League of Legends Build na Sejuani
Build Sejuani Jungle
- výher
- 52.2%
- her
- 44,393
- Vliv na výhry
- +2.1
- Pickrate
- 1.2%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Mládě ohňodrápa vyhrává častěji než Mládě mechodupa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.7 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.7% | +0.7 může být náhoda | |
| 20% | 51.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 12% | 51.3% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 9% | 52.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 5% | 51.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 4% | 52.2% | +0.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.3 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 52.3% | 0.0 může být náhoda | 13:37 | |
| 42% | 53.1% | +0.3 může být náhoda | 14:33 | |
| 1% | 51.7% | -2.3 jasný rozdíl | 13:04 | |
| 1% | 50.8% | -0.7 může být náhoda | 12:03 | |
| <1% | 33.3% | příliš velké na důvěru | 15:14 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 74% | 55.1% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 53.9% | vyrovnané | |
| 1% | 55.9% | vyrovnané | |
| 1% | 49.0% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 69% | 54.2% | nejčastěji kupované | |
| 25% | 48.3% | vyrovnané | |
| 1% | 60.7% | málo her | |
| 1% | 51.8% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 74% | 25% | |
| 21% | 69% | |
| 17% | 51% | |
| 54% | 35% | |
| 37% | 20% | |
| 3% | 16% | |
| 18% | 8% | |
| 14% | 5% | |
| 41% | 32% | |
| 16% | 24% |
Předmět 1Srdcová ocel
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 53.1% | +1.5 může být náhoda | 11:30 | |
| 20% | 51.3% | -1.3 jasný rozdíl | 11:39 | |
| 3% | 49.5% | -1.3 jasný rozdíl | 12:17 | |
| 3% | 51.5% | +0.8 může být náhoda | 10:27 | |
| 1% | 50.6% | -1.5 jasný rozdíl | 12:15 | |
| 1% | 48.5% | -2.8 jasný rozdíl | ||
| 1% | 50.0% | +1.7 může být náhoda | ||
| <1% | 44.9% | +0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 17% | 61.0% | 4,662 | |
| 9% | - | 2,626 | |
| 7% | - | 1,998 | |
| 6% | - | 1,718 |
Předmět 2Nekonečné zoufalství
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 55.4% | +0.9 může být náhoda | 20:24 | |
| 25% | 51.3% | -0.6 může být náhoda | 19:55 | |
| 12% | 53.1% | +1.0 může být náhoda | 21:19 | |
| 8% | 55.7% | +0.9 může být náhoda | 20:24 | |
| 5% | 51.4% | -1.6 může být náhoda | 19:55 | |
| 3% | 56.5% | +1.5 může být náhoda | ||
| 3% | 49.9% | -0.5 může být náhoda | ||
| 2% | 53.8% | -1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 17% | 61.0% | 4,662 | |
| 9% | - | 2,626 | |
| 7% | - | 1,998 | |
| 6% | - | 1,718 |
Předmět 3Proměnlivý Jak'Sho
Proměnlivý Jak'Sho patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.8 na 100 her, proti +0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 55.2% | -0.2 může být náhoda | 25:46 | |
| 22% | 55.1% | +0.5 může být náhoda | 26:35 | |
| 12% | 59.3% | 0.0 může být náhoda | 27:02 | |
| 11% | 59.2% | +0.9 může být náhoda | 26:07 | |
| 6% | 54.0% | -0.4 může být náhoda | 25:50 | |
| 6% | 53.7% | -1.4 může být náhoda | ||
| 3% | 59.7% | +0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 62.0% | +1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 17% | 61.0% | 4,662 | |
| 9% | - | 2,626 | |
| 7% | - | 1,998 | |
| 6% | - | 1,718 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Protoplazmový postroj: +0.7 na 100 her. Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 60.2% | -0.3 může být náhoda | 30:54 | |
| 13% | 54.3% | +0.2 může být náhoda | 31:32 | |
| 12% | 53.8% | -0.6 může být náhoda | 31:14 | |
| 11% | 59.8% | +0.7 může být náhoda | ||
| 11% | 65.8% | +0.3 může být náhoda |
Předmět 5Kaenic Rookern
Kaenic Rookern vyhrává častěji než Ledové srdce, nejčastější volba: +1.3 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 57.1% | -0.5 může být náhoda | 36:24 | |
| 12% | 55.5% | -0.3 může být náhoda | 35:49 | |
| 11% | 60.8% | +0.3 může být náhoda | 35:54 | |
| 10% | 54.6% | -0.7 může být náhoda | 35:55 | |
| 8% | 61.5% | +1.3 může být náhoda | 35:45 | |
| 7% | 59.2% | +0.5 může být náhoda | ||
| 6% | 69.9% | +1.6 může být náhoda | ||
| 5% | 66.7% | +0.4 může být náhoda |
Předmět 6Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 38:56 | |
| 11% | - | 39:36 | |
| 11% | - | 40:14 | |
| 9% | - | 40:38 | |
| 7% | - | 41:01 |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +3.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.5% | +3.8 může být náhoda | |
| 6% | 47.3% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.3% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 41.4% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 56.1% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 56.8% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.0% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.0% | -3.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.6% | +4.0 může být náhoda | |
| 6% | 47.6% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.1% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.0% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.5% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.3% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 56.6% | -0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.2% | -0.9 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Výhry navíc tady: +3.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.6% | +3.8 může být náhoda | |
| 6% | 47.4% | -4.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.8% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.3% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.6% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 64.6% | -1.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +3.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.6% | +3.8 může být náhoda | |
| 6% | 47.4% | -4.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.7% | -0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.8% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.5% | -0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.3% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 45.8% | -4.3 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 24% | 50.7% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 53.4% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.7% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.3% | -0.8 jasný rozdíl |
Vedlejší runyLegenda: Horlivost + Triumf
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.8% | +2.5 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -1.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.6% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -1.6 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.3% | +3.7 může být náhoda | |
| 1% | 42.8% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.6% | -3.7 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 53.1% | +3.1 může být náhoda | |
| 30% | 49.9% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.5% | -0.8 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 52.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 45.6% | -1.3 jasný rozdíl |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 82% | 53.1% | +3.4 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 8% | 49.9% | -3.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 4% | 49.6% | -2.9 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 3% | 49.1% | -2.6 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 2% | 52.4% | -2.5 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 1% | 44.8% | -5.3 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 52.3% výher. Nejdřív E: 50.1% výher (vyrovnané).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 52.2% | +3.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.1% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.5% | -2.5 jasný rozdíl |
Build Sejuani Top
Patch 16.21- výher
- 49.4%
- her
- 18,716
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.6% | -0.3 může být náhoda | |
| 32% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 14% | 50.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 37.9% | -4.5 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 49.0% | +0.8 může být náhoda | 13:47 | |
| 30% | 50.5% | -0.5 může být náhoda | 15:18 | |
| 9% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | 11:51 | |
| 3% | 55.1% | +0.1 může být náhoda často ve vedení | 14:50 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.1% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 51.4% | vyrovnané | |
| 6% | 56.9% | vyrovnané | |
| 2% | 57.9% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.1% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 49.9% | vyrovnané | |
| 6% | 53.5% | vyrovnané | |
| 2% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 59% | 19% | |
| 11% | 50% | |
| 11% | 29% | |
| 7% | 23% | |
| 32% | 19% | |
| 11% | 3% | |
| 25% | 17% | |
| 8% | 2% | |
| 1% | 6% | |
| 51% | 47% |
Předmět 1Srdcová ocel
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 49.5% | +0.2 může být náhoda | 12:23 | |
| 15% | 51.0% | +0.3 může být náhoda | 12:39 | |
| 6% | 47.9% | -0.2 může být náhoda | 12:30 | |
| 5% | 48.0% | -1.1 může být náhoda | 13:49 | |
| 4% | 50.1% | -1.6 může být náhoda | 11:29 | |
| 3% | 50.3% | -1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 46.9% | -1.6 může být náhoda | ||
| 1% | 50.3% | +3.5 může být náhoda často v ztrátě |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 699 | |
| 6% | 485 | |
| 4% | 344 | |
| 4% | 308 |
Předmět 2Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 52.4% | -0.8 může být náhoda | 20:58 | |
| 14% | 47.9% | 0.0 může být náhoda | 20:32 | |
| 13% | 54.8% | +1.3 může být náhoda | 20:33 | |
| 9% | 51.0% | +0.6 může být náhoda | 21:14 | |
| 7% | 47.7% | -2.0 může být náhoda | 20:21 | |
| 6% | 50.5% | +0.8 může být náhoda | ||
| 4% | 49.4% | +0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 53.6% | +2.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 699 | |
| 6% | 485 | |
| 4% | 344 | |
| 4% | 308 |
Předmět 3Nekonečné zoufalství
Nekonečné zoufalství patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.1 na 100 her, proti -1.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 52.9% | -0.1 může být náhoda | 26:09 | |
| 15% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | 26:23 | |
| 11% | 53.8% | +0.5 může být náhoda | 26:52 | |
| 8% | 54.0% | +0.5 může být náhoda | 26:36 | |
| 5% | 50.7% | +1.3 může být náhoda | 26:21 | |
| 4% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | ||
| 4% | 57.4% | +0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 57.8% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 699 | |
| 6% | 485 | |
| 4% | 344 | |
| 4% | 308 |
Předmět 4Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 48.1% | 30:50 |
Předmět 5Kaenic Rookern
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 29.6% | 36:21 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 36:49 | |
| 8% | - | 37:28 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.6% | +3.6 může být náhoda | |
| 18% | 46.9% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 9% | 49.5% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 45.0% | -5.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.2% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.2% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.4% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 1Zničit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.4% | +2.7 může být náhoda | |
| 27% | 48.5% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 15% | 49.9% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 43.3% | -6.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.6% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 46.0% | -2.1 může být náhoda | |
| 1% | 41.8% | -4.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Druhý dech
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.0% | +2.2 může být náhoda | |
| 26% | 48.6% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 14% | 49.7% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 12% | 51.2% | +1.4 může být náhoda | |
| 6% | 45.1% | -5.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.2% | -1.9 může být náhoda | |
| 1% | 46.2% | -2.6 může být náhoda | |
| 1% | 45.7% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.6% | +1.8 může být náhoda | |
| 16% | 49.6% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 42.8% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 48.0% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.6% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 53.7% | +0.6 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 27% | 48.5% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 14% | 46.5% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 11% | 49.2% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 8% | 51.3% | +2.4 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Prsten manového proudu
Prostoupení + Prsten manového proudu vyhrává častěji než Prsten manového proudu + Sežehnutí, nejčastější volba: +1.2 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.2% | -1.2 může být náhoda | |
| 23% | 51.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 54.8% | +0.2 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.1 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.6% | -2.2 může být náhoda | |
| 18% | 52.0% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 10% | 50.9% | +1.3 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.5% | +3.0 může být náhoda | |
| 35% | 47.4% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.1% | +1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.7 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 19% | 49.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 49.5% | +0.3 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 91% | 49.9% | +4.0 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 6% | 45.1% | -4.8 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 2% | 44.1% | -3.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 1% | 55.4% | -0.7 může být náhoda |
KouzlaTeleport + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.0% | +1.9 může být náhoda | |
| 30% | 50.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 26% | 46.9% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 45.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 58.6% | +1.0 může být náhoda |
Build Sejuani Mid
Patch 16.21- výher
- 48.9%
- her
- 3,371
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.0 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 29% | 47.1% | -1.1 může být náhoda | |
| 15% | 55.6% | +1.0 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Merkurovy boty, nejčastější volba: +1.6 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 50.4% | +0.5 může být náhoda | 13:45 | |
| 34% | 51.3% | +1.6 může být náhoda | 13:54 | |
| 8% | 52.1% | -1.6 může být náhoda | 12:50 | |
| 7% | 45.8% | -0.8 může být náhoda | 13:47 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 42% | 54.6% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 50.3% | vyrovnané | |
| 5% | 55.8% | málo her | |
| 5% | 37.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.9% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 22.2% | málo her | |
| 6% | 52.9% | málo her | |
| 6% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 19% | 56% | |
| 42% | 7% | |
| 25% | 46% | |
| 4% | 15% | |
| 28% | 18% | |
| 16% | 9% | |
| 8% | 1% | |
| 11% | 6% | |
| 10% | 6% |
Předmět 1Srdcová ocel
Srdcová ocel vyhrává častěji než Dutá záře, nejčastější volba: +0.8 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 48.5% | +0.5 může být náhoda | 11:26 | |
| 25% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | 11:45 | |
| 18% | 49.8% | -1.9 může být náhoda | 11:28 | |
| 2% | 50.0% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 113 | |
| 4% | 62 | |
| 4% | 56 | |
| 3% | 47 |
Předmět 2Soumrak a úsvit
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Soumrak a úsvit: +0.4 na 100 her. Srdcová ocel, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 53.1% | +0.4 může být náhoda | 20:06 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 113 | |
| 4% | 62 | |
| 4% | 56 | |
| 3% | 47 |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 57.5% | 25:28 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 113 | |
| 4% | 62 | |
| 4% | 56 | |
| 3% | 47 |
Předmět 4Nekonečné zoufalství
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 50.0% | +0.1 může být náhoda | 30:27 | |
| 13% | 59.2% | +1.5 může být náhoda | 30:51 | |
| 13% | 51.0% | +0.2 může být náhoda | 30:16 |
Předmět 5Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | 51.8% | 37:19 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 32% | 52.7% | +2.7 může být náhoda | |
| 28% | 47.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 18% | 51.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 9% | 42.8% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 53.7% | +0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Zničit
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 26% | 49.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 14% | 51.9% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 49.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 6% | 43.8% | -4.2 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | -2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Druhý dech
Druhý dech vyhrává častěji než Udržování kondice, nejčastější volba: +2.4 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 31% | 50.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 19% | 50.9% | +2.4 může být náhoda | |
| 13% | 49.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 10% | 50.0% | -1.5 může být náhoda | |
| 9% | 53.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 7% | 47.8% | -2.0 může být náhoda | |
| 6% | 41.4% | -3.5 může být náhoda | |
| 3% | 52.2% | +0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | +1.7 může být náhoda | |
| 13% | 49.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 11% | 51.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 6% | 51.8% | +1.6 může být náhoda | |
| 5% | 42.3% | -4.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.9% | -0.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 23% | 49.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 20% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 14% | 50.7% | +0.5 může být náhoda | |
| 13% | 52.3% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyLegenda: Horlivost + Triumf
Výhry navíc tady: -1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.3% | -1.9 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.4 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 18% | 49.7% | -0.3 může být náhoda | |
| 18% | 51.2% | +1.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +3.1 proti -2.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 47.9% | -2.3 může být náhoda | |
| 44% | 51.9% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 7% | 49.5% | -1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.5 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 25% | 51.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 42.4% | -1.2 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +5.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 88% | 50.9% | +5.2 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 5% | 46.3% | -3.4 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 5% | 41.2% | -5.1 jasný rozdíl |
KouzlaTeleport + Vznítit
Teleport + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.7 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 16% | 51.9% | +0.7 může být náhoda | |
| 14% | 50.5% | -0.5 může být náhoda | |
| 3% | 54.0% | -0.1 může být náhoda |
Build Sejuani Bot
Patch 16.21- výher
- 31.1%
- her
- 206
- Vliv na výhry
- -1.8
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 34% | 33.3% |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 42.9% | +1.4 může být náhoda | 14:29 |
Předmět 1Srdcová ocel
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 44.3% | -0.4 může být náhoda | 12:18 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 8 |
Předmět 2Soumrak a úsvit
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 47.8% | 19:24 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 8 |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 60.0% | 25:46 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 8 |
Předmět 4Liandryho utrpení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 50.0% | 30:44 |
Předmět 5Nekonečné zoufalství
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 75.0% |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 42.9% | +0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 43.7% | +1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 47.5% | +1.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.6% | +2.5 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 38% | 46.9% |
Vedlejší runyLegenda: Horlivost + Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 81% | 48.5% |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 44.3% | +0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 37.1% | -0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 43.9% | -0.8 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 81% | 41.9% | -0.1 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: -1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 35.4% | -1.7 může být náhoda |
Nejlepší hráči Sejuani
Zobrazit vše (4,307)Běžná hra na Jungle
42,804 herProti všem šampionům na Jungle
- Nejméně 5 % Smrti 5.1
- Top 6 % Asistence 11.9
- Spodních 8 % Solo killy 0.7
- Killy
- 4.9 Spodních 12 %
- Účast na killech
- 50% Top 12 %
- Poš. týmu
- 15% Spodních 13 %
- Poš. / min
- 578 Spodních 13 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 21 %
- Zlato / min
- 402 Spodních 17 %
- Vize / min
- 0.89 Top 31 %
- Ovládací totemy
- 2.0 Top 8 %
- První krev
- 4% Spodních 31 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:11
- Level 11 v 17:25
- blue buff jako první v 62 % her
- První drak v 7:21
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 41% Fyzické 59%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 38% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her Sejuani na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Sejuani na Jungle.
-
Sejuani s Garen: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-3.9) · 9,481 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Mordekaiser: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.8) · 9,193 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Nasus: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-2.7) · 5,876 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s K'Sante: -6.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.6 až -4.7) · 2,390 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Graves: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.7 až -0.3) · 231 her · Sloučeno · 46 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Rumble: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -7.1 až -2.6) · 1,678 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Ekko: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.2) · 6,876 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Fizz: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.1) · 8,313 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Xerath: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.0) · 9,075 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Mel: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -3.4) · 7,150 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Orianna: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -2.8) · 3,855 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Qiyana: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -2.3) · 2,877 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Nilah: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-5.3) · 1,336 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Kog'Maw: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.9) · 3,461 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Miss Fortune: +1.99 výhry na 100 her (rozpětí 1.27-2.71) · 19,637 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Ezreal: -4.13 výhry na 100 her (rozpětí -4.99 až -3.27) · 13,622 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Corki: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -1.9) · 2,094 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Kalista: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -2.3) · 4,263 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Leona: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.0) · 9,711 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Seraphine: +1.61 výhry na 100 her (rozpětí 0.72-2.49) · 12,675 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Nami: +1.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-2.6) · 8,468 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Sejuani s Lee Sin: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -9.0 až -2.4) · 682 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Braum: -1.5 výhry na 100 her (rozpětí -2.9 až -0.1) · 4,778 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sejuani s Nautilus: -1.43 výhry na 100 her (rozpětí -2.40 až -0.45) · 10,425 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Jungle
Všech 173- ARAM B #96
-
76 Sejuani -
84 Rammus -
83 Shyvana -
81 Cho'Gath -
79 Amumu -
79 Bel'Veth -
79 Briar