League of Legends Smolder için build
Smolder Bot build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 52.5%
- maç
- 10,482
- Kazanma etkisi
- +2.2
- Seçilme oranı
- 2.7%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 53.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 23% | 52.0% | 0.0 net fark | |
| 5% | 44.6% | -2.9 net fark | |
| 2% | 55.6% | -1.0 net fark | |
| <1% | 41.7% | -2.0 net fark | |
| <1% | 63.6% | -3.9 net fark | |
| <1% | 44.4% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 80.0% | -1.4 şans olabilir |
ÇizmeAçgözlü Çizmeleri
Açgözlü Çizmeleri: en çok seçilenden (Ionia Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.9% | -1.8 şans olabilir | 13:17 | |
| 34% | 55.5% | +1.7 net fark | 13:57 | |
| 20% | 53.2% | +0.2 net fark | 13:59 | |
| 3% | 54.9% | +0.6 net fark | 14:50 | |
| 3% | 57.1% | +1.0 net fark | 15:07 | |
| 1% | 46.7% | güvenmek için fazla büyük |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.8% | en çok alınan | |
| 32% | 56.5% | dengeli | |
| 18% | 58.3% | dengeli | |
| 5% | 55.6% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 35% | 54.6% | en çok alınan | |
| 34% | 52.7% | dengeli | |
| 16% | 46.9% | dengeli | |
| 5% | 63.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 47% | 53% | |
| 36% | 41% | |
| 1% | 5% | |
| 11% | 15% | |
| 11% | 8% |
Eşya 1Canbiçen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 53.9% | +3.9 şans olabilir | 11:52 | |
| 8% | 44.8% | -3.4 net fark | 11:01 | |
| 1% | 52.2% | -3.8 net fark | 13:12 | |
| <1% | 20.0% | -2.3 net fark | 12:32 | |
| <1% | 50.0% | -2.8 net fark | 11:56 | |
| <1% | 33.3% | -1.8 net fark çoğu zaman önde | ||
| <1% | 50.0% | -1.9 net fark | ||
| <1% | 50.0% | -4.5 net fark çoğu zaman geride |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 25% | 919 | |
| 19% | 688 | |
| 12% | 444 | |
| 9% | 318 |
Eşya 2Ebedi Kılıç
Ebedi Kılıç, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 54.9% | +1.1 şans olabilir | 19:25 | |
| 14% | 57.1% | 0.0 şans olabilir | 19:15 | |
| 14% | 53.3% | -1.5 şans olabilir | 18:14 | |
| 10% | 56.3% | +0.5 şans olabilir | 19:57 | |
| 6% | 42.4% | -1.4 şans olabilir | 19:06 | |
| 1% | 59.5% | -0.5 şans olabilir | ||
| 1% | 53.6% | +0.7 şans olabilir | ||
| <1% | 100.0% | +2.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 25% | 919 | |
| 19% | 688 | |
| 12% | 444 | |
| 9% | 318 |
Eşya 3Dominik Efendi'nin Hürmetleri
Dominik Efendi'nin Hürmetleri, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 57.1% | -0.9 şans olabilir | 24:30 | |
| 28% | 59.9% | +0.6 şans olabilir | 25:20 | |
| 18% | 55.3% | +0.3 şans olabilir | 25:21 | |
| 6% | 61.0% | +1.9 şans olabilir | 25:58 | |
| 6% | 46.7% | -0.8 şans olabilir | 24:42 | |
| 2% | 55.8% | +0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 66.0% | +0.5 şans olabilir | ||
| <1% | 16.7% | +2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 25% | 919 | |
| 19% | 688 | |
| 12% | 444 | |
| 9% | 318 |
Eşya 4Koruyucu Melek
Koruyucu Melek: en çok seçilenden (Bombardıman Topu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 58.9% | -0.2 şans olabilir | 30:24 | |
| 21% | 62.6% | -0.6 şans olabilir | 29:22 | |
| 12% | 63.2% | +1.8 net fark | 29:29 | |
| 12% | 53.5% | -0.7 şans olabilir | 29:41 | |
| 9% | 63.8% | +0.2 şans olabilir | 29:57 | |
| 6% | 62.1% | -0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 64.1% | +1.7 net fark | ||
| 1% | 40.0% | +2.1 net fark |
Eşya 5Ebedi Açlık
Ebedi Açlık: en çok seçilenden (Koruyucu Melek) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende +3.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 63.1% | +3.0 net fark | 34:16 | |
| 16% | 68.8% | -0.6 şans olabilir | 33:57 | |
| 13% | 53.4% | -0.1 şans olabilir | 34:02 | |
| 10% | 60.0% | -1.0 şans olabilir | 33:33 | |
| 8% | 61.2% | -1.4 şans olabilir | 33:56 | |
| 4% | 57.7% | +0.9 şans olabilir | ||
| 4% | 53.8% | -1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 66.7% | zaten gerideyken alınıyor |
Eşya 6Kanasusamış
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 36% | 58.0% | 37:11 | |
| 14% | - | 36:23 | |
| 12% | - | 37:51 | |
| 7% | - | 37:56 | |
| 7% | - | 39:20 |
Ana rünÖlümateşi Dokunuşu
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.3% | +4.4 şans olabilir | |
| 8% | 56.7% | -3.4 net fark | |
| 1% | 63.2% | -4.3 net fark | |
| 1% | 57.9% | -3.4 net fark | |
| 1% | 38.9% | -5.0 net fark | |
| <1% | 20.0% | -5.8 net fark | |
| <1% | 60.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 33.3% | -5.3 net fark |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.3% | +3.2 şans olabilir | |
| 5% | 51.4% | -1.6 net fark | |
| 4% | 51.8% | -4.6 net fark | |
| 3% | 59.1% | -2.8 net fark | |
| 2% | 59.6% | -1.3 net fark | |
| 1% | 57.6% | -2.8 net fark | |
| <1% | 46.2% | -2.6 net fark | |
| <1% | 55.6% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 2Sürat
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.1% | +3.1 şans olabilir | |
| 6% | 55.2% | -1.2 net fark | |
| 5% | 54.8% | -3.3 net fark | |
| 2% | 63.4% | -3.3 net fark | |
| 1% | 37.5% | -5.4 net fark | |
| 1% | 53.6% | -0.6 net fark | |
| <1% | 38.5% | -5.4 net fark | |
| <1% | 55.6% | -4.5 net fark |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +3.9 şans olabilir | |
| 5% | 57.6% | -3.7 net fark | |
| 4% | 60.3% | -2.3 net fark | |
| 3% | 51.9% | -3.4 net fark | |
| <1% | 38.5% | -4.2 net fark | |
| <1% | 54.5% | -4.6 net fark | |
| <1% | 55.6% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 42.9% | güvenmek için fazla büyük |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.3% | +3.3 şans olabilir | |
| 6% | 55.1% | -1.7 net fark | |
| 3% | 58.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 55.6% | -3.5 net fark | |
| 1% | 43.5% | güvenmek için fazla büyük |
İkincil rünlerSihirli Pabuçlar + On Parmağında On Marifet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 53.1% | +1.8 şans olabilir | |
| 28% | 50.2% | -1.5 net fark | |
| 5% | 54.0% | 0.0 net fark | |
| 2% | 46.9% | -2.0 net fark | |
| 2% | 56.8% | -2.0 net fark | |
| 1% | 50.0% | -0.5 net fark | |
| 1% | 37.5% | -2.1 net fark | |
| 1% | 66.7% | +1.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.3% | +3.0 şans olabilir | |
| 8% | 55.2% | -3.6 net fark | |
| 4% | 54.2% | -1.7 net fark |
Esnek parçaHareket Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.2% | +2.7 şans olabilir | |
| 15% | 54.8% | -2.6 net fark | |
| 1% | 61.1% | -3.4 net fark |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.4% | +2.0 şans olabilir | |
| 10% | 54.1% | -1.9 net fark | |
| 2% | 54.4% | -1.7 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 53.6% | +1.3 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 8% | 48.9% | -1.0 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | -5.9 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 53.0% galibiyet. Önce W: 54.5% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.9% | +1.9 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -1.6 net fark | |
| 4% | 47.4% | -0.3 net fark | |
| 3% | 53.8% | -1.2 net fark | |
| 2% | 50.0% | -2.6 net fark | |
| 1% | 55.3% | -1.0 net fark | |
| 1% | 57.7% | güvenmek için fazla büyük |
- galibiyet
- 53.9%
- maç
- 29,229
- Kazanma etkisi
- +1.1
- Seçilme oranı
- 7.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 53.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 23% | 52.0% | 0.0 net fark | |
| 5% | 44.6% | -2.9 net fark | |
| 2% | 55.6% | -1.0 net fark | |
| <1% | 41.7% | -2.0 net fark | |
| <1% | 63.6% | -3.9 net fark | |
| <1% | 44.4% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 80.0% | -1.4 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 53.9% |
Eşya 1Canbiçen
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 53.9% | |
| <1% | 33.3% |
Eşya 2Kara Balta
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 53.9% |
Eşya 3Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 49% | 56.7% | |
| 36% | 55.9% | |
| 7% | 57.9% | |
| 5% | 59.2% | |
| <1% | 66.7% |
Eşya 4Ebedi Kılıç
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 33% | 59.2% | |
| 27% | 59.8% | |
| 13% | 60.1% | |
| 3% | 62.5% | |
| 1% | 62.5% |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 33% | 59.2% | |
| 13% | 63.8% | |
| 12% | 57.5% | |
| 4% | 59.7% | |
| 1% | 64.8% |
Eşya 6Ebedi Açlık
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 14% | 58.2% | |
| 10% | 59.8% | |
| 7% | 56.6% | |
| 2% | 56.3% | |
| 2% | 52.5% |
Ana rünÖlümateşi Dokunuşu
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Ana sıra 2Sürat
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
İkincil yolİlham
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Esnek parçaHareket Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 55% | 54.6% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 53.6% | +1.3 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 8% | 48.9% | -1.0 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | -5.9 net fark |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.9% | +1.9 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -1.6 net fark | |
| 4% | 47.4% | -0.3 net fark | |
| 3% | 53.8% | -1.2 net fark | |
| 2% | 50.0% | -2.6 net fark | |
| 1% | 55.3% | -1.0 net fark | |
| 1% | 57.7% | güvenmek için fazla büyük |
Smolder Mid build
- galibiyet
- 46.3%
- maç
- 1,449
- Kazanma etkisi
- -1.5
- Seçilme oranı
- 0.4%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 42.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 19% | 43.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 19% | 52.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 20.0% | -1.9 şans olabilir | |
| 1% | 40.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 25.0% | -1.8 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | güvenmek için fazla büyük |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Ionia Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 42.9% | -1.0 şans olabilir | 13:23 | |
| 18% | 49.4% | -0.2 şans olabilir | 14:24 | |
| 13% | 49.2% | +1.1 net fark | 14:07 | |
| 11% | 45.3% | +0.5 şans olabilir | 14:47 | |
| 4% | 35.0% | +1.6 net fark | 15:03 |
Eşya 1Canbiçen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 45.2% | +2.4 şans olabilir | 12:03 | |
| 6% | 33.3% | -1.2 net fark | 11:25 | |
| 2% | 60.0% | -1.5 net fark | 13:60 | |
| 1% | 42.9% | -1.2 şans olabilir | 12:43 | |
| 1% | 0.0% | -0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 188 | |
| 13% | 112 | |
| 13% | 111 | |
| 12% | 105 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 42.5% | -2.4 şans olabilir | 19:24 | |
| 27% | 44.4% | +2.5 şans olabilir | 20:38 | |
| 25% | 50.4% | +0.3 şans olabilir | 20:44 | |
| 5% | 39.1% | -0.4 şans olabilir | 21:34 | |
| 4% | 21.1% | -0.3 şans olabilir | 19:25 | |
| 2% | 55.6% | -1.4 şans olabilir | ||
| 1% | 20.0% | +1.0 şans olabilir | ||
| 1% | 40.0% | +1.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 188 | |
| 13% | 112 | |
| 13% | 111 | |
| 12% | 105 |
Eşya 3Shojin'in Mızrağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 44.7% | -1.1 şans olabilir | 25:31 | |
| 22% | 50.0% | +1.3 şans olabilir | 25:59 | |
| 20% | 52.2% | +0.4 şans olabilir | 26:26 | |
| 9% | 51.5% | -0.4 şans olabilir | 26:20 | |
| 6% | 35.0% | -1.4 şans olabilir | ||
| 5% | 61.1% | +0.5 şans olabilir | 26:31 | |
| 2% | 83.3% | -0.4 şans olabilir | ||
| 1% | 60.0% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 188 | |
| 13% | 112 | |
| 13% | 111 | |
| 12% | 105 |
Eşya 4Koruyucu Melek
Koruyucu Melek: en çok seçilenden (Bombardıman Topu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 55.6% | -0.3 şans olabilir | 29:58 | |
| 18% | 52.9% | -0.5 şans olabilir | 31:08 | |
| 13% | 54.2% | +1.5 şans olabilir | 30:32 | |
| 11% | 57.1% | -0.8 şans olabilir | 31:07 | |
| 7% | 30.8% | -1.6 şans olabilir | ||
| 6% | 58.3% | +2.0 şans olabilir | ||
| 5% | 80.0% | +0.1 şans olabilir | 30:45 | |
| 4% | 87.5% | +1.7 şans olabilir |
Eşya 5Dominik Efendi'nin Hürmetleri
Dominik Efendi'nin Hürmetleri: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.7. En çok seçilenin (Tahsildar) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 55.6% | +2.7 şans olabilir | 35:35 | |
| 12% | 66.7% | -0.9 şans olabilir | 34:28 | |
| 10% | 85.7% | +0.2 şans olabilir | 33:07 | |
| 7% | 40.0% | +0.1 şans olabilir | ||
| 7% | 60.0% | -0.5 şans olabilir | 33:43 | |
| 5% | 50.0% | +0.7 şans olabilir | 33:37 | |
| 5% | 25.0% | -0.6 şans olabilir |
Eşya 6Ebedi Kılıç
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 37:20 |
Ana rünÖlümateşi Dokunuşu
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 45.6% | +3.6 şans olabilir | |
| 19% | 40.6% | -2.6 net fark | |
| 1% | 33.3% | -2.4 net fark | |
| 1% | 33.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 100.0% | -5.0 net fark | |
| <1% | 0.0% | -2.3 net fark |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.1% | +2.9 şans olabilir | |
| 11% | 29.3% | -3.9 net fark | |
| 8% | 51.2% | -1.5 net fark | |
| 6% | 38.7% | -0.5 net fark | |
| 3% | 50.0% | -2.0 net fark | |
| 1% | 33.3% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -6.1 net fark | |
| <1% | 100.0% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 45.8% | +2.5 şans olabilir | |
| 12% | 33.3% | -2.6 net fark | |
| 6% | 43.8% | -4.0 net fark | |
| 6% | 41.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 57.9% | -1.0 net fark | |
| 1% | 33.3% | +1.9 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -3.1 net fark | |
| <1% | 0.0% | -5.4 net fark |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 45.3% | +2.9 şans olabilir | |
| 12% | 48.5% | -2.7 net fark | |
| 8% | 27.3% | -2.6 net fark | |
| 5% | 46.7% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 42.9% | -1.6 net fark | |
| 1% | 33.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 100.0% | -5.0 net fark |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 44.9% | +3.5 şans olabilir | |
| 9% | 48.9% | -2.1 net fark | |
| 8% | 39.0% | -3.4 net fark | |
| 3% | 27.8% | -2.1 net fark | |
| 2% | 55.6% | -3.2 net fark |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + Özel İndirim
Üçlü Tonik + Özel İndirim: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + On Parmağında On Marifet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende +1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 44.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 24% | 44.7% | -1.1 net fark | |
| 5% | 40.9% | -2.5 net fark | |
| 4% | 56.3% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 42.9% | +2.0 şans olabilir | |
| 1% | 75.0% | -2.1 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | +1.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 44.8% | +3.2 şans olabilir | |
| 12% | 45.6% | -2.9 net fark | |
| 7% | 38.5% | -2.5 net fark |
Esnek parçaHareket Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 44.8% | +2.1 şans olabilir | |
| 19% | 43.1% | -1.8 net fark | |
| 1% | 40.0% | -2.4 net fark |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 44.9% | +2.8 şans olabilir | |
| 11% | 38.7% | -1.9 net fark | |
| 3% | 52.6% | -3.0 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 45.1% | +0.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 13% | 38.4% | -0.3 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 1% | 66.7% | -2.3 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 46.3% galibiyet. Önce W: 75.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 42.4% | -1.2 şans olabilir | |
| 24% | 46.6% | +2.0 net fark | |
| 6% | 51.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | -2.0 şans olabilir | |
| 2% | 54.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 42.9% | -0.5 şans olabilir |
En iyi Smolder oyuncuları
5,873 tanesinin hepsini görBot rolünde normal bir maç
7,521 maçTüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %22 Hasar / dk 905
- İlk %27 Farm / dk 7.2
- Son %16 Solo kill 0.8
- Kill
- 7.4 Son %36
- Ölüm
- 6.4 En az %38
- Asist
- 8.0 İlk %40
- Kill katılımı
- 46% Son %40
- Takım hasarı
- 24% İlk %42
- Altın / dk
- 453 Son %33
- Görüş / dk
- 0.66 Son %44
- Kontrol totemi
- 0.7 Son %38
- İlk kan
- 7% Son %20
Koridor rakibine karşı
- 7:32 itibarıyla 6. seviye
- 18:31 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 22% Fiziksel 78%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 37% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
1,095 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %6 Farm / dk 7.5
- İlk %25 Hasar / dk 905
- Son %6 Solo kill 1.4
- Kill
- 6.7 Son %30
- Ölüm
- 6.6 En çok %45
- Asist
- 6.8 İlk %34
- Kill katılımı
- 40% Son %25
- Takım hasarı
- 24% İlk %37
- Altın / dk
- 424 İlk %44
- Görüş / dk
- 0.63 Son %8
- Kontrol totemi
- 0.7 Son %34
- İlk kan
- 5% Son %10
Koridor rakibine karşı
- 5:13 itibarıyla 6. seviye
- 14:52 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 23% Fiziksel 77%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 40% Gerçek 7%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Smolder Bot maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Smolder Bot maçlarından.
-
Smolder ile Sion: +2.03 100 maçta galibiyet (aralık 1.08-2.97) · 10,827 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Tryndamere: +1.78 100 maçta galibiyet (aralık 0.90-2.67) · 12,278 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Garen: +1.77 100 maçta galibiyet (aralık 1.08-2.46) · 20,899 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Corki: -5.8 100 maçta galibiyet (aralık -8.8 ile -2.8 arası) · 858 maç · Havuzdan · Bunun %19 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile K'Sante: -5.6 100 maçta galibiyet (aralık -6.9 ile -4.3 arası) · 5,344 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Varus: -5.5 100 maçta galibiyet (aralık -7.5 ile -3.4 arası) · 2,066 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Briar: +3.36 100 maçta galibiyet (aralık 2.53-4.18) · 14,154 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Shyvana: +2.41 100 maçta galibiyet (aralık 1.54-3.27) · 12,854 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Warwick: +2.26 100 maçta galibiyet (aralık 1.51-3.01) · 17,499 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Qiyana: -4.86 100 maçta galibiyet (aralık -5.66 ile -4.06 arası) · 15,223 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Lee Sin: -4.14 100 maçta galibiyet (aralık -4.81 ile -3.46 arası) · 21,860 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Nidalee: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -2.2 arası) · 4,101 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Fizz: +2.97 100 maçta galibiyet (aralık 2.22-3.73) · 16,997 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Xerath: +1.45 100 maçta galibiyet (aralık 0.70-2.21) · 17,272 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Malzahar: +1.33 100 maçta galibiyet (aralık 0.61-2.06) · 18,780 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Ezreal: -7.9 100 maçta galibiyet (aralık -9.8 ile -6.0 arası) · 2,490 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Lucian: -5.6 100 maçta galibiyet (aralık -8.6 ile -2.7 arası) · 901 maç · Havuzdan · Bunun %18 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Kai'Sa: -5.4 100 maçta galibiyet (aralık -7.8 ile -3.0 arası) · 1,446 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Rell: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-4.0) · 5,587 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Leona: +2.59 100 maçta galibiyet (aralık 1.82-3.36) · 16,511 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Nami: +2.49 100 maçta galibiyet (aralık 1.79-3.19) · 20,018 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Smolder ile Miss Fortune: -6.9 100 maçta galibiyet (aralık -8.7 ile -5.1 arası) · 2,720 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Twitch: -6.0 100 maçta galibiyet (aralık -7.9 ile -4.1 arası) · 2,443 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Smolder ile Lulu: -3.94 100 maçta galibiyet (aralık -4.88 ile -3.00 arası) · 10,891 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Bot seçimleri
Tümü (173)- ARAM C #152
-
76 Smolder -
75 Miss Fortune -
73 Twitch -
72 Kog'Maw -
71 Xayah -
66 Zeri -
64 Jhin