League of Legends Build na Ambessa
Tier C · 42 #59 Top Patch 16.22
Všechny hodnosti
Jejich tým
Build Ambessa Top
- výher
- 47.5%
- her
- 85,973
- Vliv na výhry
- -2.5
- Pickrate
- 1.6%

Předmět 1Zatmění
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Oštěp Šódžinu, Tanec smrti, Zatmění | 25% | 10,584 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 17% | 7,190 |
|---|
  Tanec smrti, Zatmění, Energetický cyklomeč | 9% | 3,788 |
|---|
  Černá sekera, Oštěp Šódžinu, Zatmění | 5% | 1,954 |
|---|

Předmět 2Černá sekera
Černá sekera patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.6 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Oštěp Šódžinu, Tanec smrti, Zatmění | 25% | 10,584 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 17% | 7,190 |
|---|
  Tanec smrti, Zatmění, Energetický cyklomeč | 9% | 3,788 |
|---|
  Černá sekera, Oštěp Šódžinu, Zatmění | 5% | 1,954 |
|---|

Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Oštěp Šódžinu, Tanec smrti, Zatmění | 25% | 10,584 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 17% | 7,190 |
|---|
  Tanec smrti, Zatmění, Energetický cyklomeč | 9% | 3,788 |
|---|
  Černá sekera, Oštěp Šódžinu, Zatmění | 5% | 1,954 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Nekonečný hlad, nejčastější volba: +0.6 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Anděl strážný
Předmět 5 po Sterakova zástava: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Anděl strážný | 52% | 54.9% | 37:03 |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 47.9% | +2.6 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 7% | 44.8% | -2.4 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 43.0% | -4.0 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 46.6% | -4.6 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Ambessa Jungle
- výher
- 47.8%
- her
- 15,344
- Vliv na výhry
- -1.9
- Pickrate
- 0.3%


Předmět 1Namyšlenost
Namyšlenost patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Tanec smrti, Rouhavá hydra, Energetický cyklomeč | 24% | 2,578 |
|---|
  Tanec smrti, Namyšlenost, Energetický cyklomeč | 8% | 908 |
|---|
  Tanec smrti, Axiomatický oblouk, Rouhavá hydra | 6% | 637 |
|---|
  Nekonečný hlad, Tanec smrti, Namyšlenost | 5% | 496 |
|---|

Předmět 2Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Tanec smrti, Rouhavá hydra, Energetický cyklomeč | 24% | 2,578 |
|---|
  Tanec smrti, Namyšlenost, Energetický cyklomeč | 8% | 908 |
|---|
  Tanec smrti, Axiomatický oblouk, Rouhavá hydra | 6% | 637 |
|---|
  Nekonečný hlad, Tanec smrti, Namyšlenost | 5% | 496 |
|---|

Předmět 3Nekonečný hlad
Nekonečný hlad patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Tanec smrti, Rouhavá hydra, Energetický cyklomeč | 24% | 2,578 |
|---|
  Tanec smrti, Namyšlenost, Energetický cyklomeč | 8% | 908 |
|---|
  Tanec smrti, Axiomatický oblouk, Rouhavá hydra | 6% | 637 |
|---|
  Nekonečný hlad, Tanec smrti, Namyšlenost | 5% | 496 |
|---|

Předmět 4Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Nekonečný hlad, nejčastější volba: +3.2 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Malmortiův chřtán
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Malmortiův chřtán: -1.7 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +4.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 48.1% | +4.2 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 6% | 46.0% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Ambessa Mid
Patch 16.21 - výher
- 48.3%
- her
- 17,084
- Vliv na výhry
- -1.6
- Pickrate
- 0.1%

Předmět 1Rouhavá hydra
Rouhavá hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti -3.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Tanec smrti, Zatmění, Energetický cyklomeč | 12% | 848 |
|---|
  Tanec smrti, Rouhavá hydra, Energetický cyklomeč | 10% | 735 |
|---|
  Oštěp Šódžinu, Tanec smrti, Zatmění | 6% | 437 |
|---|
  Zatmění, Rouhavá hydra, Energetický cyklomeč | 5% | 352 |
|---|



Předmět 4Nekonečný hlad
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 4 po Tanec smrti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Nekonečný hlad | 46% | 63.0% | +0.4 může být náhoda | 30:15 |
|---|

Předmět 5Anděl strážný
Předmět 5 po Nekonečný hlad: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Anděl strážný | 19% | 64.3% | 35:25 |
|---|

Předmět 6Malmortiův chřtán
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 49.3% | +3.7 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 8% | 45.2% | -3.7 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Ambessa Podpora
Patch 16.21 - výher
- 42.3%
- her
- 1,554
- Vliv na výhry
- -3.3
- Pickrate
- 0.0%

Předmět 5Youmuuina přízračná čepel

Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.5 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 86% | 39.6% | -0.7 může být náhoda |
|---|
Zrychlení schopností | 8% | 41.3% | +1.5 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 95% | 39.7% | -0.9 může být náhoda |
|---|

Obranný úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
Obranný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Zdraví | 76% | 39.2% | -0.9 může být náhoda |
|---|
Zvyšování zdraví | 17% | 42.4% | +0.8 může být náhoda |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 83% | 40.9% | +0.2 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 15% | 40.5% | -1.3 může být náhoda |
|---|
Build Ambessa Bot
- výher
- 46.1%
- her
- 375
- Vliv na výhry
- -0.6
- Pickrate
- 0.0%

Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Vedlejší strom: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Odhodlání | 55% | 51.3% | -0.2 může být náhoda |
|---|

Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 90% | 49.8% | +0.6 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 99% | 49.5% | +0.6 může být náhoda |
|---|

Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Obranný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Zdraví | 80% | 51.3% | +1.3 může být náhoda |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 48.2% | -0.3 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Běžná hra na Top
83,538 her Proti všem šampionům na Top
- Nejméně 20 % Smrti 6.2
- Top 28 % Ovládací totemy 0.7
- Spodních 28 % Účast na killech 34%
- Killy
- 5.9 Spodních 42 %
- Asistence
- 5.3 Spodních 36 %
- Solo killy
- 2.6 Spodních 45 %
- Poš. týmu
- 23% Top 46 %
- Poš. / min
- 819 Top 49 %
- Farma / min
- 6.4 Top 46 %
- Zlato / min
- 388 Spodních 30 %
- Vize / min
- 0.77 Top 40 %
- První krev
- 13% Top 46 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:23
- Level 11 v 13:23
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -2-3-4 Zlato -30-100-210
Udělené poškození
Magické 2% Fyzické 98%
Zemřel na
Fyzické 55% Magické 34% Přímé 11%
Běžná hra na Jungle
14,945 her Proti všem šampionům na Jungle
- Top 17 % Farma / min 6.9
- Top 21 % Zlato / min 451
- Spodních 32 % Asistence 7.1
- Killy
- 7.3 Top 43 %
- Smrti
- 6.0 Nejméně 28 %
- Solo killy
- 1.5 Top 32 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 36 %
- Poš. týmu
- 19% Top 28 %
- Poš. / min
- 716 Top 28 %
- Vize / min
- 0.84 Spodních 43 %
- Ovládací totemy
- 1.3 Top 40 %
- První krev
- 5% Spodních 43 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 6:58
- Level 11 v 16:35
- blue buff jako první v 41 % her
- První drak v 7:55
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +2+3+5 Zlato -43-35+4
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%
Zemřel na
Fyzické 51% Magické 36% Přímé 13%
Běžná hra na Mid
16,369 her Patch 16.21 Proti všem šampionům na Mid
- Top 30 % Solo killy 2.9
- Top 30 % První krev 13%
- Spodních 23 % Asistence 5.7
- Killy
- 7.4 Top 50 %
- Smrti
- 6.6 Nejméně 40 %
- Účast na killech
- 40% Spodních 30 %
- Poš. týmu
- 23% Top 40 %
- Poš. / min
- 867 Top 41 %
- Farma / min
- 6.5 Top 39 %
- Zlato / min
- 413 Top 49 %
- Vize / min
- 0.68 Top 42 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 49 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:17
- Level 11 v 14:47
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -1-2-3 Zlato +73+70+43
Udělené poškození
Magické 1% Fyzické 99%
Zemřel na
Fyzické 53% Magické 36% Přímé 11%
Běžná hra na Bot
364 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 28 % Solo killy 1.5
- Spodních 48 % První krev 12%
- Spodních 13 % Vize / min 0.60
- Killy
- 7.6 Spodních 36 %
- Smrti
- 7.5 Nejvíce 44 %
- Asistence
- 6.6 Spodních 23 %
- Účast na killech
- 43% Spodních 14 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 30 %
- Poš. / min
- 772 Spodních 28 %
- Farma / min
- 5.9 Spodních 31 %
- Zlato / min
- 428 Spodních 25 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 30 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:36
- Level 11 v 18:45
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -7-7-11 Zlato -125-265-461
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%
Zemřel na
Fyzické 56% Magické 35% Přímé 9% Matchupy a spoluhráči jsou z her Ambessa na Top.
Těžké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-4.0 Camille: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -1.8) · 1,670 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.9 Fiora: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -1.5) · 1,517 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.8 Kayle: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -1.1) · 1,099 her · Sloučeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Kennen: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -6.7 až -0.4) · 786 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.4 Heimerdinger: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -6.6 až -0.3) · 753 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.4 Gangplank: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -1.2) · 1,828 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.0 Pantheon: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -0.6) · 1,575 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.9 Darius: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -1.3) · 3,450 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.7 Yorick: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -0.3) · 1,422 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.0 Mordekaiser: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.8 až -0.3) · 2,834 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.7 Yone: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.3 až -0.1) · 3,614 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-5.8 Kontrovaný
vs
-5.4 Kontrovaný
vs
-5.4 Kontrovaný
vs
-5.3 Kontrovaný
vs
-5.3 Kontrovaný
vs
-5.2 Kontrovaný
vs
-5.1 Kontrovaný
vs
-5.1 Kontrovaný
vs
-5.0 Kontrovaný
vs
-4.9 Kontrovaný
vs
-4.8 Kontrovaný
vs
-4.8 Kontrovaný
vs
-4.3 Kontrovaný
vs
-4.2 Kontrovaný
vs
-4.2 Kontrovaný
vs
-4.1 Kontrovaný Spoluhráči
Top Patch 16.21 Všech 172 Matchupy a spoluhráči jsou z her Ambessa na Top.
Jungle -
+3.3 Ambessa s Gwen: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-5.5) · 1,908 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.0 Ambessa s Dr. Mundo: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-5.7) · 1,158 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Ambessa s Wukong: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-3.8) · 8,690 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.3 Ambessa s Qiyana: -5.28 výhry na 100 her (rozpětí -6.25 až -4.32) · 10,224 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Ambessa s Rengar: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -2.1) · 4,370 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Ambessa s Lee Sin: -3.49 výhry na 100 her (rozpětí -4.28 až -2.70) · 15,983 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+2.6 Ambessa s Heimerdinger: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-5.2) · 1,294 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Ambessa s Sion: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.7) · 1,943 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Ambessa s Lissandra: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.3) · 7,024 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.8 Ambessa s Mel: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -2.7) · 7,618 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Ambessa s Azir: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.4 až -1.7) · 2,549 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.9 Ambessa s Irelia: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.6 až -1.3) · 3,347 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+1.8 Ambessa s Xayah: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-2.8) · 9,311 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 Ambessa s Ziggs: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.2) · 4,415 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Ambessa s Miss Fortune: +1.37 výhry na 100 her (rozpětí 0.66-2.07) · 20,386 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.7 Ambessa s Ezreal: -3.67 výhry na 100 her (rozpětí -4.40 až -2.94) · 18,792 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.7 Ambessa s Lucian: -1.68 výhry na 100 her (rozpětí -2.63 až -0.73) · 10,819 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.4 Ambessa s Ashe: -1.43 výhry na 100 her (rozpětí -2.32 až -0.54) · 12,396 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.8 Ambessa s Zyra: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-3.9) · 8,340 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Ambessa s Rakan: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.6) · 5,282 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Ambessa s Rell: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.3) · 4,971 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-2.7 Ambessa s Yuumi: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.9 až -1.5) · 6,525 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.7 Ambessa s Camille: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -0.2) · 1,368 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.1 Ambessa s Nautilus: -1.11 výhry na 100 her (rozpětí -1.91 až -0.31) · 15,612 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka