dominika, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 65.1% | +0.7 může být náhoda | 28:56 |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Energetický cyklomeč, nejčastější volba: +2.4 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 54.2% | 0.0 může být náhoda | 32:38 | |
| 12% | 43.2% | 0.0 může být náhoda | 33:31 | |
| 10% | 60.4% | +2.4 může být náhoda | 34:11 | |
| 10% | 56.2% | +0.2 může být náhoda | 33:04 | |
| 9% | 55.9% | -0.1 může být náhoda | 32:36 | |
| 8% | 50.6% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 55.3% | -1.4 může být náhoda |
Předmět 6Nesmrtelný štítový luk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 36:38 | |
| 13% | - | 37:18 | |
| 11% | - | 36:33 | |
| 9% | - | 35:02 | |
| 6% | - | 35:54 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Nával lovce bouří vyhrává častěji než Dotyk smrtícího ohně, nejčastější volba: +1.6 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 14% | 46.8% | -2.0 může být náhoda | |
| 13% | 54.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 6% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 48.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 50.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 33.3% | -4.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Oblačný plášť, nejčastější volba: +1.5 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 46.5% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 50.7% | +1.5 může být náhoda | |
| 6% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 46.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 52.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 49.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.1% | +0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
Absolutní soustředění vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +2.0 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 12% | 47.2% | -1.6 může být náhoda | |
| 7% | 51.2% | +2.0 může být náhoda | |
| 3% | 59.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 49.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 2% | 44.7% | -2.3 může být náhoda | |
| 2% | 52.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 41.4% | -3.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.3% | +1.2 může být náhoda | |
| 13% | 46.9% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 7% | 52.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 46.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 54.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.2% | +2.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.8% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 42.9% | +2.1 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 49.9% | -1.1 může být náhoda | |
| 25% | 50.1% | +1.1 může být náhoda | |
| 7% | 48.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 46.7% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 48.3% | -1.0 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Horlivost
Podseknutí + Legenda: Horlivost vyhrává častěji než Podseknutí + Legenda: Zrychlení, nejčastější volba: +1.6 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.4% | -1.3 může být náhoda | |
| 8% | 53.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 51.3% | +1.5 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.6 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 10% | 52.4% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 43.5% | -1.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.4 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 52.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | -0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.6% | -0.3 může být náhoda | |
| 15% | 50.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 43.4% | -1.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 50.0% | +2.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.3% | -2.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 1% | 34.8% | -3.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.4% výher. Nejdřív E: 61.4% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 12% | 48.2% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.0% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 47.6% | -0.7 může být náhoda |
Nejlepší hráči Gangplank
Zobrazit vše (16,356)Běžná hra na Top
59,624 herProti všem šampionům na Top
- Top 2 % Zlato / min 458
- Top 5 % Poš. týmu 25%
- Spodních 23 % Vize / min 0.73
- Killy
- 7.2 Top 23 %
- Smrti
- 6.9 Nejvíce 47 %
- Asistence
- 6.5 Top 33 %
- Solo killy
- 2.8 Top 45 %
- Účast na killech
- 40% Top 7 %
- Poš. / min
- 940 Top 6 %
- Farma / min
- 7.2 Top 11 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 28 %
- První krev
- 15% Top 33 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:28
- Level 11 v 13:23
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 21% Fyzické 79%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9%Běžná hra na Mid
5,746 herProti všem šampionům na Mid
- Top 3 % Zlato / min 472
- Top 12 % Poš. / min 940
- Spodních 8 % Vize / min 0.60
- Killy
- 8.2 Top 31 %
- Smrti
- 6.7 Nejméně 46 %
- Asistence
- 7.0 Top 38 %
- Solo killy
- 2.7 Top 40 %
- Účast na killech
- 45% Top 18 %
- Poš. týmu
- 25% Top 13 %
- Farma / min
- 7.2 Top 13 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 48 %
- První krev
- 13% Top 34 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:17
- Level 11 v 14:25
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 21% Fyzické 79%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 41% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Gangplank na Top.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Gangplank na Top.
-
Gangplank s Rammus: +3.9 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-5.2) · 4,949 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Amumu: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.8) · 8,692 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Sejuani: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.0) · 5,060 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Qiyana: -4.82 výhry na 100 her (rozpětí -5.70 až -3.94) · 12,604 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Ambessa: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -1.0) · 1,271 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Rengar: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -2.0) · 6,120 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Vladimir: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-3.4) · 8,105 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Fizz: +1.92 výhry na 100 her (rozpětí 1.07-2.78) · 13,374 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Vex: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.9) · 7,658 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Mel: -5.59 výhry na 100 her (rozpětí -6.56 až -4.61) · 10,056 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Orianna: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -2.6) · 7,091 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Azir: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -1.8) · 3,688 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Kog'Maw: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.1) · 5,396 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Kai'Sa: +1.72 výhry na 100 her (rozpětí 1.19-2.25) · 37,131 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Xayah: +1.19 výhry na 100 her (rozpětí 0.29-2.09) · 12,119 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Ezreal: -3.23 výhry na 100 her (rozpětí -3.89 až -2.58) · 23,393 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Lucian: -1.92 výhry na 100 her (rozpětí -2.76 až -1.09) · 13,934 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Ashe: -1.89 výhry na 100 her (rozpětí -2.65 až -1.12) · 16,771 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Taric: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-5.9) · 2,375 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Leona: +3.61 výhry na 100 her (rozpětí 2.86-4.36) · 17,493 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Alistar: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.0) · 9,498 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Gangplank s Camille: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -1.7) · 1,747 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Neeko: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.1 až -0.3) · 4,534 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gangplank s Pantheon: -1.51 výhry na 100 her (rozpětí -2.46 až -0.57) · 10,971 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Top
Všech 173- ARAM A #53
-
61 Gangplank -
77 Singed -
73 Kayle -
73 Malphite -
73 Mordekaiser -
73 Sett -
73 Teemo