League of Legends Verdeling van ranks in onze geregistreerde games
Spelers per rank
3.4%Iron
11.2%Bronze
16.9%Silver
21.2%Gold
20.2%Platinum
15.2%Emerald
6.9%Diamond
4.6%Master
0.3%Grandmaster
0.1%Challenger
Elke rang
Het hele bereik aan waarden opgedeeld, zodat je ziet waar de meeste games uitkomen en niet alleen het gemiddelde. Een hoog midden betekent dat de meeste games op elkaar lijken; een brede vlakke spreiding betekent dat het getal sterk van de game afhangt.
The ranks inside our measured pool op patch 16.21 10 rijen over 1,103,313 geregistreerde games. This tier as a percent of the player seats in the recorded games whose player we could rank from a lookup made before the game started.
rang
share of players
aantal games
winrate
Iron
3.4%
376,590
48.3%
Bronze
11.2%
1,259,509
50.2%
Silver
16.9%
1,887,750
50.2%
Gold
21.2%
2,377,103
50.3%
Platinum
20.2%
2,260,712
50.1%
Emerald
15.2%
1,703,267
50.0%
Diamond
6.9%
773,461
49.8%
Master
4.6%
510,428
49.8%
Grandmaster
0.3%
36,147
50.0%
Challenger
0.1%
12,173
50.2%
ko.lol voor desktop
Je volgende item, live in je game.
Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.