League of Legends Build voor Caitlyn
Caitlyn Bot build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 48.8%
- games
- 78,969
- Winimpact
- -1.1
- Pickrate
- 8.8%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Doran's Blade + Health Potion de meeste extra winst: -0.2 per 100 games. Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.6% | te weinig potjes | |
| 21% | 47.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 33.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 28.6% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | -3.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -4.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 0.0% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 48.3% | +0.3 kan toeval zijn | 12:32 | |
| 8% | 51.1% | -0.7 duidelijk verschil | 13:09 | |
| 3% | 57.0% | +0.2 kan toeval zijn | 13:38 | |
| 1% | 45.9% | +1.3 kan toeval zijn | 14:45 | |
| 1% | 43.5% | +1.5 duidelijk verschil | 15:12 | |
| <1% | 25.0% | -1.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.4% | meest gekocht | |
| 8% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 47.3% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.6% | meest gekocht | |
| 9% | 50.8% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 50.4% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 45% | 49% | |
| 51% | 48% | |
| 54% | 57% | |
| 82% | 84% | |
| 37% | 39% | |
| 7% | 6% | |
| 83% | 82% | |
| 9% | 11% | |
| 8% | 9% | |
| 6% | 5% |
Item nr. 1Hexoptics C44
Hexoptics C44 hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen +0.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn | 11:31 | |
| 44% | 48.8% | +0.5 duidelijk verschil | 10:57 | |
| 3% | 50.7% | +0.7 duidelijk verschil | 12:18 | |
| 3% | 45.6% | +0.4 duidelijk verschil | 11:14 | |
| 2% | 45.8% | -0.6 kan toeval zijn | 12:52 | |
| 1% | 49.0% | -1.9 duidelijk verschil | ||
| <1% | 37.9% | -2.5 duidelijk verschil | ||
| <1% | 27.8% | -3.3 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 51.8% | 10,015 | |
| 20% | 56.7% | 8,944 | |
| 18% | 59.8% | 8,128 | |
| 8% | - | 3,650 |
Item nr. 2Infinity Edge
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 76% | 50.7% | +1.4 kan toeval zijn | 19:25 | |
| 6% | 45.9% | -2.4 kan toeval zijn | 18:05 | |
| 5% | 48.7% | -1.2 kan toeval zijn | 18:13 | |
| 5% | 47.6% | -0.2 kan toeval zijn | 18:19 | |
| 2% | 43.6% | +0.3 kan toeval zijn | 20:14 | |
| 1% | 50.5% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.4% | -2.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 0.0% | +1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 51.8% | 10,015 | |
| 20% | 56.7% | 8,944 | |
| 18% | 59.8% | 8,128 | |
| 8% | - | 3,650 |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 52.5% | +1.6 kan toeval zijn | 25:37 | |
| 29% | 55.7% | -0.8 kan toeval zijn | 24:12 | |
| 14% | 52.8% | -0.7 kan toeval zijn | 24:47 | |
| 5% | 45.2% | -0.7 kan toeval zijn | 25:14 | |
| 2% | 45.9% | -1.2 kan toeval zijn | 24:21 | |
| 2% | 55.2% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 44.0% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.1% | -0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 51.8% | 10,015 | |
| 20% | 56.7% | 8,944 | |
| 18% | 59.8% | 8,128 | |
| 8% | - | 3,650 |
Item nr. 4Phantom Dancer
Phantom Dancer wint vaker dan Rapid Firecannon, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 52.6% | -0.5 kan toeval zijn | 29:33 | |
| 12% | 62.2% | +0.2 kan toeval zijn | 29:30 | |
| 6% | 51.0% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 6% | 59.0% | +1.2 duidelijk verschil | ||
| 4% | 55.4% | +1.6 duidelijk verschil | ||
| 3% | 60.4% | +0.1 kan toeval zijn | 30:38 | |
| 2% | 46.7% | +1.7 duidelijk verschil | ||
| <1% | 28.6% | +2.4 duidelijk verschil |
Item nr. 5Guardian Angel
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 53.8% | +2.6 kan toeval zijn | 34:03 | |
| 29% | 60.0% | +0.1 duidelijk verschil | 34:03 | |
| 7% | 60.6% | -2.1 duidelijk verschil | 33:27 | |
| 4% | 54.0% | -1.4 duidelijk verschil | 33:48 | |
| 3% | 51.0% | -0.4 duidelijk verschil | ||
| 3% | 42.9% | -2.3 duidelijk verschil | 33:02 | |
| 2% | 52.5% | -2.1 duidelijk verschil | ||
| 2% | 61.8% | -2.7 duidelijk verschil |
Item nr. 6Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 36% | 57.2% | 37:51 | |
| 30% | 56.3% | 37:52 | |
| 4% | 49.2% | 37:10 | |
| 3% | 49.1% | 37:33 | |
| 3% | - | 36:44 |
HoofdruneLethal Tempo
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.4% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 10% | 47.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.3% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.4% | -3.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | -4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 28.6% | -6.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Triumph
Triumph wint vaker dan Presence of Mind, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.6% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 47.1% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.2% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.4% | -3.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -3.1 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Bloodline, de meest gekozen: +0.1 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 32.2% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.2% | -1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 36.8% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 17.6% | -3.7 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Coup de Grace, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 48.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.1% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 48.2% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.5% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 28.1% | +1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 58.8% | te groot om te vertrouwen |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 44.3% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.2% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 36.5% | -0.9 kan toeval zijn |
Secundaire runesAbsolute Focus + Gathering Storm
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 48.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.4% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 56.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 64.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.5% | -3.0 duidelijk verschil |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 48.4% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.0% | -0.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 25.0% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 48.4% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -1.7 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.6% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 43.8% | -0.8 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 49.5% | +1.2 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 20% | 47.2% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 42.0% | -0.7 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 40.5% | -1.9 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.0% | -2.8 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -2.6 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.3% gewonnen. Eerst W: 47.4% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Barrier
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.4% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.9% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.8% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.8% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 43.6% | -3.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen |
- gewonnen
- 51.6%
- games
- 8,286
- Winimpact
- +1.8
- Pickrate
- 0.5%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.6% | te weinig potjes | |
| 21% | 47.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 33.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 28.6% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | -3.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -4.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 0.0% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 83% | 51.3% | |
| 10% | 53.4% | |
| 6% | 57.4% | |
| 1% | 46.4% | |
| 1% | 47.5% |
Item nr. 1Hexoptics C44
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 67% | 51.7% | |
| 33% | 51.5% |
Item nr. 2Stormrazor
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 67% | 51.7% |
Item nr. 3Infinity Edge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 51% | 56.6% | |
| 27% | 51.9% | |
| 7% | 54.9% | |
| 5% | 47.4% | |
| 4% | 49.8% |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 56.3% | |
| 20% | 56.7% | |
| 6% | 56.2% | |
| 6% | 52.6% | |
| 3% | 62.5% |
Item nr. 5Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 26% | 61.1% | |
| 19% | 55.0% | |
| 10% | 60.9% | |
| 4% | 51.6% | |
| 4% | 58.9% |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 34% | 58.4% | |
| 7% | 61.5% | |
| 5% | 62.5% | |
| 3% | 64.3% | |
| 2% | 72.7% |
HoofdruneLethal Tempo
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
Hoofdrij 1Presence of Mind
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
Hoofdrij 3Coup de Grace
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
Tweede padSorcery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 43% | 50.6% |
QWE
De skillsQ > W > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 49.5% | +1.2 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 20% | 47.2% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 42.0% | -0.7 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 40.5% | -1.9 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.0% | -2.8 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -2.6 duidelijk verschil |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Barrier
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.4% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.9% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.8% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.8% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 43.6% | -3.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen |
Caitlyn Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 45.5%
- games
- 24,690
- Winimpact
- -4.1
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Doran's Blade + Health Potion wint vaker dan Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 45.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 32% | 45.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 43.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.7% | -4.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.0% | -1.5 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 45.2% | -0.1 kan toeval zijn | 12:10 | |
| 12% | 45.2% | -0.1 kan toeval zijn | 12:58 | |
| 3% | 43.2% | -0.3 kan toeval zijn | 13:34 | |
| 3% | 45.6% | -0.6 kan toeval zijn | 13:11 | |
| 1% | 53.2% | +1.6 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 1% | 42.9% | -1.5 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 47.9% | meest gekocht | |
| 9% | 45.9% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 55.7% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 52.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 45.7% | meest gekocht | |
| 9% | 45.8% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 51.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 44.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 2% | 5% | |
| 60% | 57% | |
| 22% | 25% | |
| 61% | 58% |
Item nr. 1Hexoptics C44
Hexoptics C44 hoort bij de build die vaker wint: +3.9 per 100 potjes, tegen +3.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 45.1% | +0.7 kan toeval zijn | 11:40 | |
| 20% | 44.9% | -0.9 kan toeval zijn | 10:25 | |
| 13% | 45.2% | +0.8 kan toeval zijn | 11:35 | |
| 3% | 51.0% | -0.3 kan toeval zijn vaak voor | 13:11 | |
| 3% | 47.4% | +1.4 kan toeval zijn | 11:39 | |
| 2% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 39.8% | -2.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 39.0% | -1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,386 | |
| 9% | 1,023 | |
| 9% | 1,017 | |
| 8% | 903 |
Item nr. 2Infinity Edge
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | +2.0 kan toeval zijn | 20:06 | |
| 21% | 47.9% | -1.1 kan toeval zijn | 18:48 | |
| 14% | 44.9% | +0.6 kan toeval zijn | 20:45 | |
| 9% | 49.2% | +0.6 kan toeval zijn | 19:03 | |
| 4% | 45.2% | -3.4 kan toeval zijn | 19:11 | |
| 2% | 46.7% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 42.0% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 41.4% | -2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,386 | |
| 9% | 1,023 | |
| 9% | 1,017 | |
| 8% | 903 |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 52.0% | +2.3 kan toeval zijn | 26:04 | |
| 26% | 52.1% | -0.7 kan toeval zijn | 25:34 | |
| 9% | 50.7% | -1.6 kan toeval zijn | 25:03 | |
| 7% | 54.6% | +0.5 kan toeval zijn | 25:06 | |
| 5% | 51.2% | -0.7 kan toeval zijn | 25:28 | |
| 4% | 47.0% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.6% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.9% | -0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,386 | |
| 9% | 1,023 | |
| 9% | 1,017 | |
| 8% | 903 |
Item nr. 4Rapid Firecannon
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 54.9% | -0.6 kan toeval zijn | 29:43 | |
| 20% | 52.4% | -0.6 kan toeval zijn | 30:53 | |
| 14% | 51.0% | +0.7 kan toeval zijn | 30:08 |
Item nr. 5Bloodthirster
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 58.5% | +0.4 kan toeval zijn | 34:16 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 55.2% | 38:45 | |
| 18% | 45.1% | 37:20 | |
| 7% | - | 36:29 | |
| 6% | - | 37:31 | |
| 6% | - | 36:36 |
HoofdrunePress the Attack
Press the Attack wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: -0.2 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 29% | 47.2% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 17% | 45.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 40.5% | -4.4 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.9% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.8% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 29.5% | -5.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Absorb Life
Absorb Life wint vaker dan Presence of Mind, de meest gekozen: +0.5 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 44.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 25% | 47.2% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 45.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.5% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 39.8% | -5.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.2% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Bloodline, de meest gekozen: +0.4 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 44.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 27% | 47.2% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 8% | 46.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 41.5% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.0% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.9% | -4.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 29.7% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Coup de Grace, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 44.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 27% | 47.3% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 45.4% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 37.9% | -5.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.9% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.3% | -1.3 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 45.4% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.2% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 44.1% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 42.3% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.8% | -0.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesCelerity + Gathering Storm
Celerity + Gathering Storm wint vaker dan Absolute Focus + Gathering Storm, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 45.5% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.5% | +1.9 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 45.3% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 43.2% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.3% | -2.5 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 42.0% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 40.2% | -0.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 45.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 42.5% | -1.6 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 60% | 44.8% | +0.1 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 38% | 45.8% | 0.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 42.9% | -2.7 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 1% | 47.7% | -1.5 kan toeval zijn |
De spellsCleanse + Flash
Cleanse + Flash wint vaker dan Flash + Barrier, de meest gekozen: +1.6 tegenover +1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 46.1% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 42.9% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 8% | 45.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.5% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 7% | 43.9% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 44.5% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 44.4% | +1.6 kan toeval zijn |
Caitlyn Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 44.6%
- games
- 22,496
- Winimpact
- -5.0
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Doran's Blade + Health Potion wint vaker dan Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 29% | 46.4% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 8% | 43.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.5% | -3.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.9% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.0% | -1.9 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Berserker's Greaves, de meest gekozen: +0.4 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 44.6% | -1.0 kan toeval zijn | 12:01 | |
| 14% | 46.1% | +0.4 kan toeval zijn | 12:58 | |
| 2% | 41.2% | -0.6 kan toeval zijn | 13:21 | |
| 1% | 43.8% | +2.1 kan toeval zijn | 13:44 | |
| 1% | 42.9% | -0.1 kan toeval zijn | 13:47 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.8% | meest gekocht | |
| 10% | 45.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 43.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 43.9% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 46.4% | meest gekocht | |
| 10% | 50.4% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 42.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 48.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 6% | 8% | |
| 6% | 4% |
Item nr. 1The Collector
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 45.2% | +1.3 kan toeval zijn | 12:17 | |
| 23% | 44.3% | -1.5 duidelijk verschil | 10:54 | |
| 12% | 44.1% | +1.0 kan toeval zijn | 11:60 | |
| 4% | 41.6% | -1.6 duidelijk verschil | 11:49 | |
| 4% | 45.1% | -1.1 kan toeval zijn | 13:16 | |
| 2% | 48.7% | +2.8 kan toeval zijn | ||
| 2% | 42.8% | -2.3 duidelijk verschil | ||
| 2% | 43.5% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 2,043 | |
| 10% | 1,010 | |
| 8% | 863 | |
| 8% | 844 |
Item nr. 2Infinity Edge
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 49.6% | +1.2 kan toeval zijn | 20:30 | |
| 22% | 46.2% | -1.2 kan toeval zijn | 19:11 | |
| 17% | 45.3% | +0.1 kan toeval zijn | 21:22 | |
| 8% | 43.5% | -0.4 kan toeval zijn | 19:53 | |
| 5% | 48.1% | -0.2 kan toeval zijn | 19:27 | |
| 3% | 40.8% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 43.7% | -2.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 2,043 | |
| 10% | 1,010 | |
| 8% | 863 | |
| 8% | 844 |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.7% | +1.1 kan toeval zijn | 26:30 | |
| 30% | 51.6% | +0.3 kan toeval zijn | 26:33 | |
| 13% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn | 25:47 | |
| 5% | 49.7% | -1.2 kan toeval zijn | 25:55 | |
| 4% | 49.0% | -0.2 kan toeval zijn | 26:29 | |
| 3% | 50.7% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.8% | -2.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.8% | -0.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 2,043 | |
| 10% | 1,010 | |
| 8% | 863 | |
| 8% | 844 |
Item nr. 4Hexoptics C44
Hexoptics C44 wint vaker dan Rapid Firecannon, de meest gekozen: +0.5 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 51.7% | -0.2 kan toeval zijn | 31:39 | |
| 29% | 51.7% | -1.2 kan toeval zijn | 30:49 | |
| 18% | 57.3% | +0.5 kan toeval zijn | 30:51 |
Item nr. 5Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 35% | 54.1% | 35:22 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 39:30 | |
| 18% | - | 37:31 | |
| 9% | - | 37:12 | |
| 7% | - | 39:48 | |
| 5% | - | 39:42 |
HoofdrunePress the Attack
Press the Attack wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 43.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 21% | 46.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 17% | 44.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.0% | -5.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.5% | -2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Triumph wint vaker dan Presence of Mind, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 44.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 45.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 45.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.6% | -3.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 38.0% | -3.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Bloodline, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 44.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 46.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 45.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.9% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.7% | -3.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.9% | -1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Last Stand wint vaker dan Coup de Grace, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 44.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 20% | 45.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 44.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.4% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.6% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 38.6% | -3.8 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 44.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.6% | -0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesAbsolute Focus + Gathering Storm
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 44.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 38.2% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | +0.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.9% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 44.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.5% | -1.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 44.6% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 42.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.9% | -0.6 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 61% | 45.0% | +1.1 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 35% | 43.7% | -1.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 2% | 42.5% | -3.0 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 49.1% | +1.0 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 49.5% | -2.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.1% | -1.8 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Barrier, de meest gekozen: +1.3 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 45.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 44.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 43.0% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 10% | 42.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.2% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 41.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Beste Caitlyn-spelers
Bekijk alle 22,691Normale game als Bot
77,706 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 25% Farm per min 7.1
- Top 37% First bloods 14%
- Onderste 4% KP 43%
- Kills per game
- 7.8 Onderste 38%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 38%
- Assists per game
- 6.6 Onderste 26%
- Solokills
- 0.9 Onderste 17%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 32%
- Dmg / min
- 817 Onderste 26%
- Gold per min
- 461 Top 47%
- Vision per min
- 0.67 Top 46%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 39%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:21
- Level 11 op 18:40
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Caitlyn als Bot.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Caitlyn als Bot.
-
Caitlyn met Mordekaiser: +2.42 winsten per 100 games (marge 2.08-2.77) · 84,939 games · Gemeten -
Caitlyn met Singed: +2.32 winsten per 100 games (marge 1.61-3.03) · 19,113 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Sion: +2.25 winsten per 100 games (marge 1.74-2.75) · 38,784 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Corki: -6.4 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -4.7) · 3,335 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Draven: -5.7 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -3.3) · 1,521 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met K'Sante: -5.35 winsten per 100 games (marge -6.00 tot -4.70) · 22,171 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Shyvana: +2.89 winsten per 100 games (marge 2.43-3.35) · 46,525 games · Gemeten -
Caitlyn met Rammus: +2.85 winsten per 100 games (marge 2.23-3.47) · 25,206 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Briar: +2.51 winsten per 100 games (marge 2.10-2.93) · 56,192 games · Gemeten
-
Caitlyn met Nilah: -8.1 winsten per 100 games (marge -12.7 tot -3.4) · 230 games · Samengevoegd · 47% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Qiyana: -6.07 winsten per 100 games (marge -6.48 tot -5.66) · 57,740 games · Gemeten -
Caitlyn met Rengar: -4.80 winsten per 100 games (marge -5.37 tot -4.23) · 29,531 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Fizz: +2.19 winsten per 100 games (marge 1.81-2.57) · 68,644 games · Gemeten -
Caitlyn met Vex: +1.56 winsten per 100 games (marge 1.05-2.06) · 38,350 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Vladimir: +1.29 winsten per 100 games (marge 0.79-1.79) · 38,727 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Yunara: -8.4 winsten per 100 games (marge -12.0 tot -4.8) · 507 games · Samengevoegd · 28% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Ezreal: -7.2 winsten per 100 games (marge -8.2 tot -6.1) · 8,845 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Lucian: -7.1 winsten per 100 games (marge -8.7 tot -5.5) · 3,570 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Zilean: +2.79 winsten per 100 games (marge 2.09-3.49) · 19,593 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Morgana: +2.38 winsten per 100 games (marge 2.10-2.66) · 130,166 games · Gemeten -
Caitlyn met Taric: +2.1 winsten per 100 games (marge 1.1-3.2) · 9,121 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Caitlyn met Twitch: -7.8 winsten per 100 games (marge -8.9 tot -6.7) · 7,786 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Yuumi: -7.53 winsten per 100 games (marge -8.19 tot -6.87) · 21,449 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Caitlyn met Miss Fortune: -4.5 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -3.5) · 9,163 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions