League of Legends Welk eerste objective de meeste games wint
Eerste objectives op de map
Winrate na het als eerste nemen
First inhibitor89.4%
Baron80.0%
First tower69.2%
Rift Herald66.4%
Dragon62.1%
First blood56.7%
Void Grubs55.7%
De middenlijn is een winrate van 50%. Een langere balk betekent dat het team dat het nam vaker won.
Elke objective
Het hele bereik aan waarden opgedeeld, zodat je ziet waar de meeste games uitkomen en niet alleen het gemiddelde. Een hoog midden betekent dat de meeste games op elkaar lijken; een brede vlakke spreiding betekent dat het getal sterk van de game afhangt.
First objectives op patch 16.21 7 rijen over 892,343 geregistreerde games. Wins per 100 games for the team that took this objective first, counted over the recorded games where any team took it. First blood is the first champion kill, credited to the team.
objectives
win rate when taken first
aantal games
Baron
80.0%
659,020
Dragon
62.1%
887,279
Rift Herald
66.4%
748,701
Void Grubs
55.7%
883,453
First tower
69.2%
882,571
First inhibitor
89.4%
770,892
First blood
56.7%
891,886
1 rijen hebben te weinig games om te rangschikkenZe hebben games, geen gepubliceerd getal
Atakhan0
ko.lol voor desktop
Je volgende item, live in je game.
Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.