League of Legends Kassadin için build
Kassadin Mid build
- galibiyet
- 50.5%
- maç
- 40,612
- Kazanma etkisi
- +0.5
- Seçilme oranı
- 1.0%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Doldurulabilir İksir
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.5% | +3.3 şans olabilir | |
| 26% | 48.3% | -2.7 net fark | |
| 22% | 50.1% | -1.0 net fark | |
| 4% | 45.6% | -3.9 net fark | |
| 2% | 52.4% | +1.8 şans olabilir | |
| <1% | 52.2% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.1% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 51.5% | -1.1 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 52.2% | -1.2 şans olabilir | 14:19 | |
| 20% | 52.5% | +1.1 net fark | 14:34 | |
| 16% | 49.4% | +1.6 net fark çoğu zaman geride | 14:10 | |
| 4% | 52.4% | -2.4 şans olabilir | 13:26 | |
| 1% | 57.5% | +0.5 şans olabilir | 13:43 | |
| <1% | 46.5% | -2.9 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.3% | en çok alınan | |
| 31% | 51.9% | dengeli | |
| 9% | 51.7% | dengeli | |
| 4% | 51.7% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 51% | 56.0% | en çok alınan | |
| 38% | 56.2% | dengeli | |
| 4% | 40.0% | dengeli | |
| 4% | 48.0% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 9% | 38% | |
| 31% | 4% | |
| 9% | 3% | |
| 18% | 23% | |
| 27% | 24% | |
| 69% | 72% | |
| 15% | 17% | |
| 81% | 83% | |
| 76% | 78% | |
| 5% | 6% |
Eşya 1Asırlık Sopa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 51.1% | +1.2 şans olabilir | 11:19 | |
| 24% | 50.4% | -0.7 net fark | 11:21 | |
| 2% | 44.8% | -3.6 net fark | 12:02 | |
| <1% | 42.3% | -1.6 şans olabilir | 11:50 | |
| <1% | 40.0% | -2.0 şans olabilir | 12:15 | |
| <1% | 44.1% | -1.7 şans olabilir | ||
| <1% | 59.5% | -2.6 şans olabilir | ||
| <1% | 59.4% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 52% | 14,610 | |
| 8% | 2,295 | |
| 5% | 1,367 | |
| 4% | 1,037 |
Eşya 2Başmelek Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 52.2% | +0.8 şans olabilir | 19:15 | |
| 13% | 52.8% | -0.7 şans olabilir | 19:17 | |
| 8% | 54.3% | +1.1 şans olabilir | 18:35 | |
| 3% | 46.1% | -3.7 şans olabilir | 19:09 | |
| 2% | 81.1% | zaten öndeyken alınıyor | 14:39 | |
| 1% | 50.4% | -3.0 şans olabilir | ||
| 1% | 43.6% | -3.8 şans olabilir | ||
| <1% | 72.9% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 52% | 14,610 | |
| 8% | 2,295 | |
| 5% | 1,367 | |
| 4% | 1,037 |
Eşya 3Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 57.4% | +1.5 şans olabilir | 24:31 | |
| 17% | 59.7% | +1.2 şans olabilir | 23:47 | |
| 13% | 53.4% | -2.9 şans olabilir | 25:33 | |
| 6% | 78.2% | zaten öndeyken alınıyor | 20:16 | |
| 6% | 58.0% | -3.2 şans olabilir | 25:44 | |
| 4% | 57.6% | -1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 55.9% | +2.9 şans olabilir | ||
| 2% | 55.2% | -2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 52% | 14,610 | |
| 8% | 2,295 | |
| 5% | 1,367 | |
| 4% | 1,037 |
Eşya 4Gölgealev
Gölgealev: en çok seçilenden (Zhonya'nın Kumsaati) daha sık kazanıyor. 100 maçta 0.0, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 59.3% | -1.1 şans olabilir | 29:13 | |
| 22% | 61.6% | -0.4 şans olabilir | 29:33 | |
| 20% | 76.1% | zaten öndeyken alınıyor | 25:32 | |
| 6% | 62.0% | güvenmek için fazla büyük | 28:25 | |
| 3% | 58.5% | +0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 52.4% | -0.7 şans olabilir | ||
| 2% | 59.4% | -1.0 şans olabilir | ||
| 2% | 64.7% | 0.0 şans olabilir |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 68.6% | -0.1 şans olabilir | 31:56 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 28% | 61.2% | 34:13 | |
| 17% | 55.5% | 34:24 | |
| 15% | 56.0% | 34:31 | |
| 9% | 56.1% | 34:57 | |
| 6% | 50.9% | 34:52 |
Ana rünİlk Vuruş
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.3), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.0% | -1.2 net fark | |
| 28% | 50.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 11% | 51.8% | +2.3 net fark | |
| 3% | 50.0% | -2.1 net fark | |
| 1% | 47.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 55.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 51.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 53.4% | -0.5 şans olabilir |
Ana sıra 1Sihirli Pabuçlar
Sihirli Pabuçlar: en çok seçilenden (Özel İndirim) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.0% | -1.3 net fark | |
| 28% | 50.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 7% | 50.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 5% | 54.1% | +3.3 net fark | |
| 3% | 49.6% | -1.3 net fark | |
| 1% | 54.1% | +2.0 şans olabilir | |
| 1% | 54.1% | +2.7 şans olabilir | |
| <1% | 47.1% | -4.3 net fark |
Ana sıra 2Peksimet Teslimatı
Peksimet Teslimatı: en çok seçilenden (Üçlü Tonik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.6% | -1.7 net fark | |
| 27% | 50.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 11% | 51.6% | +1.9 şans olabilir | |
| 4% | 54.8% | +2.4 net fark | |
| 3% | 49.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 56.1% | +2.8 net fark | |
| 1% | 55.7% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 54.2% | +1.3 şans olabilir |
Ana sıra 3On Parmağında On Marifet
On Parmağında On Marifet: en çok seçilenden (Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +4.7, en çok seçilende +0.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.1% | -1.1 net fark | |
| 26% | 50.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 9% | 51.3% | +1.8 net fark | |
| 4% | 54.4% | +2.7 net fark | |
| 2% | 53.7% | +4.7 net fark | |
| 2% | 47.1% | -2.2 net fark | |
| 1% | 52.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -3.0 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 51.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 31% | 50.1% | -0.5 net fark | |
| 25% | 50.2% | -0.8 net fark | |
| 4% | 47.9% | -2.8 net fark | |
| 4% | 50.4% | -0.2 net fark |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Kan Tadı
Mükemmel Avcı + Kan Tadı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı + Ani Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 52.8% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | +0.6 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 6% | 52.7% | +2.2 net fark | |
| 2% | 46.9% | -3.1 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | -1.7 şans olabilir | |
| 24% | 51.8% | +1.8 net fark | |
| 1% | 51.1% | -0.7 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 9% | 50.9% | +0.8 net fark | |
| 3% | 51.2% | +0.7 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Q > E > W: en çok seçilenden (E > W > Q) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 61% | 49.9% | -0.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 19% | 52.5% | +1.9 net fark |
| EQWE + Q + W | 16% | 52.4% | +0.5 net fark |
| QWEQ + W + E | 3% | 49.3% | -3.4 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 45.8% | -3.9 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 36.1% | güvenmek için fazla büyük |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce E: 50.2% galibiyet. Önce Q: 50.8% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Sıçra + Tutuştur: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -2.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.0% | -2.5 şans olabilir | |
| 27% | 51.9% | +2.5 net fark | |
| 2% | 51.6% | +2.0 net fark | |
| 1% | 51.9% | +0.3 net fark | |
| <1% | 51.6% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 51.7% | +1.2 net fark | |
| <1% | 45.5% | -1.2 şans olabilir |
Kassadin Top build
- galibiyet
- 50.7%
- maç
- 2,133
- Kazanma etkisi
- +0.4
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Doldurulabilir İksir
Kara Mühür + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 28% | 49.4% | -1.2 şans olabilir | |
| 27% | 47.3% | -0.9 şans olabilir | |
| 26% | 52.3% | +2.1 şans olabilir | |
| 8% | 53.4% | -1.5 şans olabilir | |
| 5% | 52.6% | -0.2 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -1.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.3% | -1.4 şans olabilir | 16:16 | |
| 25% | 48.8% | +0.2 şans olabilir çoğu zaman geride | 15:38 | |
| 17% | 54.4% | +2.4 net fark | 16:41 | |
| 6% | 55.5% | -0.8 şans olabilir | 15:07 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 37% | 53.5% | en çok alınan | |
| 35% | 56.6% | dengeli | |
| 5% | 47.6% | yeterli maç yok | |
| 4% | 60.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 41% | 57.4% | en çok alınan | |
| 33% | 50.5% | dengeli | |
| 5% | 78.6% | yeterli maç yok | |
| 4% | 18.2% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 37% | 4% | |
| 4% | 33% | |
| 26% | 5% | |
| 72% | 80% | |
| 0% | 5% | |
| 8% | 4% |
Eşya 1Asırlık Sopa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 51.5% | +2.5 şans olabilir | 11:52 | |
| 14% | 47.7% | -2.6 net fark | 12:05 | |
| 2% | 43.5% | -1.2 şans olabilir | 12:29 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 636 | |
| 13% | 194 | |
| 6% | 80 | |
| 4% | 59 |
Eşya 2Başmelek Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 52.3% | -0.2 şans olabilir | 19:28 | |
| 20% | 51.4% | +1.5 şans olabilir | 18:30 | |
| 11% | 58.2% | -0.8 şans olabilir | 19:14 | |
| 4% | 52.3% | -3.1 şans olabilir | 18:25 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 636 | |
| 13% | 194 | |
| 6% | 80 | |
| 4% | 59 |
Eşya 3Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 57.2% | +0.6 şans olabilir | 24:44 | |
| 21% | 60.7% | +1.0 şans olabilir | 24:01 | |
| 8% | 57.1% | -1.9 şans olabilir | 25:40 | |
| 7% | 58.8% | +2.6 şans olabilir | 24:38 | |
| 7% | 56.6% | -1.6 şans olabilir | 23:59 | |
| 3% | 63.3% | -1.5 şans olabilir | ||
| 3% | 79.1% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 636 | |
| 13% | 194 | |
| 6% | 80 | |
| 4% | 59 |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 53.5% | -0.1 şans olabilir | 29:49 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.2% | -1.7 şans olabilir | 32:19 | |
| 20% | 56.4% | -1.5 şans olabilir | 32:17 |
Eşya 6Donmuş Yürek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 34:26 | |
| 17% | - | 34:20 | |
| 11% | - | 33:43 | |
| 11% | - | 34:27 |
Ana rünİlk Vuruş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.9% | +1.8 şans olabilir | |
| 27% | 46.7% | -3.7 net fark | |
| 11% | 54.8% | +2.8 şans olabilir | |
| 8% | 50.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 4% | 54.3% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 31.0% | -4.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Özel İndirim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 52.1% | +2.2 şans olabilir | |
| 27% | 46.5% | -3.4 net fark | |
| 9% | 50.0% | -2.2 şans olabilir | |
| 9% | 58.8% | +2.9 şans olabilir | |
| 6% | 47.5% | +2.5 şans olabilir | |
| 2% | 48.6% | -1.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Üçlü Tonik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 51.5% | +1.9 şans olabilir | |
| 24% | 45.9% | -3.4 net fark | |
| 10% | 55.7% | +3.7 şans olabilir | |
| 10% | 51.1% | -1.4 şans olabilir | |
| 4% | 53.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 54.5% | -2.0 şans olabilir | |
| 2% | 63.4% | +0.6 şans olabilir |
Ana sıra 3On Parmağında On Marifet
On Parmağında On Marifet: en çok seçilenden (Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende +1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 52.0% | +1.1 şans olabilir | |
| 27% | 47.1% | -3.6 net fark | |
| 9% | 54.6% | +2.8 şans olabilir | |
| 6% | 54.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 5% | 51.7% | +3.1 şans olabilir | |
| 5% | 56.2% | +3.0 şans olabilir | |
| 3% | 43.5% | -4.7 net fark | |
| 3% | 52.5% | +0.2 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 52.1% | +2.0 şans olabilir | |
| 21% | 48.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 19% | 47.6% | -2.3 net fark | |
| 5% | 46.2% | -1.7 şans olabilir | |
| 4% | 59.8% | +1.0 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 5% | 48.3% | -0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | -0.7 şans olabilir | |
| 9% | 51.6% | +1.4 şans olabilir | |
| 6% | 50.0% | -0.9 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.3% | -1.5 şans olabilir | |
| 27% | 53.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 3% | 54.0% | +0.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.1% | -1.2 şans olabilir | |
| 13% | 54.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 6% | 49.6% | +0.6 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Q > E > W: en çok seçilenden (E > W > Q) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 60% | 50.7% | -1.3 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 20% | 52.7% | +2.5 net fark |
| EQWE + Q + W | 16% | 50.1% | +1.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 3% | 53.8% | -3.6 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8E
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14W
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce E: 48.8% galibiyet. Önce Q: 52.2% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Işınlan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 19% | 51.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 48.1% | -0.9 şans olabilir | |
| 2% | 44.4% | -0.4 şans olabilir |
Kassadin Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 37.1%
- maç
- 1,120
- Kazanma etkisi
- -4.6
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu + Can İksiri
Yosunezen Yavrusu + Can İksiri: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 27% | 34.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 19% | 34.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 17% | 46.9% | +2.2 şans olabilir | |
| 16% | 42.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 14% | 37.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 7% | 41.0% | +0.5 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 41.6% | -0.7 şans olabilir | 15:53 |
Eşya 1Asırlık Sopa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 41.0% | +1.3 şans olabilir | 11:12 | |
| 33% | 36.6% | -2.3 şans olabilir | 11:34 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 36% | 204 | |
| 6% | 35 | |
| 6% | 32 | |
| 5% | 30 |
Eşya 2Başmelek Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 36% | 204 | |
| 6% | 35 | |
| 6% | 32 | |
| 5% | 30 |
Eşya 3Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 53.2% | +1.1 şans olabilir | 24:24 | |
| 21% | 40.5% | -1.2 şans olabilir | 24:08 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 36% | 204 | |
| 6% | 35 | |
| 6% | 32 | |
| 5% | 30 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 59.4% | 29:23 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 33:58 | |
| 23% | - | 35:13 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -2.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 33.9% | -2.4 şans olabilir | |
| 27% | 39.3% | -0.7 şans olabilir | |
| 15% | 42.1% | +1.9 şans olabilir | |
| 7% | 42.7% | +0.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 34.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 27% | 39.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 14% | 38.3% | -1.7 şans olabilir | |
| 7% | 50.0% | +3.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 35.4% | -2.0 şans olabilir | |
| 27% | 40.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 13% | 41.8% | 0.0 şans olabilir | |
| 6% | 42.6% | +1.3 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 35.5% | -1.4 şans olabilir | |
| 27% | 40.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 10% | 43.8% | +1.5 şans olabilir | |
| 6% | 35.4% | +0.3 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 41.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 27% | 34.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 14% | 43.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 12% | 31.4% | -2.3 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 42.3% | -0.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 38.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 21% | 42.2% | +1.2 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 36.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 39% | 41.8% | +1.3 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 38.2% | -1.3 şans olabilir |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 67% | 39.2% | +1.4 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 10% | 39.1% | -2.9 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 10% | 30.7% | -3.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 7% | 45.8% | -0.1 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 38.3% | +0.9 şans olabilir | |
| 4% | 45.0% | -0.4 şans olabilir |
Kassadin Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 41.1%
- maç
- 839
- Kazanma etkisi
- -2.6
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Doldurulabilir İksir
Kara Mühür + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Kalkanı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 42.2% | -1.5 şans olabilir | |
| 29% | 46.3% | +1.1 şans olabilir | |
| 14% | 43.7% | -0.2 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -3.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 44.4% | -3.4 şans olabilir | 15:19 | |
| 21% | 42.4% | +2.3 net fark çoğu zaman geride | 15:31 |
Eşya 1Asırlık Sopa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 42.3% | +0.9 şans olabilir | 11:26 | |
| 31% | 48.3% | -0.9 şans olabilir | 11:40 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 54.5% | 201 | |
| 8% | - | 41 | |
| 8% | - | 41 | |
| 7% | - | 32 |
Eşya 2Başmelek Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 54.5% | 201 | |
| 8% | - | 41 | |
| 8% | - | 41 | |
| 7% | - | 32 |
Eşya 3Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 49.0% | -0.9 şans olabilir | 23:35 | |
| 22% | 48.1% | +0.1 şans olabilir | 23:44 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 54.5% | 201 | |
| 8% | - | 41 | |
| 8% | - | 41 | |
| 7% | - | 32 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | 58.5% | 28:49 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 35:36 | |
| 17% | - | 34:02 | |
| 16% | - | 33:10 | |
| 14% | - | 34:43 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.4% | -3.3 şans olabilir | |
| 31% | 44.2% | +2.5 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 46.9% | -2.5 şans olabilir | |
| 30% | 43.9% | +1.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 46.9% | -2.2 şans olabilir | |
| 30% | 43.7% | +1.9 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.7% | -2.6 şans olabilir | |
| 29% | 43.7% | +1.2 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 43.2% | +1.3 şans olabilir | |
| 29% | 49.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 25% | 44.3% | -0.7 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 43.5% | -0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.2% | -0.5 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 44.9% | -1.5 şans olabilir | |
| 29% | 45.3% | +1.3 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 44.3% | -2.3 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (E > W > Q) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.9, en çok seçilende -2.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 62% | 45.2% | -2.4 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 16% | 41.9% | -1.9 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 16% | 52.0% | +3.9 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Işınlan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 47.3% | +1.2 şans olabilir | |
| 20% | 42.2% | -2.0 şans olabilir |
En iyi Kassadin oyuncuları
4,509 tanesinin hepsini görMid rolünde normal bir maç
39,451 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- En az %20 Ölüm 6.1
- İlk %22 Kill 8.5
- Son %5 İlk kan 4%
- Asist
- 5.6 Son %22
- Solo kill
- 2.8 İlk %35
- Kill katılımı
- 42% Son %47
- Takım hasarı
- 23% İlk %43
- Hasar / dk
- 875 İlk %38
- Farm / dk
- 6.5 İlk %44
- Altın / dk
- 429 İlk %30
- Görüş / dk
- 0.65 Son %31
- Kontrol totemi
- 0.4 Son %8
Koridor rakibine karşı
- 5:22 itibarıyla 6. seviye
- 15:09 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 92% Fiziksel 8%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 35% Gerçek 8%Top rolünde normal bir maç
2,083 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- En az %17 Ölüm 6.1
- İlk %17 Altın / dk 421
- Son %4 Kontrol totemi 0.4
- Kill
- 7.0 İlk %27
- Asist
- 5.0 Son %23
- Solo kill
- 2.6 Son %46
- Kill katılımı
- 35% Son %45
- Takım hasarı
- 23% İlk %46
- Hasar / dk
- 830 İlk %45
- Farm / dk
- 6.6 İlk %36
- Görüş / dk
- 0.71 Son %15
- İlk kan
- 5% Son %5
Koridor rakibine karşı
- 5:32 itibarıyla 6. seviye
- 13:56 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 88% Fiziksel 12%Ölüm nedeni
Fiziksel 59% Büyü 33% Gerçek 8%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Kassadin Mid maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Kassadin Mid maçlarından.
-
Kassadin ile Ornn: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.0) · 3,772 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Fiora: +2.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-3.5) · 4,432 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Sion: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-3.3) · 4,625 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Twisted Fate: -7.0 100 maçta galibiyet (aralık -10.3 ile -3.8 arası) · 711 maç · Havuzdan · Bunun %22 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile K'Sante: -4.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.9 ile -2.3 arası) · 2,850 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Rumble: -3.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -0.5 arası) · 1,193 maç · Ölçülmüş · Bunun %14 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Briar: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.7-4.1) · 6,300 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Amumu: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-4.3) · 4,385 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Shyvana: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.7) · 5,492 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Rengar: -3.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -2.5 arası) · 4,593 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Lee Sin: -3.27 100 maçta galibiyet (aralık -4.26 ile -2.28 arası) · 10,051 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Qiyana: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.2 ile -1.8 arası) · 6,522 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Kog'Maw: +3.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-5.6) · 2,505 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Syndra: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-6.4) · 800 maç · Havuzdan · Bunun %20 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Sivir: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-4.0) · 4,267 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Ezreal: -3.31 100 maçta galibiyet (aralık -4.21 ile -2.42 arası) · 12,486 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Tristana: -1.2 100 maçta galibiyet (aralık -2.2 ile -0.2 arası) · 9,590 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Kai'Sa: -1.04 100 maçta galibiyet (aralık -1.78 ile -0.30 arası) · 18,771 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Janna: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-4.9) · 4,242 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Milio: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-4.0) · 5,812 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Soraka: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-4.0) · 4,974 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Kassadin ile Mel: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -6.3 ile -2.4 arası) · 2,374 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Nautilus: -1.76 100 maçta galibiyet (aralık -2.72 ile -0.79 arası) · 10,711 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Kassadin ile Tahm Kench: -1.3 100 maçta galibiyet (aralık -2.5 ile -0.1 arası) · 6,132 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Mid seçimleri
Tümü (173)- ARAM C #148
-
62 Kassadin -
77 Ekko -
74 Fizz -
74 Veigar -
74 Xerath -
73 Malzahar -
73 Vladimir