League of Legends Który pierwszy cel wygrywa najwięcej gier
Pierwsze cele na mapie
Winrate po zdobyciu jako pierwsi
First inhibitor89.4%
Baron79.9%
First tower69.2%
Rift Herald66.4%
Dragon62.2%
First blood56.8%
Void Grubs55.7%
Linia środkowa to winrate 50%. Dłuższy pasek znaczy, że drużyna, która zdobyła cel, częściej wygrywała.
Każdy cel
Cały zakres wartości rozłożony tak, żeby było widać, gdzie kończy się większość gier, a nie tylko średnią. Wysoki środek znaczy, że większość gier wygląda podobnie; szeroki, płaski rozkład znaczy, że liczba mocno zależy od gry.
First objectives w patchu 16.21 Wiersze: 7, z 516,327 zapisanych gier. Wins per 100 games for the team that took this objective first, counted over the recorded games where any team took it. First blood is the first champion kill, credited to the team.
cel
win rate when taken first
gry
Baron
79.9%
380,403
Dragon
62.2%
513,407
Rift Herald
66.4%
430,764
Void Grubs
55.7%
511,029
First tower
69.2%
510,839
First inhibitor
89.4%
445,908
First blood
56.8%
516,067
rzędy ze zbyt małą liczbą gier do rankingu: 1Mają gry, ale nie opublikowaną liczbę
Atakhan0
ko.lol na komputer
Twój następny przedmiot, na żywo w twojej grze.
Odczytany z przedmiotów, statystyk i bohaterów drużyny przeciwnika. Do tego twój najlepszy pick w wyborze bohatera.