League of Legends Build na Kassadin
Tier B · 58 #39 Mid Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 50.2%
- her
- 202,554
- Vliv na výhry
- +0.2
- Pickrate
- 1.1%


Předmět 1Hůl věků
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Hůl věků | 72% | 50.8% | +1.4 může být náhoda | 11:19 |
|---|
Zhoubnost | 24% | 51.1% | -0.8 jasný rozdíl | 11:19 |
|---|
Archandělova hůl | 2% | 44.6% | -4.2 jasný rozdíl | 12:03 |
|---|
Zhouba lichů | <1% | 50.6% | -1.5 jasný rozdíl | 11:40 |
|---|
Ledové srdce | <1% | 41.4% | -2.7 jasný rozdíl | 11:44 |
|---|
Ludenova ozvěna | <1% | 49.3% | -2.6 jasný rozdíl | |
|---|
Manamune | <1% | 38.5% | -4.0 jasný rozdíl | |
|---|
Mejaiův zloděj duší | <1% | 71.8% | +4.1 může být náhoda často ve vedení | |
|---|
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Hůl věků | 50% | 55,875 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Zhonyiny přesýpací hodiny | 9% | 9,704 |
|---|
  Archandělova hůl, Manamune, Hůl věků | 5% | 5,940 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Stínový plamen | 4% | 3,980 |
|---|

Předmět 2Archandělova hůl
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 2: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Archandělova hůl | 70% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | 19:11 |
|---|
Zhoubnost | 13% | 52.0% | -1.1 může být náhoda | 19:15 |
|---|
Manamune | 8% | 53.7% | +0.9 může být náhoda | 18:40 |
|---|
Hůl věků | 2% | 47.3% | -3.9 může být náhoda | 19:03 |
|---|
Mejaiův zloděj duší | 2% | 79.3% | kupováno už ve vedení | 14:37 |
|---|
Stínový plamen | 1% | 53.2% | -3.5 může být náhoda | |
|---|
Zhouba lichů | 1% | 49.3% | -4.1 může být náhoda | |
|---|
Zhonyiny přesýpací hodiny | 1% | 43.9% | příliš velké na důvěru | |
|---|
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Hůl věků | 50% | 55,875 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Zhonyiny přesýpací hodiny | 9% | 9,704 |
|---|
  Archandělova hůl, Manamune, Hůl věků | 5% | 5,940 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Stínový plamen | 4% | 3,980 |
|---|

Předmět 3Zhoubnost
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Hůl věků | 50% | 55,875 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Zhonyiny přesýpací hodiny | 9% | 9,704 |
|---|
  Archandělova hůl, Manamune, Hůl věků | 5% | 5,940 |
|---|
  Archandělova hůl, Zhoubnost, Stínový plamen | 4% | 3,980 |
|---|

Předmět 4Hůl Prázdnoty
Hůl Prázdnoty vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: -0.7 proti -1.9 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
Zhonyiny přesýpací hodiny vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: 0.0 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než E > W > Q, nejčastější volba: +2.0 proti -0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 62% | 50.3% | -0.3 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 18% | 52.4% | +2.0 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 15% | 50.6% | -0.3 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 46.8% | -3.7 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 1% | 46.0% | -4.9 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | 1% | 41.5% | příliš velké na důvěru |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
- výher
- 55.2%
- her
- 1,592
- Vliv na výhry
- +3.7
- Pickrate
- 0.8%

BotyOcelové chrániče
Boty: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Ocelové chrániče | 100% | 55.2% |
|---|

Předmět 2Archandělova hůl
Předmět 2: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Archandělova hůl | 99% | 55.1% |
|---|

Předmět 4Zhonyiny přesýpací hodiny

Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk

Předmět 6Hůl Prázdnoty
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 62% | 50.3% | -0.3 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 18% | 52.4% | +2.0 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 15% | 50.6% | -0.3 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 46.8% | -3.7 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 1% | 46.0% | -4.9 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | 1% | 41.5% | příliš velké na důvěru |
|---|
Build Kassadin Top
- výher
- 51.6%
- her
- 10,080
- Vliv na výhry
- +1.4
- Pickrate
- 0.1%


Předmět 4Ledové srdce
Ledové srdce vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: +0.3 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny

Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než E > W > Q, nejčastější volba: +3.0 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 57% | 51.3% | -1.6 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 22% | 54.8% | +3.0 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 16% | 53.8% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 45.7% | -3.9 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 1% | 42.3% | -4.5 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 1% | 43.2% | -3.4 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Běžná hra na Mid
200,804 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 19 % Killy 8.6
- Nejméně 21 % Smrti 6.2
- Spodních 6 % První krev 4%
- Asistence
- 5.7 Spodních 22 %
- Solo killy
- 2.8 Top 35 %
- Účast na killech
- 42% Spodních 46 %
- Poš. týmu
- 23% Top 39 %
- Poš. / min
- 877 Top 33 %
- Farma / min
- 6.5 Top 40 %
- Zlato / min
- 430 Top 26 %
- Vize / min
- 0.64 Spodních 30 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 9 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:22
- Level 11 v 15:09
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -8-10-10 Zlato -293-435-440
Udělené poškození
Magické 92% Fyzické 8%
Zemřel na
Fyzické 57% Magické 35% Přímé 8%
Běžná hra na Top
10,148 her Proti všem šampionům na Top
- Nejméně 19 % Smrti 6.2
- Top 20 % Zlato / min 420
- Spodních 2 % První krev 4%
- Killy
- 7.1 Top 24 %
- Asistence
- 5.1 Spodních 27 %
- Solo killy
- 2.6 Spodních 48 %
- Účast na killech
- 35% Spodních 43 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 49 %
- Poš. / min
- 827 Top 46 %
- Farma / min
- 6.5 Top 41 %
- Vize / min
- 0.71 Spodních 14 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 6 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:33
- Level 11 v 14:00
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -13-18-18 Zlato -398-737-803
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%
Zemřel na
Fyzické 59% Magické 33% Přímé 8% Matchupy a spoluhráči jsou z her Kassadin na Mid.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-6.6 Kontrovaný
vs
-5.5 Kontrovaný
vs
-5.3 Kontrovaný
vs
-5.0 Kontrovaný
vs
-4.7 Kontrovaný
vs
-4.7 Kontrovaný
vs
-3.5 Kontrovaný
vs
-3.2 Kontrovaný
vs
-1.6 Kontrovaný
vs
-1.5 Kontrovaný
vs
+6.0 Ve výhodě
vs
+5.1 Ve výhodě
vs
+4.3 Ve výhodě
vs
+4.0 Ve výhodě
vs
+3.9 Ve výhodě
vs
+3.8 Ve výhodě
vs
+3.7 Ve výhodě
vs
+3.5 Ve výhodě
vs
+3.5 Ve výhodě
vs
+3.5 Ve výhodě
vs
+3.2 Ve výhodě
vs
+3.0 Ve výhodě
vs
+2.8 Ve výhodě
vs
+2.5 Ve výhodě
vs
+2.4 Ve výhodě
vs
+1.6 Ve výhodě Matchupy a spoluhráči jsou z her Kassadin na Mid.
Top -
+2.6 Kassadin s Ornn: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.2) · 3,630 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Kassadin s Heimerdinger: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-4.3) · 2,120 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Kassadin s Fiora: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.4) · 4,267 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-6.3 Kassadin s Twisted Fate: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -3.1) · 694 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.2 Kassadin s K'Sante: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -2.4) · 2,734 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.1 Kassadin s Rumble: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -0.4) · 1,157 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Jungle -
+2.8 Kassadin s Amumu: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.3) · 4,232 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Kassadin s Briar: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-4.0) · 6,078 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Kassadin s Shyvana: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-3.9) · 5,304 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.8 Kassadin s Rengar: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -2.4) · 4,406 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.2 Kassadin s Lee Sin: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -2.2) · 9,751 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.0 Kassadin s Qiyana: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -1.8) · 6,323 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+3.8 Kassadin s Kog'Maw: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-5.7) · 2,427 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Kassadin s Sivir: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.1) · 4,107 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Kassadin s Xayah: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-2.8) · 6,415 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.3 Kassadin s Ezreal: -3.27 výhry na 100 her (rozpětí -4.18 až -2.36) · 12,049 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.1 Kassadin s Caitlyn: -1.13 výhry na 100 her (rozpětí -1.89 až -0.36) · 17,773 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.1 Kassadin s Tristana: -1.1 výhry na 100 her (rozpětí -2.1 až -0.1) · 9,302 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+3.4 Kassadin s Janna: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.9) · 4,079 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Kassadin s Soraka: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-4.3) · 4,806 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Kassadin s Zilean: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.7) · 2,557 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.3 Kassadin s Mel: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -2.3) · 2,295 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.7 Kassadin s Nautilus: -1.71 výhry na 100 her (rozpětí -2.69 až -0.73) · 10,351 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.4 Kassadin s Tahm Kench: -1.4 výhry na 100 her (rozpětí -2.7 až -0.1) · 5,944 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka