League of Legends Rozkład rang w zapisanych przez nas grach
Gracze według rangi
3.4%Iron
11.3%Bronze
16.9%Silver
21.3%Gold
20.2%Platinum
15.2%Emerald
6.8%Diamond
4.4%Master
0.3%Grandmaster
0.1%Challenger
Każda ranga
Cały zakres wartości rozłożony tak, żeby było widać, gdzie kończy się większość gier, a nie tylko średnią. Wysoki środek znaczy, że większość gier wygląda podobnie; szeroki, płaski rozkład znaczy, że liczba mocno zależy od gry.
The ranks inside our measured pool w patchu 16.21 Wiersze: 10, z 1,916,225 zapisanych gier. This tier as a percent of the player seats in the recorded games whose player we could rank from a lookup made before the game started.
ranga
share of players
gry
winrate
Iron
3.4%
645,138
48.3%
Bronze
11.3%
2,141,019
50.3%
Silver
16.9%
3,192,782
50.2%
Gold
21.3%
4,022,923
50.3%
Platinum
20.2%
3,814,161
50.1%
Emerald
15.2%
2,863,488
50.0%
Diamond
6.8%
1,293,982
49.8%
Master
4.4%
839,653
49.8%
Grandmaster
0.3%
58,976
50.0%
Challenger
0.1%
20,024
50.1%
ko.lol na komputer
Twój następny przedmiot, na żywo w twojej grze.
Odczytany z przedmiotów, statystyk i bohaterów drużyny przeciwnika. Do tego twój najlepszy pick w wyborze bohatera.