League of Legends Build na Lulu
Tier B · 58 #33 Podpora Patch 16.22
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 49.5%
- her
- 801,700
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 4.1%


Předmět 1Žhnoucí kadidelnice
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 22% | 55,728 |
|---|
  Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 15% | 37,575 |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice | 11% | 28,294 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 8% | 19,718 |
|---|

Předmět 2Mikaelovo požehnání
Mikaelovo požehnání patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.1 na 100 her, proti +0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 22% | 55,728 |
|---|
  Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 15% | 37,575 |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice | 11% | 28,294 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 8% | 19,718 |
|---|

Předmět 3Měsíční obnovovač
Měsíční obnovovač patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.1 na 100 her, proti +0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 22% | 55,728 |
|---|
  Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 15% | 37,575 |
|---|
  Shurelyina bitevní píseň, Mikaelovo požehnání, Žhnoucí kadidelnice | 11% | 28,294 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 8% | 19,718 |
|---|

Předmět 4Rytířský slib
Rytířský slib vyhrává častěji než Odplata, nejčastější volba: +1.4 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Medailónek železných Solari
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 81% | 51.0% | +2.7 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 9% | 46.4% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 7% | 51.8% | +1.5 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 2% | 45.6% | -3.9 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 1% | 43.2% | -5.7 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 44.8% | -4.9 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
- výher
- 58.2%
- her
- 3,322
- Vliv na výhry
- +2.8
- Pickrate
- 3.0%

Předmět 1Žhnoucí kadidelnice

Předmět 3Měsíční obnovovač

Předmět 4Shurelyina bitevní píseň
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 5Odplata
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 6Medailónek železných Solari
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 81% | 51.0% | +2.7 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 9% | 46.4% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 7% | 51.8% | +1.5 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 2% | 45.6% | -3.9 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 1% | 43.2% | -5.7 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 44.8% | -4.9 jasný rozdíl |
|---|
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
Build Lulu Jungle
Patch 16.21 - výher
- 29.8%
- her
- 359
- Vliv na výhry
- -3.1
- Pickrate
- 0.0%

Klíčová runaVyvolat Aery
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Klíčová runa: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Vyvolat Aery | 31% | 39.6% | -0.4 může být náhoda |
|---|

Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hlavní řada 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Prsten manového proudu | 29% | 39.0% | -0.3 může být náhoda |
|---|

Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hlavní řada 2: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Prostoupení | 34% | 37.8% | +1.3 může být náhoda |
|---|

Hlavní řada 3Sežehnutí
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hlavní řada 3: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Sežehnutí | 32% | 39.4% | +0.2 může být náhoda |
|---|

Vedlejší stromPovzbuzení
Vedlejší strom: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Povzbuzení | 33% | 38.9% |
|---|

Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Rychlost útoků | 41% | 40.6% | +1.6 může být náhoda |
|---|
Adaptivní síla | 38% | 26.2% | -2.6 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 94% | 34.8% | +1.5 může být náhoda |
|---|

Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Obranný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Zvyšování zdraví | 66% | 30.0% | -1.6 může být náhoda |
|---|
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EWQE + W + Q | 36% | 39.8% | +1.7 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 33% | 26.7% | -2.8 může být náhoda |
|---|
Běžná hra na Podpora
778,176 her Patch 16.21 Proti všem šampionům na Podpora
- Top 1 % Ovládací totemy 8.5
- Nejméně 3 % Smrti 5.8
- Spodních 1 % Poš. / min 244
- Killy
- 1.3 Spodních 1 %
- Asistence
- 15.8 Top 8 %
- Solo killy
- 0.2 Spodních 4 %
- Účast na killech
- 54% Top 8 %
- Poš. týmu
- 7% Spodních 2 %
- Farma / min
- 1.0 Spodních 4 %
- Zlato / min
- 297 Spodních 2 %
- Vize / min
- 2.43 Top 7 %
- První krev
- 5% Spodních 14 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:29
- Level 11 v 21:45
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -1-2-4 Zlato -101-225-370
Udělené poškození
Magické 84% Fyzické 16%
Zemřel na
Fyzické 54% Magické 41% Přímé 5%
Matchupy a spoluhráči jsou z her Lulu na Podpora.
Těžké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-4.7 Kontrovaný
vs
-4.7 Kontrovaný
vs
-3.6 Kontrovaný
vs
-3.3 Kontrovaný
vs
-3.2 Kontrovaný
vs
-2.6 Kontrovaný
vs
-2.6 Kontrovaný
vs
-2.4 Kontrovaný
vs
-1.9 Kontrovaný
vs
-1.8 Kontrovaný
vs
-1.5 Kontrovaný
vs
+5.2 Ve výhodě
vs
+4.3 Ve výhodě
vs
+3.8 Ve výhodě
vs
+3.7 Ve výhodě
vs
+3.4 Ve výhodě
vs
+3.1 Ve výhodě
vs
+2.3 Ve výhodě
vs
+1.8 Ve výhodě Spoluhráči
Podpora Patch 16.21 Všech 167 Matchupy a spoluhráči jsou z her Lulu na Podpora.
Top -
+2.0 Lulu s Singed: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.0) · 9,073 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 Lulu s Sion: +1.81 výhry na 100 her (rozpětí 1.08-2.53) · 18,499 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 Lulu s Malphite: +1.79 výhry na 100 her (rozpětí 1.29-2.30) · 39,055 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.5 Lulu s Leona: -5.5 výhry na 100 her (rozpětí -10.3 až -0.6) · 197 her · Sloučeno · 50 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.8 Lulu s Alistar: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -8.4 až -1.1) · 492 her · Sloučeno · 29 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.5 Lulu s Karma: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -2.2) · 1,502 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Jungle -
+3.2 Lulu s Briar: +3.20 výhry na 100 her (rozpětí 2.55-3.85) · 22,944 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Lulu s Rammus: +2.80 výhry na 100 her (rozpětí 1.82-3.77) · 10,069 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.4 Lulu s Shyvana: +2.37 výhry na 100 her (rozpětí 1.66-3.07) · 19,633 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.0 Lulu s Qiyana: -4.02 výhry na 100 her (rozpětí -4.59 až -3.45) · 29,914 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.1 Lulu s Lee Sin: -3.08 výhry na 100 her (rozpětí -3.57 až -2.60) · 42,688 her · Naměřeno -
-2.4 Lulu s Rengar: -2.36 výhry na 100 her (rozpětí -3.17 až -1.55) · 14,688 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+2.5 Lulu s Zilean: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-5.0) · 1,370 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Lulu s Vex: +2.08 výhry na 100 her (rozpětí 1.28-2.88) · 15,207 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Lulu s Fizz: +2.05 výhry na 100 her (rozpětí 1.45-2.65) · 27,509 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-7.7 Lulu s Blitzcrank: -7.7 výhry na 100 her (rozpětí -12.7 až -2.6) · 168 her · Sloučeno · 54 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.1 Lulu s Pyke: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -10.2 až 0.0) · 169 her · Sloučeno · 54 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.7 Lulu s Mel: -4.68 výhry na 100 her (rozpětí -5.54 až -3.83) · 13,027 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+3.2 Lulu s Kog'Maw: +3.23 výhry na 100 her (rozpětí 2.74-3.73) · 40,785 her · Naměřeno -
+2.5 Lulu s Twitch: +2.48 výhry na 100 her (rozpětí 2.08-2.88) · 64,499 her · Naměřeno -
+2.4 Lulu s Nilah: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.9) · 4,046 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-6.3 Lulu s Ezreal: -6.25 výhry na 100 her (rozpětí -6.95 až -5.56) · 19,983 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.2 Lulu s Samira: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -3.9) · 5,667 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.7 Lulu s Lucian: -4.67 výhry na 100 her (rozpětí -5.47 až -3.87) · 14,828 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka