League of Legends Build na Kalista
Build Kalista Bot
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 48.8%
- her
- 80,233
- Vliv na výhry
- -1.1
- Pickrate
- 1.7%
Startovní předmětyDoranův luk + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 9% | 47.7% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 40.8% | -2.7 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 67% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Šílencovy boty.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 46.4% | -3.5 jasný rozdíl | 6:60 | |
| 41% | 53.6% | +3.6 může být náhoda | 11:52 | |
| 5% | 48.6% | +0.8 jasný rozdíl | 13:05 | |
| 1% | 43.2% | -1.1 jasný rozdíl | 13:42 | |
| <1% | 47.3% | -0.3 jasný rozdíl | 13:15 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.3% | nejčastěji kupované | |
| 39% | 55.6% | vyhrávaly víc | |
| 7% | 52.6% | vyhrávaly víc | |
| <1% | 31.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 54% | 45.0% | nejčastěji kupované | |
| 40% | 52.9% | vyhrávaly víc | |
| 3% | 40.7% | vyrovnané | |
| 2% | 49.3% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 8% | 26% | |
| 19% | 5% | |
| 7% | 2% | |
| 63% | 61% | |
| 9% | 6% | |
| 36% | 38% | |
| 52% | 54% |
Předmět 1Statikkova kudla
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 49.4% | +3.0 může být náhoda | 11:10 | |
| 8% | 47.4% | -3.2 jasný rozdíl | 12:30 | |
| 1% | 48.5% | -0.6 jasný rozdíl | 11:27 | |
| <1% | 45.7% | -1.8 jasný rozdíl | 11:30 | |
| <1% | 42.3% | -3.7 jasný rozdíl | 12:08 | |
| <1% | 46.3% | -1.3 jasný rozdíl | ||
| <1% | 49.4% | -1.5 jasný rozdíl | ||
| <1% | 49.2% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 62% | 56.9% | 36,067 | |
| 9% | - | 5,060 | |
| 8% | 55.8% | 4,522 | |
| 4% | 54.0% | 2,577 |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 50.8% | +0.5 může být náhoda | 17:21 | |
| 4% | 48.3% | -1.7 může být náhoda | 17:53 | |
| 2% | 47.7% | -1.1 může být náhoda | 17:33 | |
| 1% | 51.5% | +1.4 může být náhoda | 17:51 | |
| 1% | 51.9% | -0.4 může být náhoda | 17:41 | |
| 1% | 48.4% | +2.5 může být náhoda | ||
| <1% | 51.6% | -0.5 může být náhoda | ||
| <1% | 48.5% | -1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 62% | 56.9% | 36,067 | |
| 9% | - | 5,060 | |
| 8% | 55.8% | 4,522 | |
| 4% | 54.0% | 2,577 |
Předmět 3Terminus
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 54.4% | +1.7 může být náhoda | 22:16 | |
| 10% | 49.6% | -2.0 může být náhoda | 22:59 | |
| 8% | 49.2% | -0.7 může být náhoda | 22:30 | |
| 4% | 51.2% | -1.4 může být náhoda | 22:38 | |
| 4% | 52.3% | -0.7 může být náhoda | 22:31 | |
| 3% | 54.3% | -1.0 může být náhoda | ||
| 1% | 48.6% | +1.2 může být náhoda | ||
| 1% | 57.3% | -1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 62% | 56.9% | 36,067 | |
| 9% | - | 5,060 | |
| 8% | 55.8% | 4,522 | |
| 4% | 54.0% | 2,577 |
Předmět 4Runaanin hurikán
Runaanin hurikán vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +1.5 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 56.8% | -0.5 může být náhoda | 26:46 | |
| 15% | 53.9% | +0.7 může být náhoda | 26:35 | |
| 9% | 58.0% | +0.8 může být náhoda | 26:42 | |
| 3% | 56.1% | +1.5 jasný rozdíl | 27:02 | |
| 3% | 54.5% | -0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 62.9% | +0.5 může být náhoda | ||
| 1% | 64.7% | 0.0 může být náhoda | ||
| 1% | 62.4% | +2.1 jasný rozdíl |
Předmět 5Krvežíznivec
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Krvežíznivec: +1.2 na 100 her. Randuinovo znamení, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 60.0% | +0.4 může být náhoda | 30:36 | |
| 11% | 52.7% | +1.2 může být náhoda | ||
| 9% | 56.5% | +0.7 může být náhoda | ||
| 8% | 55.4% | -0.5 může být náhoda | 30:45 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 27% | 56.7% | 34:56 | |
| 13% | 54.7% | 34:07 | |
| 13% | 54.5% | 34:21 | |
| 10% | 51.9% | 34:33 | |
| 8% | 51.5% | 34:34 |
Klíčová runaSmrtící tempo
Výhry navíc tady: +4.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.2% | +4.5 může být náhoda | |
| 4% | 42.8% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.7% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -6.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.1% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.5% | -6.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.7% | -5.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | -5.9 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +4.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.1% | +4.9 může být náhoda | |
| 4% | 42.6% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.7% | -3.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.2% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.7% | -5.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.1% | +2.8 může být náhoda | |
| 4% | 48.9% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 42.7% | -5.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.2% | -1.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.2% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.1% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.5% | -3.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Rána z milosti
Rána z milosti vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +0.8 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 48.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 12% | 50.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 6% | 50.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 43.0% | -5.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.6% | -3.0 může být náhoda | |
| <1% | 34.4% | -6.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.7% | -5.6 jasný rozdíl |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 7% | 50.2% | +1.8 může být náhoda | |
| 4% | 48.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 4% | 42.7% | příliš velké na důvěru | |
| 1% | 41.9% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Lovec pokladů + Náhlý dopad, nejčastější volba: +1.9 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 57.8% | +1.9 může být náhoda | |
| <1% | 46.0% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 53.5% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 45.1% | -0.2 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 50.4% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 41.9% | -3.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 48.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 46.7% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.5% | -0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +2.1 může být náhoda | |
| 7% | 46.9% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.9% | -0.6 jasný rozdíl |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 96% | 49.7% | +2.7 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 3% | 46.5% | -2.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.0% | -3.0 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 25.9% | -4.9 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 49.8% výher. Nejdřív Q: 43.5% výher (vyhrávaly víc).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 48.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 19% | 50.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 47.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 43.3% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.1% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 46.9% | -3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.1% | -3.2 jasný rozdíl |
- výher
- 51.8%
- her
- 4,690
- Vliv na výhry
- +2.5
- Pickrate
- 6.3%
Startovní předmětyDoranův luk + Léčivý lektvar x2
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 9% | 47.7% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 40.8% | -2.7 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 65% | 55.2% | |
| 30% | 47.4% | |
| 5% | 50.7% | |
| 1% | 38.5% | |
| <1% | 50.0% |
Předmět 1Statikkova kudla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 96% | 52.0% | |
| 3% | 49.6% | |
| 1% | 55.6% | |
| <1% | 20.0% | |
| <1% | 50.0% |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 96% | 53.9% | |
| 1% | 54.7% | |
| <1% | 66.7% | |
| <1% | 35.0% | |
| <1% | 58.8% |
Předmět 3Terminus
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 80% | 56.6% | |
| 7% | 55.5% | |
| 7% | 54.0% | |
| 2% | 48.2% | |
| 1% | 43.6% |
Předmět 4Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 59% | 58.7% | |
| 11% | 62.7% | |
| 8% | 54.9% | |
| 3% | 58.7% | |
| 2% | 59.6% |
Předmět 5Randuinovo znamení
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 60.0% | +0.4 může být náhoda | 30:36 | |
| 11% | 52.7% | +1.2 může být náhoda | ||
| 9% | 56.5% | +0.7 může být náhoda | ||
| 8% | 55.4% | -0.5 může být náhoda | 30:45 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 23% | 64.5% | |
| 14% | 53.2% | |
| 13% | 65.1% | |
| 13% | 55.8% | |
| 10% | 51.5% |
Klíčová runaSmrtící tempo
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Hlavní řada 3Podseknutí
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Vedlejší stromDominance
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
Obranný úlomekZdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 92% | 51.5% |
EQW
SchopnostiE > Q > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 96% | 49.7% | +2.7 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 3% | 46.5% | -2.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.0% | -3.0 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 25.9% | -4.9 jasný rozdíl |
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 48.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 19% | 50.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 47.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 43.3% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.1% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 46.9% | -3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.1% | -3.2 jasný rozdíl |
Build Kalista Top
- výher
- 48.3%
- her
- 7,211
- Vliv na výhry
- -1.3
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranův luk + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 47.7% | -0.6 může být náhoda | |
| 10% | 49.4% | -1.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +1.0 proti -3.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 45.4% | -3.5 může být náhoda | 6:23 | |
| 32% | 54.8% | +3.5 jasný rozdíl často ve vedení | 12:25 | |
| 8% | 46.6% | +1.0 jasný rozdíl | 12:13 | |
| 3% | 44.0% | -0.9 může být náhoda | 13:12 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.2% | nejčastěji kupované | |
| 33% | 59.2% | vyhrávaly víc | |
| 11% | 48.5% | vyrovnané | |
| 1% | 36.8% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 61% | 45.0% | nejčastěji kupované | |
| 28% | 51.9% | vyrovnané | |
| 7% | 48.7% | málo her | |
| 2% | 38.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 5% | 29% | |
| 21% | 5% | |
| 51% | 43% | |
| 11% | 2% | |
| 54% | 61% | |
| 1% | 7% | |
| 73% | 67% | |
| 33% | 28% | |
| 4% | 6% |
Předmět 1Statikkova kudla
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 49.7% | +2.3 může být náhoda | 11:54 | |
| 27% | 47.1% | -2.5 jasný rozdíl | 13:04 | |
| 3% | 46.1% | -0.2 může být náhoda | 12:12 | |
| 1% | 35.0% | kupováno už ve ztrátě | 12:14 | |
| <1% | 44.4% | -3.4 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 41% | 1,998 | |
| 9% | 439 | |
| 7% | 327 | |
| 6% | 292 |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 52.0% | +1.2 může být náhoda | 18:48 | |
| 8% | 46.0% | -1.2 může být náhoda | 19:39 | |
| 5% | 53.8% | -1.9 může být náhoda | 19:07 | |
| 4% | 48.6% | -0.8 může být náhoda | 19:20 | |
| 4% | 42.3% | -1.5 může být náhoda | 19:28 | |
| 1% | 45.8% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 52.2% | +0.5 může být náhoda | ||
| 1% | 56.8% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 41% | 1,998 | |
| 9% | 439 | |
| 7% | 327 | |
| 6% | 292 |
Předmět 3Terminus
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 56.0% | +2.6 může být náhoda | 23:45 | |
| 10% | 53.0% | -2.1 může být náhoda | 24:12 | |
| 9% | 51.2% | -2.1 může být náhoda | 24:14 | |
| 7% | 53.0% | -0.6 může být náhoda | 23:49 | |
| 7% | 54.5% | -0.6 může být náhoda | 23:19 | |
| 4% | 45.5% | -0.5 může být náhoda | ||
| 4% | 58.3% | -2.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 41% | 1,998 | |
| 9% | 439 | |
| 7% | 327 | |
| 6% | 292 |
Předmět 4Proměnlivý Jak'Sho
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 57.4% | -0.2 může být náhoda | 28:22 | |
| 26% | 57.7% | -0.5 může být náhoda | 27:28 |
Předmět 5Randuinovo znamení
Výhry navíc tady: -1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 57.8% | -1.7 může být náhoda | 31:42 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 36:15 | |
| 11% | - | 35:37 | |
| 10% | - | 36:05 | |
| 9% | - | 36:08 | |
| 9% | - | 35:22 |
Klíčová runaSmrtící tempo
Výhry navíc tady: +5.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.6% | +5.6 může být náhoda | |
| 5% | 41.0% | -6.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.9% | -3.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.6% | +2.7 může být náhoda | |
| 5% | 40.2% | -5.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.8% | +2.1 může být náhoda | |
| 2% | 38.6% | +0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +4.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.6% | +4.8 může být náhoda | |
| 5% | 41.5% | -5.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 42.9% | -1.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 32.0% | -2.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +2.4 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.3% | +1.1 může být náhoda | |
| 8% | 50.1% | +2.4 může být náhoda | |
| 7% | 49.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 6% | 40.2% | -5.8 jasný rozdíl |
Vedlejší stromDominance
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.0 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 46.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 31% | 52.0% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 6% | 40.4% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 45.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 43.4% | -0.8 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 46.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.0% | -0.9 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 39.8% | -0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.7 proti -2.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.0% | -2.3 může být náhoda | |
| 2% | 44.9% | +1.7 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +1.8 proti +1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 12% | 45.5% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.5% | +1.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než E > Q > W, nejčastější volba: +2.7 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 83% | 47.6% | -2.7 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 17% | 51.6% | +2.7 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 51.8% výher. Nejdřív Q: 56.9% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Vyčerpat + Skok, nejčastější volba: +4.3 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.0% | -2.2 může být náhoda | |
| 41% | 48.9% | +4.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 37.4% | -3.0 může být náhoda | |
| 3% | 42.1% | -3.6 může být náhoda | |
| 2% | 38.2% | -2.8 může být náhoda | |
| 2% | 38.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 43.8% | +0.9 může být náhoda |
Build Kalista Mid
Patch 16.21- výher
- 50.0%
- her
- 8,971
- Vliv na výhry
- 0.0
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův luk + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 14% | 48.5% | -1.2 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +2.4 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 49.7% | -0.5 může být náhoda | 6:26 | |
| 23% | 51.0% | -0.2 může být náhoda | 11:34 | |
| 4% | 45.3% | -1.3 může být náhoda | 12:04 | |
| 3% | 51.7% | +2.4 může být náhoda | 11:13 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.2% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 55.1% | vyrovnané | |
| 5% | 56.9% | vyrovnané | |
| 2% | 45.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 48.6% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 49.6% | vyrovnané | |
| 7% | 43.3% | vyrovnané | |
| 1% | 55.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 16% | |
| 10% | 2% | |
| 2% | 7% | |
| 5% | 1% |
Předmět 1Statikkova kudla
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 49.7% | +1.0 může být náhoda | 11:45 | |
| 18% | 52.1% | -1.1 může být náhoda | 12:26 | |
| 4% | 55.3% | +0.5 může být náhoda | 11:22 | |
| 2% | 36.6% | -3.4 může být náhoda | 11:37 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 37% | - | 1,715 | |
| 8% | 76.5% | 374 | |
| 7% | - | 314 | |
| 7% | - | 309 |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 52.5% | +1.2 může být náhoda | 17:60 | |
| 11% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | 18:48 | |
| 6% | 47.2% | -0.8 může být náhoda | 18:49 | |
| 4% | 47.9% | -1.0 může být náhoda | 18:39 | |
| 4% | 47.3% | -1.8 může být náhoda | 18:06 | |
| 3% | 56.5% | -1.3 může být náhoda | ||
| 1% | 59.0% | -2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 37% | - | 1,715 | |
| 8% | 76.5% | 374 | |
| 7% | - | 314 | |
| 7% | - | 309 |
Předmět 3Terminus
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 56.6% | +1.5 může být náhoda | 22:52 | |
| 12% | 50.6% | -1.3 může být náhoda | 23:45 | |
| 10% | 54.6% | -1.4 může být náhoda | 23:58 | |
| 6% | 55.0% | 0.0 může být náhoda | 22:50 | |
| 6% | 52.8% | -1.4 může být náhoda | 23:58 | |
| 4% | 52.1% | -0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 47.1% | +1.3 může být náhoda | ||
| 2% | 61.0% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 37% | - | 1,715 | |
| 8% | 76.5% | 374 | |
| 7% | - | 314 | |
| 7% | - | 309 |
Předmět 4Randuinovo znamení
Randuinovo znamení vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +0.4 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 56.9% | -1.2 může být náhoda | 27:15 | |
| 12% | 54.6% | +0.4 může být náhoda | 26:60 |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
Proměnlivý Jak'Sho vyhrává častěji než Randuinovo znamení, nejčastější volba: +0.4 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 53.4% | +0.4 může být náhoda | 31:21 | |
| 13% | 53.3% | -0.1 může být náhoda | 31:53 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 34:25 | |
| 14% | - | 34:25 | |
| 11% | - | 34:15 | |
| 7% | - | 35:43 | |
| 6% | - | 33:40 |
Klíčová runaSmrtící tempo
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.9% | +3.0 může být náhoda | |
| 11% | 43.8% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 6% | 50.1% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +3.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.0% | +3.9 může být náhoda | |
| 11% | 44.2% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 38.4% | -5.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.9% | +3.7 může být náhoda | |
| 10% | 44.1% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.2% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.9% | -0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Rána z milosti
Rána z milosti vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +1.4 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 15% | 52.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 10% | 44.1% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 9% | 51.4% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 15% | 51.6% | +1.7 může být náhoda | |
| 11% | 44.3% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 55.6% | +1.1 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 50.7% | +0.9 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.8 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 6% | 51.2% | +0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 48.3% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.9% | +1.4 může být náhoda | |
| 17% | 46.2% | -1.7 může být náhoda | |
| 5% | 50.9% | +0.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než E > Q > W, nejčastější volba: +1.7 proti -1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 82% | 49.8% | -1.8 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 18% | 53.0% | +1.7 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 50.4% výher. Nejdřív Q: 44.7% výher (vyrovnané).
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Bariéra, nejčastější volba: +1.4 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 33% | 51.6% | +1.4 může být náhoda | |
| 5% | 40.8% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 3% | 46.0% | -3.0 může být náhoda | |
| 1% | 39.5% | -2.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.6% | +0.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Kalista
Zobrazit vše (4,438)Běžná hra na Bot
78,065 herProti všem šampionům na Bot
- Top 3 % Zlato / min 503
- Top 6 % Farma / min 7.3
- Spodních 20 % Asistence 6.5
- Killy
- 9.4 Top 20 %
- Smrti
- 8.0 Nejvíce 23 %
- Solo killy
- 1.0 Spodních 22 %
- Účast na killech
- 48% Top 23 %
- Poš. týmu
- 24% Top 20 %
- Poš. / min
- 884 Top 25 %
- Vize / min
- 0.73 Top 12 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 44 %
- První krev
- 21% Top 9 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:33
- Level 11 v 18:28
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 18% Fyzické 82%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%Běžná hra na Top
7,031 herProti všem šampionům na Top
- Top 2 % Zlato / min 457
- Top 4 % Farma / min 7.5
- Nejvíce 6 % Smrti 8.4
- Killy
- 7.6 Top 13 %
- Asistence
- 4.6 Spodních 12 %
- Solo killy
- 3.6 Top 12 %
- Účast na killech
- 36% Spodních 48 %
- Poš. týmu
- 25% Top 8 %
- Poš. / min
- 907 Top 9 %
- Vize / min
- 0.81 Top 16 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 36 %
- První krev
- 23% Top 6 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:27
- Level 11 v 13:30
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 12% Fyzické 88%Zemřel na
Fyzické 57% Magické 35% Přímé 8%Běžná hra na Mid
8,595 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Zlato / min 478
- Top 4 % Poš. týmu 26%
- Spodních 9 % Asistence 5.1
- Killy
- 8.9 Top 16 %
- Smrti
- 7.9 Nejvíce 10 %
- Solo killy
- 3.4 Top 18 %
- Účast na killech
- 42% Top 47 %
- Poš. / min
- 948 Top 9 %
- Farma / min
- 7.4 Top 5 %
- Vize / min
- 0.69 Top 37 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 24 %
- První krev
- 20% Top 4 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:19
- Level 11 v 14:50
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 12% Fyzické 88%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Matchupy a spoluhráči jsou z her Kalista na Bot.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Kalista na Bot.
-
Kalista s Zaahen: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.1) · 4,823 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Shen: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-2.8) · 7,979 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Singed: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.2) · 3,857 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Corki: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -2.6) · 783 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s K'Sante: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -3.2) · 5,188 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Varus: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -0.3) · 1,736 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Shyvana: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-3.6) · 8,061 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Lillia: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-3.3) · 8,753 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Wukong: +1.43 výhry na 100 her (rozpětí 0.51-2.36) · 11,504 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Twitch: -6.4 výhry na 100 her (rozpětí -8.9 až -3.8) · 1,254 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Qiyana: -4.60 výhry na 100 her (rozpětí -5.45 až -3.74) · 13,180 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Rengar: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -3.1) · 6,201 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Hwei: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.9) · 6,052 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Xerath: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.0) · 9,535 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Veigar: +1.62 výhry na 100 her (rozpětí 0.66-2.59) · 10,369 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Ezreal: -6.4 výhry na 100 her (rozpětí -8.7 až -4.1) · 1,537 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Caitlyn: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -2.6) · 790 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Lucian: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -8.3 až -2.1) · 792 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Sona: +5.4 výhry na 100 her (rozpětí 3.5-7.3) · 2,511 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Taric: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 3.6-6.7) · 3,751 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Blitzcrank: +2.38 výhry na 100 her (rozpětí 1.60-3.17) · 15,951 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Kalista s Miss Fortune: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -7.6 až -2.0) · 1,007 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Ashe: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -2.4) · 2,012 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kalista s Karma: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -1.6) · 4,847 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů