League of Legends Build na Soraka
Tier A · 69 #14 Podpora Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 51.0%
- her
- 397,813
- Vliv na výhry
- +1.0
- Pickrate
- 2.0%


Předmět 1Měsíční obnovovač
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Odplata, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 22% | 24,637 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 13% | 14,076 |
|---|
  Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 9% | 9,691 |
|---|
  Odplata, Mikaelovo požehnání, Měsíční obnovovač | 8% | 8,310 |
|---|

Předmět 2Odplata
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Odplata, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 22% | 24,637 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 13% | 14,076 |
|---|
  Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 9% | 9,691 |
|---|
  Odplata, Mikaelovo požehnání, Měsíční obnovovač | 8% | 8,310 |
|---|

Předmět 3Jádro úsvitu
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Odplata, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 22% | 24,637 |
|---|
  Odplata, Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač | 13% | 14,076 |
|---|
  Žhnoucí kadidelnice, Měsíční obnovovač, Jádro úsvitu | 9% | 9,691 |
|---|
  Odplata, Mikaelovo požehnání, Měsíční obnovovač | 8% | 8,310 |
|---|

Předmět 4Žhnoucí kadidelnice
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.

Předmět 5Warmogova zbroj
Předmět 5 po Žhnoucí kadidelnice: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Warmogova zbroj | 20% | 42.9% | 43:05 |
|---|

Předmět 6Medailónek železných Solari
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| WQEW + Q + E | 80% | 52.1% | +1.1 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 9% | 52.1% | 0.0 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 9% | 51.3% | -0.6 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 1% | 44.6% | -6.1 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.8% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 46.8% | -5.3 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- Q
- W
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 53.7%
- her
- 7,666
- Vliv na výhry
- +2.3
- Pickrate
- 2.1%

Předmět 1Měsíční obnovovač

Předmět 4Žhnoucí kadidelnice
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 5Warmogova zbroj
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
Předmět 5 po Žhnoucí kadidelnice: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Warmogova zbroj | 20% | 42.9% | 43:05 |
|---|

Předmět 6Medailónek železných Solari
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
WQE
SchopnostiW > Q > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| WQEW + Q + E | 80% | 52.1% | +1.1 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 9% | 52.1% | 0.0 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 9% | 51.3% | -0.6 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 1% | 44.6% | -6.1 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.8% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 46.8% | -5.3 jasný rozdíl |
|---|
- Q
- W
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
Běžná hra na Podpora
385,135 her Proti všem šampionům na Podpora
- Top 3 % Asistence 16.2
- Nejméně 5 % Smrti 6.1
- Spodních 1 % Zlato / min 288
- Killy
- 0.9 Spodních 1 %
- Solo killy
- 0.1 Spodních 1 %
- Účast na killech
- 54% Top 8 %
- Poš. týmu
- 6% Spodních 1 %
- Poš. / min
- 197 Spodních 1 %
- Farma / min
- 0.9 Spodních 1 %
- Vize / min
- 2.32 Top 16 %
- Ovládací totemy
- 7.2 Top 9 %
- První krev
- 4% Spodních 5 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:32
- Level 11 v 22:05
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -2-3-6 Zlato -88-231-415
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%
Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6% Matchupy a spoluhráči jsou z her Soraka na Podpora.
Těžké -
-
-
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+4.8 Shaco: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.9-6.7) · 2,423 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.5 Malphite: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-6.7) · 1,849 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.3 Ziggs: +4.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-8.2) · 427 her · Sloučeno · 32 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.3 Camille: +4.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-6.7) · 1,340 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.2 Cho'Gath: +4.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-7.8) · 543 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.1 Jarvan IV.: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-7.2) · 797 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.9 Sylas: +3.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-6.3) · 1,555 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.8 Zoe: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-6.3) · 1,349 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.6 Shen: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-5.8) · 1,826 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.6 Swain: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-4.6) · 8,366 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.3 Pyke: +3.34 výhry na 100 her (rozpětí 2.47-4.22) · 12,288 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Tahm Kench: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.1) · 6,398 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Neeko: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.4) · 3,917 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Veigar: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-5.2) · 1,495 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Poppy: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.4) · 2,272 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Karma: +2.32 výhry na 100 her (rozpětí 1.40-3.24) · 11,049 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Xerath: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.6) · 5,643 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Teemo: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-4.2) · 2,041 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Bard: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.3) · 5,562 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Nautilus: +1.97 výhry na 100 her (rozpětí 1.25-2.68) · 18,665 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Alistar: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-2.7) · 7,629 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Lux: +1.38 výhry na 100 her (rozpětí 0.76-2.01) · 24,120 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.3 Brand: +1.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.4) · 8,869 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.2 Morgana: +1.23 výhry na 100 her (rozpětí 0.43-2.04) · 14,549 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-1.3 Kontrovaný
vs
-1.2 Kontrovaný
vs
-1.2 Kontrovaný
vs
+7.8 Ve výhodě
vs
+7.7 Ve výhodě
vs
+7.2 Ve výhodě
vs
+7.1 Ve výhodě
vs
+7.1 Ve výhodě
vs
+6.3 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.0 Ve výhodě
vs
+5.9 Ve výhodě
vs
+5.8 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě
vs
+4.8 Ve výhodě Spoluhráči
Podpora Všech 165 Matchupy a spoluhráči jsou z her Soraka na Podpora.
Top -
+3.1 Soraka s Singed: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.5) · 4,425 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Soraka s Mordekaiser: +2.02 výhry na 100 her (rozpětí 1.28-2.77) · 17,671 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Soraka s Malphite: +2.01 výhry na 100 her (rozpětí 1.28-2.73) · 18,804 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-8.3 Soraka s Thresh: -8.3 výhry na 100 her (rozpětí -13.5 až -3.0) · 143 her · Sloučeno · 58 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-6.2 Soraka s K'Sante: -6.2 výhry na 100 her (rozpětí -7.5 až -4.9) · 5,264 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Soraka s Rumble: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.7) · 2,785 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Jungle -
+5.1 Soraka s Rammus: +5.1 výhry na 100 her (rozpětí 3.8-6.4) · 5,400 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Soraka s Amumu: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-4.5) · 7,754 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Soraka s Shyvana: +2.28 výhry na 100 her (rozpětí 1.34-3.21) · 11,027 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.1 Soraka s Nidalee: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -3.3) · 3,014 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.2 Soraka s Qiyana: -4.17 výhry na 100 her (rozpětí -5.00 až -3.35) · 14,371 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.7 Soraka s Lee Sin: -3.70 výhry na 100 her (rozpětí -4.45 až -2.95) · 17,440 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+3.4 Soraka s Vel'Koz: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-5.0) · 3,310 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Soraka s Fizz: +3.06 výhry na 100 her (rozpětí 2.24-3.89) · 14,246 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Soraka s Brand: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.4) · 3,845 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.8 Soraka s Orianna: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -2.6) · 6,670 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.3 Soraka s Mel: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -2.2) · 8,352 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.3 Soraka s Cassiopeia: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -1.6) · 3,328 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+2.1 Soraka s Nilah: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.4) · 5,232 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Soraka s Xayah: +1.95 výhry na 100 her (rozpětí 1.06-2.83) · 12,316 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Soraka s Twitch: +1.41 výhry na 100 her (rozpětí 0.54-2.29) · 12,733 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.7 Soraka s Ezreal: -4.66 výhry na 100 her (rozpětí -5.29 až -4.03) · 25,635 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Soraka s Samira: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -2.2) · 4,850 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.1 Soraka s Kalista: -2.1 výhry na 100 her (rozpětí -3.4 až -0.8) · 5,531 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka